Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o jej.. wy juz okres dostalyscie.. ja nie chce.. myslalam ze jak sie karmi to okresu sie nie ma... 🤢
mi sie dopiero konczy te krwawienie porodowe . taki upal i trzeba nosic podpache w gaciach.. mam juz dosc !! i tego okresu tez nie chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spadam spac. !! maly spi.. dzisiaj naszczescie nie bylo placzu wieczorem.

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙃 🙃 🙃 🙃
a ja z wychodnego wróiłam 😁 😁 a co tam: nietrzeźwa lekko też 😁
oj będzie ciężko wstać na nocne karmienie: oby mały litość miał 😁

byłam na kolacji służbowej, nie mojej zresztą tylko koleżankai, fajnie bo z okazji zakończenia targów Tajlandia coś tam coś tam i najadłam się pycha ostrego tajskiego żarcia, ale nie obżerałam się !! nie ma, że jak za darmo to wpycham w siebie, co to to nie !!!
a potem poszłam z ową koleżanką na Nowy świat, i wypiłyśmy sobie wino u Bliklego, i wypaliłyśmy kilka papierosów..bosz, takie miłe babskie spotaknie wśród ludzi. wiecie ile lidzi chodzi w sobotni wieczór po mieście??!! :o:o zapomniałam już,że tak może być 😁 😁
I jak dziękowałam Bogu za to, że wczoraj na zakupy poszłam, że miałam się w co ubrać 😁
i przez oststatni tydzień zrzuciłam 2 kg: ale to dlatego, że chodzę na te wielogodzinne spacery, nie mam czasu zjeść tylko piję wodę i żrę truskawki, bo na obiad nie mam czasu.
na coś się płaczę Mojego Kochanego Witolda przydają 😁 😁
jeszcze +8 😮

dobranoc !!! spokojnej nocki 😉
acha.. a ja nie mam okresu, nic mnie nie boli, piersią nie karmię od dwóch tygodni..
a jak w ciąży znowu jestem ?
trza było poczekać z bzykiem do końca połogu a nie chuci zadość czynić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

My juz na nogach od 5.45 🙂 moja dziecina obudzila sie wtedy na karmienie i stwierdzila ze juz nie chce jej sie spac, szaleje na lezaku, gada, usmiecha sie uroczo, mowie jej ze dzis niedziela, ze zrelaksowalaby sie w lozeczku, drzemke uciela chociaz do 9, ale chyba jednak nie ma na to ochoty... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam, że mąż mnie zdradza.... Rozmawiałam też z tą dziewczyną i pytałam ją czy wie o mnie i Majce, a ona mówi do mnie, że wie... Bez komentarza.... Co to za kurwa która rucha się z facetem wiedząc, że ma miesięczne dziecko.... Już nie wspominając o nim...
Mam miesięczne dziecko i nie wiem co ze sobą począć...
Boże, jak to boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że mąż mnie zdradza.... Rozmawiałam też z tą dziewczyną i pytałam ją czy wie o mnie i Majce, a ona mówi do mnie, że wie... Bez komentarza.... Co to za kurwa która rucha się z facetem wiedząc, że ma miesięczne dziecko.... Już nie wspominając o nim...
Mam miesięczne dziecko i nie wiem co ze sobą począć...
Boże, jak to boli....


współczuje Madziu nie będę ci pisała że wszystko będzie dobrze bo łatwo tak napisać jak nie jest się w takiej sytuacji Może i lepiej że się dowiedziałaś znajdziesz kogoś kto będzie lepszym człowiekiem od tego twojego i zaopiekuje sie wami i nie będzie cię na każdym kroku zdradzał oszukiwał Masz dla kogo teraz żyć i gdyby coś zawsze możemy się spotkać i możesz się wygadać 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
A ja na 100% mam owulacje bo od wczoraj mnie nosi i tak się wyseksiłam że szok - nie dość że wczoraj to jeszcze dzisiaj z rana. A miałam jakieś takie nerwy jak mała nie chciała wieczorem zasnąć a ja się bzykać chciałam że szok. Spała, kładę ją do łózka a ta zaczyna się śmiać na całego i rozrabiać. Rozbroiła mnie tym uśmiechem. Ale szybko zasnęła a my wzięliśmy się za ruchanko 🤪 🤪 🤪
A T. mi wczoraj oświadczył że od przyszłego miesiąca majstrujemy brata 🤪 🤪 Hehe - łatwo powiedzieć gorzej wykonać 🙂
Zaraz na grila się wybieramy nad wodę ale pogoda coś się nosi i nie wiadomo czy nie lunie.
Magda - współczuje ci serdecznie 😞

