Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry
Tyska dziękuję za poprawę humoru od rana właśnie tego potrzebowałam 🤪
ja miałam podobną sytuację na weselu najlepszej koleżanki tyle że spodnie na szwie mi strzeliły między nogami ale tak że było widać mi majtasy z tyłu ale ona mieszkała 100m od lokalu w którym było wesele więc szybciutko pobiegłam do niej do domu i machałam igłą i nitką 😁
dobra my na razie w domu, mała jeszcze nie ssała i nie wiem jak to rozwiązać bo kurde mam podobny problem co Wiola, Ola i Kasia- MOJE DZIECKO RZYGA NA MNIE MOIM WŁASNYM POKARMEM i to jest fontanna wszystko co zje zaraz wyrzyga z resztą przy cycu jest bardzo nerwowa mimo że ze ze mnie cieknie ciurkiem ona się zachowuje jakby tam nic nie było , ciągnie, szarpie, ssie, wypuszcza oblewa siebie, cmoka i płacze i sie napina
Położna była tego świadkiem juz dawno i mówiła że to napady kolkowe albo bardziej "bąkowe" że w trakcie ssania coś jej przeszkadza ale jakoś mi się wydaje że to coś innego i obojętnie od tego czy jej się odbije czy nie i tak wyrzyga i to nie jest ulewanie to jest chlustanie na odległość a MM i herbatę przyjmuje w całości i jeszcze po tym beknie 😮 nie wiem dziś będzie położna to zapytam jeszcze raz
o w DTVN o naczyniakach 😲 moja ma niby płaski tzw "uścisk bociana" do 10 roku ma zniknąć a jak nie zechce nam się czekać to laser 😞
no a Wy co tam porabiacie???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie czytam posty ale muszę przerwać bo mały sra w pampersa aż mi ręka wibruje od tych pierdów 🤪
o 13.45 mamy lekarza bo chce aby zobaczyła ten trądzik małego czy wszystko okej i ta ropkę w oczach ale odkąd masujemy to prawie znikła 😮
a później jeszcze muszę do urzędu miasta skoczyć odebrać pesel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

u mnie noc masakra, mała miała kolkę jak nigdy o tej porze bo o 3-ej w nocy 😮
Ale ja wiem od czego, mój mąż chciał być dobry i mi mój ulubiony sorbet ananasowy zaserwował mimo, że mówiłam że nie mogę.. Ale zjadłam jedną kulkę i oboje nie spaliśmy wcale prawie.. Do tego teraz też coś ją męczy, nie może zasnąć.. 🤨 Karmiłam ją cycem więc może coś tam jeszcze w tym moim mleku zostało..
Co do ulewania to już sobie zaczynam z tym radzić, odbijam ją co chwilę nawet w trakcie jedzenia i odpukać - nie rzyga 3 dzień, czasem tylko coś tam uleje - wiadomo ale już nie tak jak wcześniej

Padam na twarz..
A i krosty jej schodzą z twarzy w końcu..
I obiadu ugotować nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja dziś nic nie robię

pozazdrościć tylko, chciałabym móc nic nie robić 🤢

ale ja mam co robić ale po co??????????
mojego męża przestało wszystko obchodzić to co ja mam się wysilać
dziś leżę sobie o!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj te chłopy matylda a twój co wymyślił?? bo na mojego to brakuje mi słów od piątku, ale może dziś już lepiej będzie bo w sobotę to się tak wkurwiłam na niego że spalam u małego w pokoju na sofie a nie z nim!( pierwszy raz od 4 lat chyba 😮 )-ale dobrze bo następnego dnia miał chyba wyrzuty że mnie tak potraktował.A czułam się strasznie przez niego!!!!!!!!!!
Ola współczuje ja tez zrobiłam dobrze 1.5 tyg temu z ptasim mleczkiem tak jak ty wczoraj z sorbetem ☺️
ale od tamtej pory mamy spokój tfu tfu....jem wszystko i jest okej byliśmy na kfc i na chińskim i małemu nic nie jest i oby tak zostało już.
a teraz będę się szykować do tych urzędów i lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...