Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez ze swoim malym prawie wszedzie chodze, nawet na zakupach raz w centrum handlowym bylismy ale to wiadomo szybko szybko, kupic co trzeba i na chate 🙂 ale tak to do tesco tez lazimy po wszystkich marketach, bo jak wychodze z nim na spacer to nasze miasteczko tak male ze no zawsze po drodze jakis sklep wiec z braku laku zawsze wchodze po jakies gowienko by tak bez sensu sie nie szwedac 🙂
wolalam od razu sie przyzwyczajac i pokonywac trudnosci bo jakbym byla sama to tak byc uwiazanym w domu to nieciekawie 🤨 dlatego pokonujemy pomalu wszystkie trudnosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ja tez ze swoim malym prawie wszedzie chodze, nawet na zakupach raz w centrum handlowym bylismy ale to wiadomo szybko szybko, kupic co trzeba i na chate 🙂 ale tak to do tesco tez lazimy po wszystkich marketach, bo jak wychodze z nim na spacer to nasze miasteczko tak male ze no zawsze po drodze jakis sklep wiec z braku laku zawsze wchodze po jakies gowienko by tak bez sensu sie nie szwedac 🙂
wolalam od razu sie przyzwyczajac i pokonywac trudnosci bo jakbym byla sama to tak byc uwiazanym w domu to nieciekawie 🤨 dlatego pokonujemy pomalu wszystkie trudnosci 🙂


i właśnie o to chodzi ja robie tak samo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i mam wyrzuty sumienia że dziecko nie było na dworze 😞 ale spała od 14-tej do 19-tej, potem kąpiel i karmienie i śpi 🤨
A u mnie pod blokiem tyle tych kurewskich meszek lata, ja mam całe stopy pogryzione..Może jutro się uda chociaż też ma być gorąco.. Tyle że u mnie nawet ławek nie ma, cienia też na lekarstwo a w cieniu gryzą te paskudztwa.. i tak źle i tak niedobrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale co dobrze że twoja tak śpi ja już załamuje ręce dziś mój mały w ciągu całego dnia może pospał łącznie ze 2 godz 🤪 🤪Ciągle co przysnął na 5 minut to się budził nie wiem już o co chodzi, dopiero w domku i to od godz śpi ale mamy klimę włączona i może dlatego ze mu chłodniej to śpi troszkę aż nie wiem co robić z nim dziś a tu jeszcze noc przed nami.RATUNKU WARIUJE.................. ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola ale co dobrze że twoja tak śpi ja już załamuje ręce dziś mój mały w ciągu całego dnia może pospał łącznie ze 2 godz 🤪 🤪Ciągle co przysnął na 5 minut to się budził nie wiem już o co chodzi, dopiero w domku i to od godz śpi ale mamy klimę włączona i może dlatego ze mu chłodniej to śpi troszkę aż nie wiem co robić z nim dziś a tu jeszcze noc przed nami.RATUNKU WARIUJE.................. ☺️ ☺️

No dokładnie - jak dziecku gorąco to nie zaśnie.. Dorosły ma problem a co dopiero takie maleństwo, do tego jeszcze te pampersy je grzeją.. Biedactwa nasze...
Moja na szczęście nie ma problemu ze spaniem, chyba że coś jej dolega..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj w dzien juz tez ma w nosie spanie, tzn moze inaczej - na dworze w wozku spi jak zabity.. budzi sie tylko jak juz nadchodzi jego godzina jedzenia ale tak to spi w najlepsze. Wchodzimy do domu - koniec spania 😮 moze sobie pokima chwile po dlugim placzu ale nie zasnie juz tak w dzien jak kiedys 🙂 za to w nocy odpukac, budzimy sie tylko raz, tzn dwa razy bo dla mnie 8:00 to jeszzce godzina do spania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry
nie wiem co napisać
nocka super poranek też tylko brak chęci do życia
miałam dziś na rower jechać ale niestety nie mogę młodej z nikim zostawić bo mama obrażona i modyfikowanego jej nie poda wiec doooooopa jestem uziemiona
i jeszcze przez to gorąco mała w ogóle w dzień nie śpi
a i jeszcze miałam plany żeby sie jakoś "uczłowieczyć" dziś ale oczywiście już mi się odechciało i nawet łeba nie chce mi się umyć
dobra idę spać
miłej upalnej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 😉 my dzisiaj tez nocka przespana, ale maly od okolo 5 nie chce spac i trzeba go usypiac z 2 godziny i dopiero zasnie 🙃 a dzisiaj pewnie pojdziemy znowu na spacerek nad morze 😉
ale macxie fajowo.. mi to juz sie tak chce nad morze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 😉 my dzisiaj tez nocka przespana, ale maly od okolo 5 nie chce spac i trzeba go usypiac z 2 godziny i dopiero zasnie 🙃 a dzisiaj pewnie pojdziemy znowu na spacerek nad morze 😉
ale macxie fajowo.. mi to juz sie tak chce nad morze


Mnie też 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Co tam Ola? Co dzis porabiacie? Wybieracie ie nadal co niedziela do tesciow?

Hej,
Odkąd urodziłam Lenkę to nie jeździmy do teściów, za duża wyprawa, tam nie ma łóżeczka więc dziecko nie miałoby gdzie spać a poza tym jakoś odeszła mi ochota, ostatnio w czwartek "nawiedzila" mnie teściowa bez zapowiedzi czym mnie bardzo rozzłościła, bo nie lubię takich niezapowiedzianych wizyt(acji), zadzwoniła jak już pod blokiem była 🤢 i siedziała aż do 19-tej.. Wszystko rozumiem, ale przecież mogłam mieć jakieś plany 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 😉 my dzisiaj tez nocka przespana, ale maly od okolo 5 nie chce spac i trzeba go usypiac z 2 godziny i dopiero zasnie 🙃 a dzisiaj pewnie pojdziemy znowu na spacerek nad morze 😉
ale macxie fajowo.. mi to juz sie tak chce nad morze


Mnie też 🤪

Ja to sobie w ogóle polepszyłam, miałam nad morze od siebie 210 km a teraz mam 500 🥴 a poza tym z takim małym dzieckiem to pewnie nie szybko się gdziekolwiek wybierzemy, najbliżej na Mazury chyba tyle że w tym roku to raczej odpada, też mi się już chce nad wodę.... tylko z takim zmasakrowanym brzuchem to chyba muszę najpierw plastykę zapodać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...