Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola znowu on-line i mam mnie w dupie
ide stąd ale gdzie????
znowu nie mam co robić
chyba do babci pojadę

Ojojoj biedactwo, Ola zajmuje się też domem i dzieckiem i na forum nie siedzi mimo że włączone 😜
Teraz jem śniadanko, niunia śpi to mam chwilkę.
U mnie w końcu słońca nie ma - ufff - aż lżej oddychać. Ja już też pranko rozwiesiłam i gulasz na gazie.

Magda - bardzo Ci współczuję, nie udzielę Ci żadnej rady bo zaraz mnie tu potępią, zrób jak Ci serce dyktuje, ale ja bym go spakowała ewentualnie siebie i dziecko i tyle by mnie widział. To co on robi jest najprościej mówiąc- nieludzkie 🥴Pamiętaj, że w życiu nie ma nic za darmo i w przyrodzie nic nie ginie - co dał to odbierze a zło odbierze w trójnasób.
I płacz, nie tłum w sobie emocji, szkoda zdrowia, daj sobie czas, odizoluj się od niego, wycisz się, potrzebujesz teraz dużo spokoju i wsparcia, będzie bolało bardzo długo ale w końcu przejdzie.
Wiem, że łatwo się mówi komuś z boku ale mówię to tylko dlatego bo wiem dokładnie co czujesz..
Bądź dzielna, wierzę w Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzina śpi 🙃 🙃 🙃 🙃 od pół godizny, co oznacza, że spokojnie zjem śniadanie 😁 😁 🙃
i przepowiadam Wam: w Warszawie dzisiaj deszczu ani burzy nie będzie bo Syncio Kochany śpi dzisiaj jak anioł: wstał o 7. 30 🤪 🤪 dodam, że w nocy nie obudził się tak jak zwykle o 00.40 tylko o 1.30 ale ja już czatowałam od 00.30 ( okoooołooo 😁 ) z butlą bo jakoś mi przez to nockę i sen rozpierdzielił 😁
I w nocy byłam niemiła dla A. wstyd mi, bo nie zasłużył. ☺️ ☺️

Rano pomyślałam sobie, że w ramach naprawy naszych relacji powinnam przeznaczyć becikowe na nasz, tylko nasz wypad w góry, choć na weekend. Inaczej zwariujemy ze sobą.


Magda, ja szczerze mówiąc to nie wiem nad czym się zastanawiasz:-/
wyrzuć chama i po kłopocie i nie zastanawiaj się co i jak będzie: a dziecka nie mogą ci zabrać, więc luz. Tzn chyba że jesteś narkomanką, alkoholiczką albo inną taką co się dzieckiem nie da rady samodzielnie zająć. A ty chyba dajesz radę co ? 😉 😜 😜


P.S. Jak ja zazdroszczę Ci Asia mleczarni..wczoraj pomyślałąm sobie, że żal mi, że tak króko karmiłam, że może jeeednaaak: coś tam jeszcze, jakaś kropla z cycka leci więc może rozbudzę laktację: pomachałam laktatorem, wycisnęłam ze trzy krople a najlepsze: położełam Witolda na łóżku a sama nad nim okrakiem, z cycem wiszącym nad jego buzią i próbuje przekonać go, że to fantastyczne ssać mamę 😁 😁
w takiej pozycji żadna jeszcze chyba nie karmiła 😁 😁
zdecydowane błeeee, odruch wymiotny i fakt, że prawie udusiłam własne dziecko własnym prawym cyckiem pomogło podjąć decyzję, że już nie ma co :-/

idę potulić się do A i spróbuję wynagrodzić mu nockę ☺️ ☺️ 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola znowu on-line i mam mnie w dupie
ide stąd ale gdzie????
znowu nie mam co robić
chyba do babci pojadę

Ojojoj biedactwo, Ola zajmuje się też domem i dzieckiem i na forum nie siedzi mimo że włączone 😜
Teraz jem śniadanko, niunia śpi to mam chwilkę.
U mnie w końcu słońca nie ma - ufff - aż lżej oddychać. Ja już też pranko rozwiesiłam i gulasz na gazie.