A ja dzisiaj do kościoła jebłam sobie nowe buty i mam mega odciski 🤢 🤢 🤢
Udanej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, moje male rozwrzeszaczane dziecko zasypia w hustawce a ja sie zastanawiam co zrobic z tak pieknie rozpoczetym dniem.. maz chcial nas zabrac nad wode ale nie wiem czy warto jechac i czy nie wymozdzyc czegos innego. Co do bzykania to ten lazi za mna od trzech dni i juz sie dwa razy obrazil bo ja jakos sie zaspokoilam 😁 i juz mi sie nie chce. I mowi do malego ze mama go(czyli mojego meza) nie kocha i nie chce sie z nim bzykac 😮 a maly tak sie znudzil ze zasnal 🤪
Madziu kochana nie wiem co mam Ci napisac.. jest to tak okropna sytuacja ze chyba nie istnieja slowa pocieszenia. Najwazniejsze bys miala teraz kogos kto bedzie z Toba i Cie wesprze i pomoze. A potem czas pokaze.. napewno bedziesz silniejsza bo masz dziecko ktore jakby nie patrzec dodaje w kazdych zyciowym problemach wiecej sil i motywacji. Wierze ze jakos to ogarniecie razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że mąż mnie zdradza.... Rozmawiałam też z tą dziewczyną i pytałam ją czy wie o mnie i Majce, a ona mówi do mnie, że wie... Bez komentarza.... Co to za kurwa która rucha się z facetem wiedząc, że ma miesięczne dziecko.... Już nie wspominając o nim...
Mam miesięczne dziecko i nie wiem co ze sobą począć...
Boże, jak to boli....

