Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurwa a ja jutro muszę zapieprzać do ginekologa na 99% dostałam zapalenia pochwy znaczy grzyba
😠 ☺️ tylko jak to jest możliwe na poście 6 tygodniowym 😮
i teraz dostane jakieś szajstwo i przez najbliższe 2 tygodnie znów dupa z sexu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wyczerpana...
A. poszedł na spacer: tradycyjnie chyba już z wyjącym dzieckiem. Co dziwne, kiedy byłam u rodziców Witek spał po kilka godzin dziennie i bez noszenia, nie miał problemów z zasypianiem, a odkąd wróciliśmy znowu masakra.
Ale mam teorię 😁
Tam chodziłam z nim na spacery w miejsca tak ciche, że tylko wiatr nam przeszkadzał, a tu: szum samochodów, dzwięki ulicy i dziecko nie ma fazy spania tylko fazę czuwania: pomimo zamkniętych oczu. I jest ciągle zmęczone i ze zmęczenia nie potrafi usnąć :-/
tak sobie wymyśliłam 😁
dlatego jutro postanowiłam przejść się do parku i sprawdzić. No tylko kuźwa położna mi jutro przychodzi..nie wiem po co. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola przypomniało mi się ja raz jej podałam 50ml wody przegotowanej i po 10 minutach tylko zabulgotało i była kupa te herbatki ani sam koper u nas nie działają

jestem wykończona po tej nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Matylda, ale udało się to jakoś ogarnąć ?

już jest oki
pyłu nie sprzątałam bo nie mam siły
elektrycy stwierdzili że spięcia/zwarcia nie ma a halogeny przestały same świecić
komin niestety zostanie rozwalony i ten cały gruz na dachu i podwórku ma leżeć bo może akurat uda się coś z tym ubezpieczeniem więc czekamy na rzeczoznawcę
a i najważniejsze że nie ma pęknięć ścian czyli komin raczej zostanie odmurowany od stropu w górę
jestem spokojniejsza i na prawdę DZIĘKUJĘ Bogu że nic nam nie jest że nie było pożaru bo cały strych pokryty watą szklana, nie mielibyśmy szans
no i dziś ma przyjechać pan zobaczyć telewizory , jeżeli to tylko jakies bezpieczniki to może uda się je uratować ale szanse są nikłe
straciliśmy jeszcze telefon stacjonarny i antenę satelitarną ale ŻYJEMY i to jest najważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko co za dzien dzisiaj jest!!
padam na twarz !! 😞
Moje dziecko dopiero co zasnelo. Nie spal od godz 9 !! Rece mnie od lulania bola 😞

Kasia : ja jak jade z malym do rodzicow, to on tam caly czas spi.Potrafi spac 4 godz, 5.. a w domu gora 2. Jest lepsze powietrze tam i lepiej mu sie spi. A wracamy do domu i meczy sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja wróciłam od rodziców już do siebie powiesz ze nie wiem co sie dzieje z moja mała od 3 dni ma strasznie niespokojny sen zasypia i w pewnym momencie sie rzuca wymachuje rekoma nogami jęczy nie wiem co jest grane i tak sie wierci az sie wybuja ale oczy ma caly czas zamkniete 😞 😞 😞

co do bujaka Niny mam taki sam i również polecam jest niezastąpiony 😁
a co do usypiania moja jest kapana karmiona i wkladana do bujaka a pozniej jak juz twardo zasnie przekladamy ja do łóżeczka 🙂 chociaz czasem trzeba nosic ja żeby usneła zależy od jej humoru 🙂

Tynka siedzi w misce bo zrobiła kupke po pachy a byliśmy tuż przed wyjscie i na biegu ją myliśmy 🙂

jeżeli chodzi o pieluchy to ja mam zapas dwójek i puki co je używam moja waży 4800 wiec jeszcze sie miesci w 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej
ja wróciłam od rodziców już do siebie powiesz ze nie wiem co sie dzieje z moja mała od 3 dni ma strasznie niespokojny sen zasypia i w pewnym momencie sie rzuca wymachuje rekoma nogami jęczy nie wiem co jest grane i tak sie wierci az sie wybuja ale oczy ma caly czas zamkniete 😞 😞 😞

co do bujaka Niny mam taki sam i również polecam jest niezastąpiony 😁
a co do usypiania moja jest kapana karmiona i wkladana do bujaka a pozniej jak juz twardo zasnie przekladamy ja do łóżeczka 🙂 chociaz czasem trzeba nosic ja żeby usneła zależy od jej humoru 🙂

Tynka siedzi w misce bo zrobiła kupke po pachy a byliśmy tuż przed wyjscie i na biegu ją myliśmy 🙂

jeżeli chodzi o pieluchy to ja mam zapas dwójek i puki co je używam moja waży 4800 wiec jeszcze sie miesci w 2 🙂


Dorka!!! witaj w klubie 🙂 moja Nela tez tak spi baaardzo niespokojnie. W zasadzie to chyba juz wiem jak to dziala u niej, tzn te bardzo glosne westchnienia i kopniecia, ona jakby walczy z czyms przez sen, mianowicie zachowuje sie tak zaraz po jedzeniu jak zasnie, lub zaraz przed obudzeniem sie na posilek. Z tego wysunelam wniosek, ze to musi byc reakcja na jakis dyskomfort w brzuszku, moze gdy za ciezko jej na brzuszku, lub gdy w nim burczy... innej teorii nie mam, a Ty co myslisz?? my gdy wiemy ze jest zaraz po jedzeniu i tak sie zachowuje, to dajemy jej takie krople przeciwbolowe Infacol, nie wiem czy one sa dostepne w polsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak piszecie o zaparciach ze ja zaczynam watpic... te co karmia tylko piersia czy wasze dzieci robia kupki w kazdego pampka? moja przez cała dobe moze tylko w jednego nie zrobi...??
co do termometru Ola chodzi zeby włożyc taki dzieciecy kawalek. Czasem sposoby z przed 20 lat sa najlepsze.
Jutro za rada Oli ide do lekarza z mała z tymi krostkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, jak moja Maja wstała dziś o 6 rano, tak do tej pory w ogóle nie śpi... marudzi cały czas....
nie mam juz sil.... brakuje mi cierpliwosci.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo.
Ja oczywiście doła mam nadal ale parę słów dorzucę od siebie.
Moja mała dzisiaj śpi prawie cały dzień ale dałam jej 50 ml herbatki uspokajającej bo wczoraj miała dokładnie to samo co Amelka od Dorki. Poza tym jak się obudzi to raczej jest roześmiana i zabawowa 🙂
Co do zaparć to koperek włoski jest podobno najlepszy. Moja na szczęście od jakiegoś czasu nie ma tego problemu bo pomimo tego że jest na MM to robi rzadkie kupki i jak wczoraj nie zrobiła to dzisiaj z samego rana kupsko strzeliła 🙂
Kasia - ja bym nie dawała MM 2 bez konsultacji z lekarzem bo to dla dzieci powyżej 6 miesiąca a twój Wicio malutki jest jeszcze i nie ma co eksperymentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...