Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinaaleks napisał(a):
dobra dziewczyny ale ten krążek zawiera progesteron i estrogeny a w czasie karmienia piersią czyli min. w moim wypadku nie można przyjmować estrogenów wiec ta metoda odpada u mnie! 🤨
ja zastanawiam się nad spiralą ale to za jakieś parę miesięcy a teraz wezmę tabletki anty tylko z progesteronem takie specjal dla kobiet karmiących piersią! zanim założę spirale muszę zrobić wszystkie badania bo ja miałam i pewnie nie minęły problemy hormonalne wiec pewnie i tabletki odpadną a więcej dzieci nie chce mieć.

ja w ogóle nie chcesz mieć dzieci????????????
ja to bym chciała 3 pod rząd i tak za 10 lat jeszcze jedno ale najpierw muszę jakiegoś kandydata na ojca znaleźć bo ten sie na to nie pisze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra dziewczyny ale ten krążek zawiera progesteron i estrogeny a w czasie karmienia piersią czyli min. w moim wypadku nie można przyjmować estrogenów wiec ta metoda odpada u mnie! 🤨
ja zastanawiam się nad spiralą ale to za jakieś parę miesięcy a teraz wezmę tabletki anty tylko z progesteronem takie specjal dla kobiet karmiących piersią! zanim założę spirale muszę zrobić wszystkie badania bo ja miałam i pewnie nie minęły problemy hormonalne wiec pewnie i tabletki odpadną a więcej dzieci nie chce mieć.

ja w ogóle nie chcesz mieć dzieci????????????
ja to bym chciała 3 pod rząd i tak za 10 lat jeszcze jedno ale najpierw muszę jakiegoś kandydata na ojca znaleźć bo ten sie na to nie pisze 😞
slucham !! ?? 😲 😲 nie wierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty, ktora tak zawsze opisujesz swoje maciezynstwo i zycie po (wiesz o czym mowie) mowisz ze chcesz miec tyle dzieci !!?? masakra.. ja na dzien dzisiejszy wiem ze nie chce miec juz wiecej, ale wiem tez ze moze za jakis czas jak to wszystko ogarne to moze zmienie zdanie ale na dzisiaj mowie NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ty, ktora tak zawsze opisujesz swoje maciezynstwo i zycie po (wiesz o czym mowie) mowisz ze chcesz miec tyle dzieci !!?? masakra.. ja na dzien dzisiejszy wiem ze nie chce miec juz wiecej, ale wiem tez ze moze za jakis czas jak to wszystko ogarne to moze zmienie zdanie ale na dzisiaj mowie NIE

ja mówię poważnie
mimo że nie czuję nic szczególnego to wiem że teraz jest na to najlepszy moment
a ponieważ sama mam tylko siostrę 7 lat starszą z którą mam kiepski kontakt to wolałabym mieć taką gromadkę żeby im było lepiej a może mną na starość ktoś by się zainteresował- chociaż może się mylę
i pewnie sytuacja byłaby inna gdyby moje dziecko było bardziej wymagające a na razie nic oprócz krótkich wrzasków po 19.00 nam nie dokucza tzn jeszcze to beznadziejne karmienie piersią 😠
nawet z P. gadaliśmy że jak tylko znajdę pracę z normalną umową to od razu machniemy sobie kolejne - tylko z tą praca może być ciężko najwyżej będe na kasie w BIEDRONCE bo tam mnie bez problemu przyjmą " po znajomości' hehehe
i ciąża - to był jednak najlepszy czas w moim życiu nawet te dolegliwości były bardziej znośne niż to co przeżywam teraz
jedyne co mi działało na nerwy to te kopniaki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko ktoś by jeszcze musiał za mnie urodzić ☺️ ewentualnie CC
bo przecież ja już NIE RODZĘ
dobra kochane/kochana ( bo nie wiem kto jeszcze jest) idę sią kąpać i spać bo już mnie łeb boli z tego płaczu (mojego płaczu)
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko ktoś by jeszcze musiał za mnie urodzić ☺️ ewentualnie CC
bo przecież ja już NIE RODZĘ
dobra kochane/kochana ( bo nie wiem kto jeszcze jest) idę sią kąpać i spać bo już mnie łeb boli z tego płaczu (mojego płaczu)
do jutra
dobrej nocki, po takim placzu bedziesz dobrze spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra dziewczyny ale ten krążek zawiera progesteron i estrogeny a w czasie karmienia piersią czyli min. w moim wypadku nie można przyjmować estrogenów wiec ta metoda odpada u mnie! 🤨
ja zastanawiam się nad spiralą ale to za jakieś parę miesięcy a teraz wezmę tabletki anty tylko z progesteronem takie specjal dla kobiet karmiących piersią! zanim założę spirale muszę zrobić wszystkie badania bo ja miałam i pewnie nie minęły problemy hormonalne wiec pewnie i tabletki odpadną a więcej dzieci nie chce mieć.

ja w ogóle nie chcesz mieć dzieci????????????
ja to bym chciała 3 pod rząd i tak za 10 lat jeszcze jedno ale najpierw muszę jakiegoś kandydata na ojca znaleźć bo ten sie na to nie pisze 😞


dzień dobry dziewczynki odpisuje ci odrazu matylda na wczorajsze pytanie tak nie chce mieć już więcej dzieci zawsze chciałam mieć tylko jednego chłopca 🤪, pozatym mój mąż ma jeszcze jedno dziecko z poprzedniego związku. Ja nie planuje w najbliższym czasie kolejnego dziecka bo ja jestem pracoholikiem i nie mogę się doczekać kiedy wrócę do pracy swojej. ☺️
Może kiedyś za parę lat jak wszystko się ułoży to może o tym jeszcze pomyśle i dojdę do wniosku że bym chciała jeszcze jedno ale teraz kategorycznie NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co ???
położna wczoraj stwierdziła że moja ma przerośnięty język 😮
kuźwa jakby wcześniej nie mogła tego zobaczyć teraz jest zajebiście późno i nie da się zrobić tego mniej inwazyjne bo jeśli to ma to będzie to musiał być zabieg i potem problemy ze ssaniem a jakby to wyszło w pierwszym tygodniu życia to przecięli bo to nożyczkami albo przerwali palcem na żywca i szybko by się zrosło i ssać by się przyzwyczaiła
a teraz dupa a do lekarz mam dopiero za tydzień
i jeszcze tym nosem tak furczy , niby wszystko czyste , solą też jej płukałam a dalej coś tam nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
napisze krotko
u nas bez zmian, Liwka dalej wrzeszczy przy każdej czynności, karmieniu, przewijaniu, kąpaniu
byliśmy juz na pogotowiu i pediatra na dyżurze do mnie: odbijać dziecko odbijać po każdym jedzeniu, bo sie powietrze zbiera
a zesz kurwa co robię, 2 godzimy po nocach łażę i odbijam dziecko 😞 😠 😠
Liwcia dostała Debridat ale ja zbytnio poprawy nie widze 🥴
tak w skrócie żyjemy
ja już ledwo, bo depresja mnie zabija
buziaki sle dla wszystkich kwietniowych bobasów(marcowych i majowych też) 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...