Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi? 😁

Linkaa - moja mała ma ten trądzik też na szyjce i jak jest gorąco to jej się to nasila i zaczerwienia, najmniej widoczny jest po nocy


to moja ma tylko na policzkach, zaczynam sie zastanawiac tez czy to nie jest skaza białkowa;/ bo moj Rafał ma ja do teraz. ZAden lekarz jak byłam w szpitalu nie powiedział mi jednoznacznie co to moze byc;/ Sa trzy wersje skaza białkowa, potowki albo ten tradzik.
a i zauwazyłam jeszcze ze wiecej wysypuje ja na tym policzku na ktorym spi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A majówki to już się wszystkie rozpakowały czy nie?


u nas jeszcze kilka dziewczynek zostalo 🤪


o i to dziewczyna z moich okolic 🙂 mozna spytac w ktorym szpitalu rodziłas? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tynka czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi? 😁

Linkaa - moja mała ma ten trądzik też na szyjce i jak jest gorąco to jej się to nasila i zaczerwienia, najmniej widoczny jest po nocy


to moja ma tylko na policzkach, zaczynam sie zastanawiac tez czy to nie jest skaza białkowa;/ bo moj Rafał ma ja do teraz. ZAden lekarz jak byłam w szpitalu nie powiedział mi jednoznacznie co to moze byc;/ Sa trzy wersje skaza białkowa, potowki albo ten tradzik.
a i zauwazyłam jeszcze ze wiecej wysypuje ja na tym policzku na ktorym spi..

to jak tak ma na policzku na którym śpi to trądzik, moja ma tak samo 🙂 A to że ma na szyjce to tylko dlatego że ma bardziej nasilony niż Twoje dziecię, początkowo też miała tylko na policzkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tynka czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi? 😁

Linkaa - moja mała ma ten trądzik też na szyjce i jak jest gorąco to jej się to nasila i zaczerwienia, najmniej widoczny jest po nocy


to moja ma tylko na policzkach, zaczynam sie zastanawiac tez czy to nie jest skaza białkowa;/ bo moj Rafał ma ja do teraz. ZAden lekarz jak byłam w szpitalu nie powiedział mi jednoznacznie co to moze byc;/ Sa trzy wersje skaza białkowa, potowki albo ten tradzik.
a i zauwazyłam jeszcze ze wiecej wysypuje ja na tym policzku na ktorym spi..

to jak tak ma na policzku na którym śpi to trądzik, moja ma tak samo 🙂 A to że ma na szyjce to tylko dlatego że ma bardziej nasilony niż Twoje dziecię, początkowo też miała tylko na policzkach.


mojej wczoraj na policzku wysypały sie takie małe drobne krosteczki, nie wiem co to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy dlatego ze ona starsza czy co ale zdnia na dzien jest spokojniejsza boze az sie boje zapeszyc, teraz zawsze o tej porze była maruda jak diabli teraz lezy i oglada sciany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ja nie wiem czy dlatego ze ona starsza czy co ale zdnia na dzien jest spokojniejsza boze az sie boje zapeszyc, teraz zawsze o tej porze była maruda jak diabli teraz lezy i oglada sciany 🙂

moja też lubi ściany oglądać jak jej nic nie dolega, a gada już jak stara 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
kurcze tak chiałabym zeby to juz jej zeszło;/

no ja mam to samo, aż mi się dziecku zdjęć nie chce robić, taką ma tą buziulkę biedną


dziewczyny a foto szopa nie macie?? ja robie leciutki retusz 😉

mi się nie chce bawić a zresztą nie mam czasu, a jak mam to odpoczywam... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
kurcze tak chiałabym zeby to juz jej zeszło;/

no ja mam to samo, aż mi się dziecku zdjęć nie chce robić, taką ma tą buziulkę biedną


dziewczyny a foto szopa nie macie?? ja robie leciutki retusz 😉

mi się nie chce bawić a zresztą nie mam czasu, a jak mam to odpoczywam... ☺️


ja robie z daleka to wtedy tak nie widac 🙂 tak jak tu 🙂
[URL=http://www.iv.pl/viewer.php?file=96080908686547457016.jpg][IMG]http://www.iv.pl/images/96080
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dopiero zwlekłam na górę i teraz kawusia potem kąpiel i karmienie i później tez szklaneczka PEPSI 🤪 mniam
moja też łysieje z tyłu a że rośnie to i z przodu większe zakola ma no wykapany tatuś zaraz wam z resztą fotkę pokażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...