Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

piorunochronu nie mamy nie wiemy jeszcze w co dokładnie albo komin albo antena kratówka bo takie też mamy dwie
i jeszcze mnie serce boli i Lena coś stęka matko a elektrycy jak przyjadą i tak nic nie zrobią bo późno a jutro niedziela
matko a P. tylko łazi za mną i wszystko bagatelizuje ze nic sie nie stało jak to nic ja jeszcze w nosie mam ten pył bo stałam pod kratką wentylacyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O moj Boze.... ale przezycie, cos strasznego 😲 chyba bym zeszla na zawal 😞 biedne dziecko, najbardziej bym sie bala o dziecko.
A tak z innej beczki to ja nigdy nie pralam w zadnej loveli, zwykly Vizir sensitive i nigdy njie prasuje. Wogole nie prasuje prania i malego rzeczy tez nie piore. Ma dwa miesiace i nigdy do tej pory nie dolegalo mu nic ze skorka, nie chce dziecka chowac zbyt sterylnie i nie bede sie z nim piescic. Ale kazdy robi jak uwaza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam pełną pralkę to w loveli bo jeszcze mi została ale nie zamierzam kupować następnej
a prasuję pieluchy i bawełniane body bo jakoś tak przyjemniej wygląda
matko jak mnie łeb boli
to sie chyba jakoś gorzej skonczy
ja dziś nie zasnę
w połowie gniazdek nie ma prądu
nawet nie chce myśleć ile kosztuje wymiana instalacji
i te jebane halogeny same świecą- skoro one sie tak naelektryzowały to ja też mogłam , albo dziecko Boże ja nawet nie chce myśleć o konsekwencjach
a u mamy na dole odpadł tynk z połowy sufitu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to musiałam wyprać wszystko w lovelli bo mój dostał uczulenia od zwykłego proszku wiec miałam 2 razy więcej pracy bo najpierw wyprałam w zwykłym i poprasowałam po czym okazało się że dostał wysypki i żeby nie ryzykować całą szafę jeszcze raz do prania wrzuciłam w lovelli i prasowałam na nowo! A prasować to zawsze [rasuje wszystko nawet majtki moje i męża , no wszystko się u mnie prasuje ☺️
uciekam spać a raczej pooglądać walki w klatkach bo po drzemce popołudniowej nie chce mi się spać 😮
p.s kupiłam karuzele 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po nieprzespanej nocy około 2.00 nawiedziła nas druga burza no i karmienie w tym czasie i zgasł prąd
powiem WAM że jak nie wyląduje w psychiatryku po tym wszystkim będzie dobrze
dziś już mogę powiedzieć że uderzenie było w komin który straciliśmy , nie wiem jeszcze nic o kosztach i szkodach bo to długa procedura nie wiem czy jest szansa na odszkodowanie i jak firma to potraktuje ubezpieczenie mamy ale nie ma piorunochronu
więc komin roztrzaskany, odłamki na całym dachu i wokół domu i na mojej toyocie też i całe szczęście tylko małe kamienie te wieksze cegły zatrzymały się na "łapośniegach" na dachu
tak jak mówiłam przy każdej kratce wentylacyjnej masa pyłu i kurzu halogeny w korytarzu i kuchni nadal świecą SAME
to jakiś kosmos
dziś pewnie będę miała mało czasu
trzymajcie kciuki żeby żadna konstrukcja nie była naruszona i za mamę moją dla niej też to może się źle skonczyć
i wierzcie lub nie ja wiem że większość to nerwy ale ja i tak czuję na sobie ten "ładunek elektryczny"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my uciekamy zaraz do reala bo chusteczki nam się skończyły 😮 a jest promocja i kupimy odrazu pampersy, a idę od jak woda 🤢 kończymy 3 paczkę. Wam też tak idą?? czy tylko nasz syn ma takie potrzeby?- z torbami mnie puści 😁 😁
Ostatnio w biedronce widziałam jakieś pampki po 23zł i podobno dobre nie wiem czy nie wypróbuje nawet tak raz na jakiś czas bo to połowa ceny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a no ja w loveli tez piore i to wszystko pracuje. I mnie szlag trafia, bo mi się nie chce, no ale co zrobić 🙂
Dzisiaj małego wykąpałam w krochmalu, bo takich potówek biedny dostał 😞 okazuje się, że to nie trądzik niemowlęcy, bo te krostki ma też na szyjce.
Poza tym nie jestem w ogóle śpiąca, bo z Kacprem do 11 dzisiaj spaliśmy. I co tu robić 😮

