Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha matylda niezła lingwistka z ciebie 😁
miałam mega kupę do sprzątnięcia, oczywiście zanim zdołałam wygarnąć pampersa spod dupci to mała zdążyła wsadzić półtora nogi w jego zawartość 🤢
oddałam ją dziadkowi do uśpienia, bo ja chyba zbyt rozrywkowa jestem ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Jestem na posterunku, ale tylko po to, żeby zameldować, że właśnie wychodzę i jadę do lekarza, moje skarby pod kołderkami- tylko ja na wygnaniu 🥴

Matylda - Guten Morgen to dzień dobry 😁

Do później

ps. zasypiam bo mała obudziła się po 4-tej na karmienie i już mi się nie opłacało kłaść 🥴 mam nadzieję że nie zasnę w autobusie i nie obudzę się na Okęciu bo tam ten autobus kończy trasę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razi GUTEN MORGEN
i wiem co to oznacza tj po trzech latach nauki tego języka tylko to umiem dlatego nadmiernie tego uzywam 🤪
a i wczoraj chyba za duzo pisałam o tym jej spaniu bo dzis od 4.00 gadamy tylko że ona pójdzie jeszcze spać a ja już nie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
składałyście już wnioski o becikowe???
bo nie wiem czy dużo tego pisania i czy jechać czy nie chyba sobie odpuszczę bo mi się nie chce

hejo,
no ja składałam i miałam trochę pieprzenia, bo oprócz wniosku musiałam dać kopie dowodu mojego i paszportu brenta, ODPIS ZUPEŁNY aktu urodzenia, no i jeszcze pisemne jakieś oświadczenie (jak dalam oświadczenie ojca, że nie pobiera i nie bedzie pobierał żadnego świadczenia w USA to nie wystarczyło, babka sama mi pisała całą historię zaznaczając, że jak ojciec nie będzie płacił na dziecko to ja skieruję sprawę do sądu).
nie wiem, czy trza się osobiście stawić po odbiór decyzji, ja byłam tam jakoś w połowie maja i jeszcze kasy nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
aaaa, i trzeba dać zaświadczenie od lekarza, że się było pod jego opieką w czasie ciąży.

no dzieki
ale te wnioski druki to drukowałas z neta czy oni tam mieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Bry.
Gardło mnie już tak napierdala że nie da się opisać więc idę znowu do lekarza. Ale innego tyle że w tej samej przychodni i nagadam na niego ile wlezie - kutas zajebany w dupę 😠 😠 😠 Sorki ale musiałam się wyżyć.

Czasem miałoby się ochotę tak jebnąć z patelni tym doktorkom, nie?
Bidulko trzymaj się i rozwal tą przychodnię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...