Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej,
u nas noc rewelacja, Lenka poszła spać o 22-ej i obudziła się dopiero o 5.15 😮 😜
W końcu się wyspałam 🙃

Wiola - odpowiedziałam Ci - ale powtórzę - orientowałam się w kadrach i w Medicover - taka przyjemność kosztuje dodatkowo 170 zł miesięcznie, przysyłają Ci z kadr druczki i opłacasz co miesiąc, ja sobie podarowałam 🙂


Dzięki Ola - jakoś nie mogłam się doszukać 😞
Ja też sobie daruję. Wizyta prywatna u neurologa kosztuje 90 zł. więc nawet jak będę zmuszona skorzystać to i tak mi się bardziej opłaca zapłacić prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Hej,
u nas noc rewelacja, Lenka poszła spać o 22-ej i obudziła się dopiero o 5.15 😮 😜
W końcu się wyspałam 🙃

Wiola - odpowiedziałam Ci - ale powtórzę - orientowałam się w kadrach i w Medicover - taka przyjemność kosztuje dodatkowo 170 zł miesięcznie, przysyłają Ci z kadr druczki i opłacasz co miesiąc, ja sobie podarowałam 🙂

no to se pospałyście
ale u mnie sie tak we łbie zakodowało że ja i tak już od 3.00 nie śpię bo czekam i martwię się dlaczego ona jeszcze śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kurde szkoda tej Małgosi Dydek, taka młoda kobieta i osierociła dwójkę dzieci - 7-miesięczne i 3-letnie, a z 3 w ciąży była, ehhh 🥴 😞 😞

dokładnie o tym samym miałam napisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

w związku z czym ta wizyta????
chirurg plastyczny????????

aaaaaaaaaaa odbytowy????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

uważaj jutro żebyś OBAMY nie spotkała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

A czemu idziesz?

z tymi hemoroidami bo nic się nie poprawia a jeszcze zaczęły mi krwawić dość mocno przy wypróżnianiu więc nie ma na co czekać bo jeszcze zezłośliwieje dzidostwo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

uważaj jutro żebyś OBAMY nie spotkała 😁

jutro? on chyba dzisiaj przylatuje 🥴 i dzisiaj miasto jest sparaliżowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

uważaj jutro żebyś OBAMY nie spotkała 😁

jutro? on chyba dzisiaj przylatuje 🥴 i dzisiaj miasto jest sparaliżowane

a już nie wiem , chyba dwa dni ma być i jeszcze w jakimś innym mieście- to może jutro też jakiś "orszak" napotkasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

A czemu idziesz?

z tymi hemoroidami bo nic się nie poprawia a jeszcze zaczęły mi krwawić dość mocno przy wypróżnianiu więc nie ma na co czekać bo jeszcze zezłośliwieje dzidostwo 🥴

i dobrze idź, pozbędziesz się tego dziada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A no i idę jutro do chirurga, tremę mam jak nie wiem, krepująca to będzie wizyta 🥴

A czemu idziesz?

z tymi hemoroidami bo nic się nie poprawia a jeszcze zaczęły mi krwawić dość mocno przy wypróżnianiu więc nie ma na co czekać bo jeszcze zezłośliwieje dzidostwo 🥴

i dobrze idź, pozbędziesz się tego dziada 😉

ale on to tylko oglądnie, nic z tym robić jutro nie będę chociaż bym chciała, póki karmię piersią to o zabiegu mogę pomarzyć 🥴 no i te zmiany na piersi mu pokażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Czy jak jest ciepło to Wy też nie zakładacie dziecku czapeczki? Bo widzę że Brechti małej nie zakłada 🥴
A ja zawsze, bo o uszki się boję..

w wózku leży bez czapki bo i jak jej gorąco zaczyna się wiercić zaraz włosy ma mokre i ta czapka i tak się zsunie ale przy wynoszeniu, lub wyciąganiu z wózka zakładam jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Czy jak jest ciepło to Wy też nie zakładacie dziecku czapeczki? Bo widzę że Brechti małej nie zakłada 🥴
A ja zawsze, bo o uszki się boję..


No tez to u brechti zauwazylam 😮
Ja zakladam, nawet jak jest bardzo cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
Byłam wczoraj z mała na bioderkach i wszytko oki:P
Jeśli chodzi o czkaweke to moja mala dostaje jak ja podwieje np jak pampka jej zmieniam ....a kichac too kicha czesto 😁
CO do wyglądu to ja jakos nie nazekam tylko moje uda mnie wkurwiaja i biodra,brzuch jak cie moge,wyglada jakbym sie nie wysrała 😁 ale zaczne cwiczyc po połogu 🙂 no i te rzstepy;/ a fuuu...ale coz ...cyce troche mi klapły 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekam tylko na brzuch w okolicy pepka, bo mi troszke odstaje 🙂 Reszta wrocila do "normalnosci", z rostepami tez walczyc nie musze, bo nie mam zadnego. Chociaz takie pocieszenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...