Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
hej
czy u was tez takie upały?
usmażyć sie mozna 😁
my bylismy przed 10 na spacerze nie bylo jeszcze takiego skwaru
mój klusek wazy juz 6300 😁

łoooojeeeej, duuże ciacho ;p
no u mnie można się rozpłynąć na dworze, na szczescie wieje wiatr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
.
nie mam o czym pisać więc nie piszę.
( tak Dorka, mieszam dwa mleka na raz: tak jak przy przechodzeniu z mleka na mleko: i sprawdziłam: kupy robi bez problemu i konsystencji jak do tej pory 😁 ☺️ )


aha ja dawałam jakis czas temu na przemian dwa różne mleka to takich kolek mi dostała ale moze jak w butli sie miesza to co innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brreeeechti, no wreszcie !! 😁
tylko coś avatar masz nie teges 😉 ^^

Dorka i mieszac tak będę albo zagęstnik do bebilonu kupię ( bo wiem, że jest w aptece ) bo wieczorem dałam zwykłe bez domieszki i ulał aż po plecach mi pociekło ! 😠
I wyczytałam ostatnio w Zaklinaczce, że czasami niemowlęta, które posiądą jakąś nową dla nich umiejętność śpiąc rzucają się przez sen: mózg przetwarza nowe informacje.
Może Twoja Amelka przeszła jakiś skok rozwojowy? albo coś ? 😁


I jestem mega wkur*******iona, bo Mój nie chce ochrzcić dziecka !!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że uda mu się przylecieć, ale problem jest taki, że to za daleko, za drogo i nikt mu nie da dłuższego urlopu 😞 😞 Całe szczęście, że mam małą ze sobą bo by mi chyba serce pękło....

A co tam u Was i Waszych pociech?????? Nie wiem, czy dam radę nadrobić, chyba nie, więc pytam^^ aaaa nie mogę uwierzyć, że już wszystkie mamy te małe brzdące koło siebie i możemy popatrzeć, poprzytulać, wycałować itp itd...... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że uda mu się przylecieć, ale problem jest taki, że to za daleko, za drogo i nikt mu nie da dłuższego urlopu 😞 😞 Całe szczęście, że mam małą ze sobą bo by mi chyba serce pękło....

A co tam u Was i Waszych pociech?????? Nie wiem, czy dam radę nadrobić, chyba nie, więc pytam^^ aaaa nie mogę uwierzyć, że już wszystkie mamy te małe brzdące koło siebie i możemy popatrzeć, poprzytulać, wycałować itp itd...... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, ochrzczony, bo eks nalegała.
I ja też nie popuszczę: zapowiedziałam, że przy chrzcie może być tylko jedno z rodziców: matka.
Mam w dupie jego poglądy na temat kościoła: ja chcę mieć dziecko ochrzczone i je ochrzczę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dooobry !!!
wszystkiego najlepszego dla naszych dzieci !!!! 😘 😘 😘 😘

P.S. Czy czyścicie uszy swoim pociechom ?
pamiętam że w SZ R mówili, zeby na początku tego nie robić ale mój ma już taki miód że wstyd z nim na miasto wychodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW 😘 😘 😘 NIECH SIĘ ZDROWO CHOWAJĄ 😁 I NIE ŁOBUZUJĄ
moja dzisiaj przespała 10 h 😁 z godzinną przerwa na karmienie i przewijanie kocham ją za to powiem wam ze im starsza tym spokojniejsza naprawde kolki powoli mijaja ja zaczełam już rozpoznawać jej płacz czym jest spowodowany i dlatego opiekowanie sie nią jest coraz łatwiejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helol, a mnie mój S. molestuje żebym dziecka nie dokarmiała MM. Po wczorajszym dniu mam dosyć, S. dumny że wczoraj tylko raz butlę dostała, ale nie patrzy na to że ja się umęczyłam i już dziś jestem poirytowana i rozdrażniona i że się to na dziecku odbije 🥴
Spróbuję jeszcze dziś ją na piersi przetrzymać ale marne szanse upatruję i podejrzewam, że będzie kapitulacja.