Klaudia moja też ma na szyjce i to jest trądzik, ja z tym byłam u 2 pediatrów 🙂 oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

ja mam te pampersy z biedonki teraz( na poczatki tez uzywałam z pampersa) i moja mała nigdy nie miała odparzonego tyłka a teraz w biedronce jest promocja na dzien dziecka i dwójki ktore ja uzywam kosztuja 39 zł za 156 sszt 🙂 a chusteczki do tyłka kosztuja 3,95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - współczuję Ci, mój mąż mówi że jak nie macie piorunochronu to raczej odszkodowania nie wypłacą ale zapytajcie, kto wie - może się uda 🥴 mam do Ciebie pytanie ale w tej sytuacji nie będę Ci d.. zawracać

Ewelina
- ja wiem że pampki to drogi gips ale pamiętaj że na zdrowiu się nie oszczędzi i po co Ci potem dzieciątko leczyć z odparzeń, oczywiście zrobisz jak zechcesz, to tylko moje spostrzeżenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, dobrze że ty nie świecisz ☺️ ☺️
a tak serio serio: to współczuję i niech wszystko ułoży się po Waszej myśli.

A wczoraj po wodzie koperkowej WRESZCIE nie było kolki: za to dzisiaj spać gnida nie chce: lecę właśnie na spacer z nim.
No i wczoraj wieczorem pozwoliłam sobie na pół butelki wina i masakra jak po 11 miesiącach ono na mnie podziałało 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😉 😉 😉 😉 ululałam się jak żul jakiś i takie rzeczy jeszcze robiłam i mówiłam, że sama się z siebie dzisiaj śmieję 😁

lece na spacer :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):

ja mam te pampersy z biedonki teraz( na poczatki tez uzywałam z pampersa) i moja mała nigdy nie miała odparzonego tyłka a teraz w biedronce jest promocja na dzien dziecka i dwójki ktore ja uzywam kosztuja 39 zł za 156 sszt 🙂 a chusteczki do tyłka kosztuja 3,95


ale jak tyłeczek małej po tych pampach??
bo może bym zobaczyła jedną pake na spróbowanie?! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
linkaa napisał(a):

ja mam te pampersy z biedonki teraz( na poczatki tez uzywałam z pampersa) i moja mała nigdy nie miała odparzonego tyłka a teraz w biedronce jest promocja na dzien dziecka i dwójki ktore ja uzywam kosztuja 39 zł za 156 sszt 🙂 a chusteczki do tyłka kosztuja 3,95


ale jak tyłeczek małej po tych pampach??
bo może bym zobaczyła jedną pake na spróbowanie?! 🤨

ja wlasnie tez sie zastanawiam nad chusteczkami z biedronki, pampersy na razie bede uzywala Pampersa, bo sa najlepsze, ale dobrze, ze mowicie, ze tez sa dobre i nie maja dzieci po nich odparzen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Ola pytaj może odpowiem i tak tu zaglądam bo nie mam co robić i z mała siedze on ajakaś niespokojna z resztą nie dziwię się samej mi ciągle w uszach dzwoni
Kasia ja też ostatnio sie jednym piwem upiłam 😮
Ola mi pediatra powiedziała że na piersi dziecko może 9 dni kupy nie robić a oznacza to że mleko matki całkowicie się wchłania i nie ma co trawić tzn pod warunkiem że po tych ewentualnych dziewięciu dniach kupa jest rzadka bo jeśli gęsta albo chociaż o konsystencji plasteliny to może być zaparcie
a ja mam też paczkę pieluch z rossmana i powiem WAM że "do dupy" są 😁 😁 😁
od razu wszystko ma tam czerwone i jakieś takie odgniecione a jak ma dłuzej to wyrabia się ta tkaninka i zaczynają jej odstawać od góry
to był prezent od kogoś i szkoda mi ich wyrzucać to zakładam jej czasem na krótki okres czasu np przed kąpaniem na jakąś godzinkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Po wczorajszym usypianiu Liwki od godz.20 do godz.23 mam dość, chyba zaprosze jakąś zaklinaczke dzieci bo to jest niemozliwe 😮 😮 😮 😞 😞 😞
W nocy to samo od 4 do 5.30 trwalo usypianie 🥴
Ewelina ja używam tych pampków z biedrownki, nazywaja się Dada premium, uzywam ich wlasciwie od samego poczatku, od drugiego tygodnia zycia Liwki na zmianę z Pampersami i nic się nie dzieje 😉 i wlasnie ostatnio zakupiłam tą mega pakę, 156 szt. za 40 zł 😉
Matylda wspólczuje ci, ja tez sie burzy boje i chyba bym zeszła na zawał 😮
dobrze ze sie nic wam nie stalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...