Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i wyleciało wiadro kupy z mojego dziecka ale wiem że jeszcze dużo tego tam zostało. 🥴

Ewelina gliceryna jak wazelina śliska więc nie było potrzeby smarować niczym, sama sobie aplikowałam to znam to uczucie 😉

Kasia - żebyś nie powiedziała o tym zatwardzeniu w zła godzinę bo kolka 2-3 h i po zawodach a przy zatwardzeniu dziecko mi płakać nie ustaje i aż się zanosi, nie wiem jak Ty ale ja zamieniłabym 2-3 h na 14-16 h ciągłego płaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieeedy moje dziecię przestanie wydzierać się w kąpieli ???!!!
matko, czasami myślę, że może niech obrośnie w rzygowinki i raz na miesiąc go obmyję pod kranem ale niech nie wyje 🤪 🤪 🤪 🤪

Wiola, no super postęp: wielkie gratulacje 🙂 🙂 🙂 😘 😘

idę prasowac mega wielgaśną kupę prania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynka już sama nie wiem, drugiego mam pediatrę, dopytam, bo może mogłabym mu podawać Bebilon AR na ulewania.

Ola wydaje mi się po prostu, że na zatwardzenie masz kilka skutecznych sposobów które zawsze działają, np czopki. Na kolkę: ze sposobem musisz trafić w dziecko bo nie ma jednego środka dobrego dla wszystkich...

Pytanie: jak ubieracie swoje dzieci do spania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
ja też coś koło tego: a pytam bo nie wiem czy nie za ciepło go ubieram: body na długi rękaw i śpiochy na to, czasami tylko pajacyk.


oj to chyba za ciepło my mamy w pokoju 25 a wczoraj udało mi się osiągnąć 24stopnie choć to i tak za dużo jeszcze ale ubieram młodego TYLKO w pajacyk a w razie co przykrywam go kocykiem dodatkowo na kołderkę takim cieniutkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit z tych ciepłolubnych jest, ale żebym nie przesadziła 😁

wiecie, że on nie uśnie jak nie jest omotany dwoma pieluchami tetrowymi: jak Alibaba wygląda. A jak próbuje mu się choć jedną zabrać to wyje jak szalony :-/
i jak na spacer idziemy to ludzie z dziwnym spojrzeniem zaglądają mi w wózek: nogi gołe a głowy nie widać bo co go odkryję, to tak się kręci, tak rzuca łapkami że zamota się znowu: wtedy śpi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja dokładnie tak samo ubieram swoją mała. Zazwyczaj śpi w body i pajacyku bo ja ją szeroko pieluszkuję więc tak jest dla mnie najwygodniej 🙂
Wróciliśmy z konsultacji u drugiego pediatry żeby skonfrontować opinie i jestem zachwycona jak Ola doktorem Ozimkiem 🙂 Taka Pani pediatra to cud - byliśmy na pogotowiu bo akurat miała dyżur. No cud malina. Pokazała ćwiczenia dla małej aby ją wzmocnić i jestem o niebo bardziej wyedukowana i uspokojona. TACY powinni być lekarze - uspokajać a nie wprowadzać strach i panikę!!!
Moja mała okąpana - dzisiaj wyjątkowo o 21.30, butla załadowana i zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...