Kasia - ja nie czyszczę swojej bo nie wiem czym, patyczka jej tam nie wsadzę bo za malutkie to wszystko tam i delikatne a poza tym S. by mnie chyba żywcem pogrzebał 🥴


Matylda
- ponawiam zapytanie - gdzieś jest? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Kochane nasze kwietniowe dzieciaki zyczę Wam wszystkiego naj naj naj, duzo mleczka, mało kolek i zaparć i samych radosnych chwil 😘 😘 😘
Olu mam kilka pytań do ciebie ☺️ ☺️
Bo pisałaś ze Lenka też wypija tylko pokarm I fazy, powiedź mi ile trwa u was karminie, i czy karmisz z oby piersi a potem dokarmiasz i jak Lenka się zachowuje przy piersi, ssie spokojnie czy raczej nerwowo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dzien dobry
Kochane nasze kwietniowe dzieciaki zyczę Wam wszystkiego naj naj naj, duzo mleczka, mało kolek i zaparć i samych radosnych chwil 😘 😘 😘
Olu mam kilka pytań do ciebie ☺️ ☺️
Bo pisałaś ze Lenka też wypija tylko pokarm I fazy, powiedź mi ile trwa u was karminie, i czy karmisz z oby piersi a potem dokarmiasz i jak Lenka się zachowuje przy piersi, ssie spokojnie czy raczej nerwowo???

Kasiu - powiem tak - jak mam pełne cyce (zazwyczaj w nocy bo w dzień pożera wszystko na bieżąco) to bywa że najada się jedną piersią ale rzadko, zazwyczaj zjada obie piersi, przy czym już po pierwszej mi zasypia i odpływa i nijak jej cycka wepchnąć w usta nie idzie. Więc odbijam ją, rozbudza się i wtedy chce znów jeść tyle że jak jej daję pierś z której już jadła to albo są nerwy i wypluwanie albo pociamka chwilę i płacze. Wtedy przekładam ją na drugą pierś bo wiem że coś zje i zaśnie i nie będziemy się obie denerwowały w środku nocy.
A w dzień to wiele nie mam żeby jej dawać. Do tej pory było tak że o 9-tej rano i o 19.30 po kąpieli dostawała MM to cycki wystarczały ale teraz jak S. wymyślił nową teorię i daję jej tylko pierś to podejrzewam że będzie wisiała non stop 🥴 I już na samą myśl płakać mi się chce z bezsilności bo wiem jak ona się będzie zachowywać 🥴
Co do czasu karmienia to w nocy karmienie trwa ok 30 min a w dzień też staram się żeby dlużej nie wisiała, zresztą ona i tak zasypia przy cycku szybko więc nie ma szans żeby trwało to długo. Jak tylko usypia to ją odbijam bo potem ulewa jak tego nie zrobię a i kolki z tego się biorą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Dołączam się do życzeń dla dzieciaczków 🙂
Co do mycia uszu to ja czyszczę od urodzenia płatkiem umoczonym w przegotowanej letniej wodzie a od jakiegoś czasu patyczkami tymi dla niemowląt. Jakbym nie czyściła to mała pewnie by mnie już nie słyszała a z jej wosku mogłabym sobie strzelic świecę jak w Shreku 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁.
Uciekam do fryzjera.
Buziaki w cycaki 😘 😘 😘
Ps. Dzisiaj mamy kardiologa na 15 więc proszę trzymać za nas kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, no to trzymam kciuki 🙂 za kardiologa i fryzjera 😉
no i też dzisiaj tak jak ty przemyłam uszka: tylko zewnętrzną część płatkiem kosmetycznym. Bosz, czego tam nie było 😉 !! 😁 😁

Ola, u mnie karmienie piersią w ostatnich chwilach też tak wyglądało: aż doszło do zaniku pokarmu ( bo nie wydojony do końca cycek produkował coraz mniej mleka ), Witold się nie najadał bo wypijał tylko I fazę, zaczął więc szarpać piersi, płakac i się denerwować. A nałykał się przy tym tyle powietrza, tak napinał przy płaczu brzuszek, że brały mi się tylko z tego ulewki, kolki, więc dałam sobie spokój: płaczące i głodne dziecko wydawało mi się gorszą wizją niż karmienie MM...

Aisak/ Kasia: tak, to tuż po kąpieli 🙂
Choć kiedy kąpie A. to Witek płacze JAKBY mniej natęzenie 😁 😁
przy mnie to aż uszy zatyka 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łoohoooo....
No więc zacznę od życzeń dla maluchów: WSPANIAŁEGO PIERWSZEGO DNIA DZIECKA MALUCHY!!!!

Widzę, że nie ja jedna dokarmiam MM (bałam się o lincz publiczny na forum ^^); w 6 tygodniu miałam kryzys laktacyjny plus z własnej głupoty karmiłam małą butelką przez półtora dnia no i teraz muszę niestety dokarmiać cały czas bo mała więcej je a u mnie z mlekiem licho (nawet nie muszę nosić tych wkładek laktacyjnych bo mi już nie cieknie z cyców). Ale mała lubi zarówno moje cycorki jak i butelkę 🙂
Aaaa i muszę się pochwalić że Helenka nie miała ANI JEDNEJ KOLKI, przesypia całe noce i w ogóle to wszystko jest dla mie łatwiejsze niż oczekiwałam. Uff...

Wiola- gud lak u fryzjera ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...