Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a moje dziecko jest całe wysypane 😞 i jakoś niespokojnie spał w nocy. Budził się, ja do niego leciałam, a on już spał. I tak w kółko 😞
idziemy po 16 do lekarza, mam nadzieję, że to nic poważnego...


na pewno będzie wszystko ok trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tynka sto lat 🙂
Ja byłam u pediatry malutka ma potówki a oczka mam rumiankem przemywac a potówki octaniseptem.
Nesia wazy 5.225 🙂
Matylda nie uwierzysz moja mała dzis na dworze w bodziaku była a na to cienki feterek tylko 🙂
Dorcia hehe rzeczywiscie mamy ta sama hustawe jest boska kocham ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka sto lat 🙂
Ja byłam u pediatry malutka ma potówki a oczka mam rumiankem przemywac a potówki octaniseptem.
Nesia wazy 5.225 🙂
Matylda nie uwierzysz moja mała dzis na dworze w bodziaku była a na to cienki feterek tylko 🙂
Dorcia hehe rzeczywiscie mamy ta sama hustawe jest boska kocham ja 😉

i ja w taka sama sie zaopatrzylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka sto lat 🙂
Ja byłam u pediatry malutka ma potówki a oczka mam rumiankem przemywac a potówki octaniseptem.
Nesia wazy 5.225 🙂
Matylda nie uwierzysz moja mała dzis na dworze w bodziaku była a na to cienki feterek tylko 🙂
Dorcia hehe rzeczywiscie mamy ta sama hustawe jest boska kocham ja 😉

i ja w taka sama sie zaopatrzylam 😉


nie pożałujesz
Dorcia a ty podkładasz tam co jeszcze do fotelika bo ja wkładam z fotelika sam. podkładke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka sto lat 🙂
Ja byłam u pediatry malutka ma potówki a oczka mam rumiankem przemywac a potówki octaniseptem.
Nesia wazy 5.225 🙂
Matylda nie uwierzysz moja mała dzis na dworze w bodziaku była a na to cienki feterek tylko 🙂
Dorcia hehe rzeczywiscie mamy ta sama hustawe jest boska kocham ja 😉

i ja w taka sama sie zaopatrzylam 😉


nie pożałujesz
Dorcia a ty podkładasz tam co jeszcze do fotelika bo ja wkładam z fotelika sam. podkładke



nie ja nic nie podkładam ale tak sobie teraz pomyslałam że może kocyk zaczne jej kłaść żeby było miękko jej tam w nim 🙂 Ja też ją kocham a szczególnie jak Amelka w nim śpi i mam czas dla siebie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry i niedobry... 🥴

U mnie nadal trwa męczarnia kupowa - 4 dzień nic, konsultowałam się z doktorem Ozimkiem i powiedział że koper włoski i woda z cukrem nasilają zaparcia i mam ich nie podawać 😮 🤢 Więc Kasia uważaj na wodę koprową bo sobie (Witkowi) zrobisz tak jak ja Lence 😞
Kazał zaaplikować w tym wypadku cały czopek glicerynowy dla niemowląt tylko poczekam z tą operacją aż S. wróci bo jak sama próbowałam to był krzyk taki że aż mi zsiniała biedna i skapitulowałam 🥴 Ehhh, serce mi się kroi i najchętniej to bym jej tego czopka nie dawała ale ona płacze całe dnie i męczy się niemiłosiernie więc chyba będę musiała znieść ten krzyk wniebogłosy ale jej ulżę. Już sama nie wiem co robić.
Pytałam też czym dopajać dziecko w upał i nie kazał niczym - powiedział że moje mleko i Bebilon HA wystarczą.

Podsumowując: dziewczynki uważajcie na koper i wodę z cukrem 😞

Tynka
- 100 lat kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
współczuje Ola moja jeden dzien nie zrobi kupki i juz sie męczy ale masaż wysłany przez Ewelinę wczoraj pomógł więc codziennie będę go robiła 🙂 a co do dopajania ja daje jej oprócz Bebilonu Pepti herbatkę Hippa uspakajającą bo tam jest też rumianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
moja mał na szczescie nie ma problemow z brzuszkiem 🙂
i ja jej nic innego nie daje po za moim cycusiem 🙂


to tak jak ja Twoja tez tak czesto robi kupke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja robi kupke co dwa dni wczoraj na wieczór zrobiłam jej ten masaz co ktoraś z Was poleciła i dzisiaj rano Polcia elegancka kupcie strzeliła,bede jej codziennie go robic,co mi szkodzi.... 😁 A ja podaje jej herbatke z kopru włoskiego i sra po nim 🙂
dzisiej cos wyjatkowo grzeczna 🙂
Zastanawiam sie wlasnie nad zakupem tej bujawki ale mama mi odradza bo mowi ze jak mi wyrosnie to bede musiala ja na rekach bujac a lekka nie bedzie wiec nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia pisałaś ze Twój maluch ma potówki zaczeły mu schodzić co stosujesz? poradz mi prosze, lekarz kazał octenisept ale ja jakos nie jestem przekonana do tej metody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...