Rozumiem Cię doskonale.. Wiem że teraz jest Ci ciężko i wydaje Ci się że życie nie ma sensu ale pamiętaj - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.. Jest dziecko na świecie ale facet który robi coś takiego to - wybacz za słowo - ŚMIEĆ!!. Ja też przez to przechodziłam i wtedy wydawało mi się że nigdy nikogo już nie będę kochać i że tylko on.. Ale minęło trochę czasu i dziś jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Nie będę Ci mówić co masz robić, zrobisz jak uważasz ale on nie jest Ciebie wart ani Twoich uczuć, zwłaszcza że jest maleństwo które niczemu nie zawiniło i które on "zostawił" ..... Jeszcze znajdziesz kogoś kto Cię będzie kochał i szanował, nie daj się tak traktować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Wczoraj mialam wychodne,moi rodzice zdeklarowali sie ze zostana z Pola a ja mam z KArolem siostra i jej chlopakiem mielismy sobie gdzies jechac,no i zaluje tego na maxa!!!!
Karol zaczal pic i juz szajbowal a mnie kurwica strzelała!!!Poszlismy do pizzerii a ja juz bylam obrazona wiec sie nie odzywalam nic wyszlam na dwor by sie przejsc,potem KArol za mna wyszedl i poszlam do srodka ale nie odzywalam sie i nawet nie zjadlam,mielismy potem isc na kregle i na balety ale ja powiedzialam ze chce jechac do domu,jeszcz ena skrzyzowaniu moja mądra siostra na pomaranczowym przejechala i samochod by z boku w nas sie wpierdolil,jej pierdolniety chlopak mnie wyzwal ze jestem debilka jebana myslalam ze mu wykurwie!!! Potem Arleta Kaazal mu mnie przeposic,poklocilam sie z K.Przyjechalismy do domu ja wyłam z nerwow....
A potem polozylismy sie i zachcialo mi sie opkac,no i zaczelo sie,myslalam z ebedzie bolalo a tu nic nie bolalo.K.na poczatku bez gumy mnie dorwal a ja panika ze ma isc po gumy no i poszlo po wszystkim ogladalam 500 razy czy guma cala a teraz mam styki ze moge być w ciazy;/;/;/ Ja pierdole!!!!! 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Boże Madziu ale Twoj face to kawał ch....a!!!!! Masakra jak Ci wspołczuje ja bym chyba zajebala jakby mi tak zrobil i bym sie dowiedziala ;/
Ale pamietaj masz coreczke wiec masz dla kogo zyc!!! Ja też zyje dla mojej coreczki bo kocham ja najmocniej na swiecie i dla Ciebie też Maja jest najwazniejsza wiec skup sie na niej:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, cham chamem, ale pewnie go kochasz. Tylko pytanie czy potrafisz mu wybaczyć, czy on tego nie zrobi raz jeszcze ? Zdrada jest akurat taką rzeczą, że jej nie daruję i decyzja byłaby szybka..
trzymam za ciebie mocno kciuki, czasami nie wierzymy że mamy w sobie tyle siły, dopóki sytuacja nas nie zmusi 🙂
powodzenia i nie myśl, że zostając z nim dla dobra dziecka zrobisz dziecku dobrze, bo nie zrobisz: szczęśliwasza będziesz może sama a dziecko będzie z ciebie tę radość czerpało garściami i nie będzie czuło się gorsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór
jestem w końcu po wczorajszych przeżyciach myślałam że już nigdy do WAS nie zawitam
miałam cieżki dzien o wieczorze nie wspominając i mój mąż po tym jak mu wyrzuciłam torbę przez balkon ( nie pytajcie WHY bo to nie warte opowiadania) to myślał że mi "dopiecze"i zabrał mi mojego iPlusa 🤪 🤪 🤪 wyobrażacie sobie prostak jeden , co gorsza myślałam że straciłam neta na dwa tygodnie bo na tyle wyjechał ale odzyskałam go i też nie będę pisać jak bo to długa historia. Ale wiecie co jeśli wcześniej pisałam o kryzysie w swoim związku to chyba nie wiedziałam co to słowo znaczy albo teraz przeżywamy MEGA kryzys, kuźwa co to za człowiek, cham wyedukowany prostak ...pi..............pi..................pi.............
dlatego Magda ja ci nic nie powiem , mogę tylko współczuć bo sama od 7 lat żyję w matni i nie potrafię nic z tym zrobić , niestety jak ktoś mi mówi że "masz dziecko, ono jest najwazniejsze, masz dla kogo żyć" to mnie chuj strzela bo to nie jest takie proste, ja na dzien dzisiejszy mogę szczerze powiedzieć że jestem z NIM "dla pieniędzy" bo okazało się że jednak jestem nie zaradna życiowo i nie mam od nikogo wsparcia i nie miałabym od nikogo pomocy, więc musiałbym z dzieckiem głodować ale dobra tyle o tym bo ja już chyba wyczerpałam limit żalenia się na tym forum
Dorka odpowiadam tak mojej odbiło się kiedyś czymś brunatnym i to już dwa razy i to było około pół godziny po wypiciu herbatki
a ja mam okres na bank który trwa już 11 dni MATKO wykrwawię się 😲 i po usg lekarz stwierdził że owulacja też była i następna tuż tuż więc płodna jestem tylko nie będę wiedziała kiedy bo pasm śluzu nie będzie dopóki karmię a nie wiem ile jeszcze wytrzymam , po tej miesiączce muszę zacząć brać globulki bo macica i jajniki już pracują a szyjka jeszcze nie wygojona, potem wizyta u gina i kolejna miesiączka wiec nawet jeśli znajdzie się jakiś kandydat do kopulacji to nie wiem kiedy to nastąpi za dwa miesiące 🙃 😮 😉
no to tyle moja laska leży obok mnie, ciągnie smoka i drzemie , kąpanie za jakąś godzinkę
jak się sprężę to może wkleję wam fotkę małej i mojej mordy na chwilę i potem wykasuję bo chwalić się nie ma czym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to my
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/03691030519703823358.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/78628676315101329838.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja się wypowiadać nie będę odnośnie P. bo moje zdanie znasz.. Ja bym do Przemyśla nie pojechała na Twoim miejscu, ale to ja... 🥴

A pomijając ten temat to co Ty małą w kurtkę ubrałaś? Zimno u Ciebie? 🤪 U mnie upał że mi pot po dupie leci, dzieciak rozebrany śpi i nawet jej pieluszką nie przykrywam.. 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...