Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aha a ja zakłdałam body na długi, ja to ja chyba przegrzewam , juz raz przegrzałam bo jej potóki wyszły... ja chyba nie umiem włąsnego dziecka ubrac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli Tobie jest goraco to dziecku tez ... Ja któregos dnia ja przegrzałam to mi pare godzin wyła ...Dlatego teraz ją lekko ubieram. Jak ja zakladam bluzke na ramiączkach to jej body na krotki rekawek i nozie golutkie jak sobie krotkie spodenki;p i jest zadowolona 😁
Do spania tez tylko w bodach ja klade...wczesniej tez pajace zakaldalam to jej potowki wyszly...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 1 raz sama umyłam dzidziusia naszego 🙂 haha jak patrzyłam na Daniela jak on to robi to wydawało sie takie proste a mi... do ucha jej wody nalałam i pod koniec ledwo ja utrzymałam. Ostatni raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Jeżeli Tobie jest goraco to dziecku tez ... Ja któregos dnia ja przegrzałam to mi pare godzin wyła ...Dlatego teraz ją lekko ubieram. Jak ja zakladam bluzke na ramiączkach to jej body na krotki rekawek i nozie golutkie jak sobie krotkie spodenki;p i jest zadowolona 😁
Do spania tez tylko w bodach ja klade...wczesniej tez pajace zakaldalam to jej potowki wyszly...;/


ile czasu te potówki sie utrzymuja? czym robiła s ze zeszły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.
nie mam o czym pisać więc nie piszę.
( tak Dorka, mieszam dwa mleka na raz: tak jak przy przechodzeniu z mleka na mleko: i sprawdziłam: kupy robi bez problemu i konsystencji jak do tej pory 😁 ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Sieeemaaaa! Stęskniłam się za Wami mamuśki kochane!!! Gratulacje wszystkim razem i z osobna!

Dlaczego tak długo Cię u nas nie było? 😠

musiałam się nacieszyć dzidziusiem i tatusiem; zwłaszcza tym ostatnim bo się przez rok nie zobaczymy.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ale cieszę się, że znów tu zajrzałam; weselej mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam wyrzuty sumienia że dziś dziecięcia na spacer nie wzięłam, ale w ten upał nie chciałam a teraz jak mogę to po całym dniu mordęgi i jej braku snu oraz płaczu w końcu padła i śpi i nie chcę jej szarpać, najgorsze że taki ma być cały tydzień. I ja się w nic nie mieszczę, mam tylko czarne jeansowe spodnie ciążowe w których dupa mi się parzy, a spódnicy nie założę bo mini a nogi jak u świni więc odpada 🥴
I dupa ooooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Sieeemaaaa! Stęskniłam się za Wami mamuśki kochane!!! Gratulacje wszystkim razem i z osobna!

Dlaczego tak długo Cię u nas nie było? 😠

musiałam się nacieszyć dzidziusiem i tatusiem; zwłaszcza tym ostatnim bo się przez rok nie zobaczymy.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ale cieszę się, że znów tu zajrzałam; weselej mi 🙂

ale z tego co pamiętam to miałaś lecieć do niego jak Helenka skończy pól roczku, coś nie wypaliło? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Sieeemaaaa! Stęskniłam się za Wami mamuśki kochane!!! Gratulacje wszystkim razem i z osobna!

Dlaczego tak długo Cię u nas nie było? 😠

musiałam się nacieszyć dzidziusiem i tatusiem; zwłaszcza tym ostatnim bo się przez rok nie zobaczymy.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ale cieszę się, że znów tu zajrzałam; weselej mi 🙂

ale z tego co pamiętam to miałaś lecieć do niego jak Helenka skończy pól roczku, coś nie wypaliło? 🤨

no niestety okazało się, że wszystkie procedury będą trwały ok. 12 miechów ;/ z szansą na małe przyspieszenie.... lipa lipa lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...