Magda - bardzo Ci współczuję, nie udzielę Ci żadnej rady bo zaraz mnie tu potępią, zrób jak Ci serce dyktuje, ale ja bym go spakowała ewentualnie siebie i dziecko i tyle by mnie widział. To co on robi jest najprościej mówiąc- nieludzkie 🥴Pamiętaj, że w życiu nie ma nic za darmo i w przyrodzie nic nie ginie - co dał to odbierze a zło odbierze w trójnasób.
I płacz, nie tłum w sobie emocji, szkoda zdrowia, daj sobie czas, odizoluj się od niego, wycisz się, potrzebujesz teraz dużo spokoju i wsparcia, będzie bolało bardzo długo ale w końcu przejdzie.
Wiem, że łatwo się mówi komuś z boku ale mówię to tylko dlatego bo wiem dokładnie co czujesz..
Bądź dzielna, wierzę w Ciebie 🙂


Dziekuje... az sie poplakalam, jak to czytalam... 😞
A to ze w przyrodzie nic nie ginie - co dał to odbierze a zło odbierze w trójnasób, to mnie pociesza, bo mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli - jasne, ze mi dziecka tak nie odbiora, ale do sprawy u niego tez moze mieszkac bez problemu.... 😞 I ja go nie wyrzuce.... czekam az zaplaci wynajem mieszkania po weekendzie i sie wyporwadzam z dzieckiem.... a on ... nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola franco sugerujesz że nie zajmuję się własnym dzieckiem????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? tylko siedzę przed komputerem ??????????????????????????
jak mam sie nią zajmować jak ona ciągle śpi z małymi przerwami na darcie i karmienie
a domem nie muszę bo nikt mi tu ni bałagani a gotować nie mam dla kogo więc siedzę
ale już znikam sama nie wiem gdzie 😮
i fochuję fochuję za to oskarżenie o nic nie robienie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
moja jak zwykle przespała noc od 22 do 9 rano z przerwą na karmienie o 5 troche pobuszowala i znowu spi 😁
u mnie pogoda ponura i najwazniejsze ze o wiele chlodniej 😁 jest czym oddychac wkoncu 🙂 dzisiaj ide do gin 🙂 zobaczymy co mi powie 🙂
Wiola co do diety to dzis jest 5 dzien i obiecalam sobie ze zważę się po tygodniu czyli w niedziele 🙂 ale trzymam sie i powoli przyzwyczajam do tego typu jedzenia A ty cały czas stosujesz diete czy juz nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola franco sugerujesz że nie zajmuję się własnym dzieckiem????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? tylko siedzę przed komputerem ??????????????????????????
jak mam sie nią zajmować jak ona ciągle śpi z małymi przerwami na darcie i karmienie
a domem nie muszę bo nikt mi tu ni bałagani a gotować nie mam dla kogo więc siedzę
ale już znikam sama nie wiem gdzie 😮
i fochuję fochuję za to oskarżenie o nic nie robienie 😠

Jaka franco? 😮 😮 😮 PKP 🤢

Niczego nie sugerowałam, po prostu ja nie mam takiego spokojnego dziecka jak Ty i mam komu gotować.. Nie dorabiaj sobie ideologii bo zaraz ja fochem rzucę 😠

Dziecko mi się zarzygało - do pasa dosłownie, całe plecy, włosy, szyja - masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Liwka doprowadzi mamę swą do depresji 😞 ach ach
już od godziny próbuje ja uśpić, rzuca sie, beczy, jak juz zaczela kimac na rekach to chcialam ja odłożyć żeby w koncu zjesc cos a tu dupa oczy jak piec zloty i znow wrzask 😞
Madziu juz sporo osób sie wypowiedziało, oczywiście zrobisz jak uważasz, ale ja ci z całego serca współczuje, ja tez mialam taka sytuacje, ale nie byl to moj maz i nie było dziecka i wiem ze cierpisz niesamowicie, bardzo trudna decyzja przed tobą Madziu i trudny czas 🥴
Acha Olu sprawdzalam wczoraj u Liwki tak jak mi powiedzialaś, czy robią sie jej te faldki na pleckach, ale powiem ci ze ja tego nie umiem do konca rozpoznac 🥴 bo jakos tak dziwnie u niej jest, ze raz ma z jednej strony raz z drugiej 🥴 to chyba nie to 🥴 mam zdjecia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko 🙂
Ja juz mam obiad przygot tzn produkty poitem tylko siup na indukcje i obiad got. a teraz jdziemy na dwór mamusia bedzie sie op[alac a nesia spac 🙂
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dzien dobry
Liwka doprowadzi mamę swą do depresji 😞 ach ach
już od godziny próbuje ja uśpić, rzuca sie, beczy, jak juz zaczela kimac na rekach to chcialam ja odłożyć żeby w koncu zjesc cos a tu dupa oczy jak piec zloty i znow wrzask 😞
Madziu juz sporo osób sie wypowiedziało, oczywiście zrobisz jak uważasz, ale ja ci z całego serca współczuje, ja tez mialam taka sytuacje, ale nie byl to moj maz i nie było dziecka i wiem ze cierpisz niesamowicie, bardzo trudna decyzja przed tobą Madziu i trudny czas 🥴
Acha Olu sprawdzalam wczoraj u Liwki tak jak mi powiedzialaś, czy robią sie jej te faldki na pleckach, ale powiem ci ze ja tego nie umiem do konca rozpoznac 🥴 bo jakos tak dziwnie u niej jest, ze raz ma z jednej strony raz z drugiej 🥴 to chyba nie to 🥴 mam zdjecia 🤔


ja może wieczorem zrobię swojej jak będzie S. w domu to pokażę Ci o co kaman, ale jak Ty masz jakieś to dawaj - zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Kasia jak masz wszystkie pajace podarte to mogę ci podesłać kilka 😁
a może Liwia takie wywietrzniki ma na to gorąco

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
chciałam pokazać jak moje dziecko wierzga giczalami i jakie sa tego konsekwencje 😁

ps. giczale u nas oznaczaj nogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia jak masz wszystkie pajace podarte to mogę ci podesłać kilka 😁
a może Liwia takie wywietrzniki ma na to gorąco

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
chciałam pokazać jak moje dziecko wierzga giczalami i jakie sa tego konsekwencje 😁

ps. giczale u nas oznaczaj nogi 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dziękuję za p.s bo nie domyśliłabym się
u nas mówi się GICZELE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja jem raz dziennie ale normalnie mam teraz głoda muszę iść do sklepu bo u nas nawet chleba nie chce i założę się że jak wrócę to będzie krzyk niemiłosierny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
wiecie co ja jem raz dziennie ale normalnie mam teraz głoda muszę iść do sklepu bo u nas nawet chleba nie chce i założę się że jak wrócę to będzie krzyk niemiłosierny

że co?
😮

no bo przecież młoda śpi ale czujnie i coś tam kopie a ja wychodzę bez niej
a wiem o co chodzi
tam miało być że chleba nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂
Dzisiaj nocka srednia,mala dwa razy sie obudzila...o pólnocy tak zaczela sie drzec przez sen ze masakra nie moglam jej dobudzic....
Potem o 4 sie obudzila zjadla i nie chciala w lozku lezec wiec musialam ja wziac do siebie,spalysmy sobie do 9tej 🙂
Madziu bardzo Ci współczuje,ale skoro on dalej pisze z ta lafirynda i to jeszcze takie rzeczy to ja sensu nie widze,widocznie on nie zaluje i nie zalezy mu juz na Tobie....A dzicka zabrac ci nie może,przeciez sila Ci małej z rąk nie wyrwie...Bez przesady.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...