Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ehhhh 😞 Ale kwestia jest tez taka, ze czarny mi sie juz znudzil 🙂 mam go juz ze 3 lata 🙂

3 lata?
ja mam swoje jakieś 10 lat 😁
robiłam sobie tylko kilka razy latem pasemka, albo czerwone albo rude albo słomkowe 🙂


slomkowe? tzn?

nie wiesz jaki kolor ma słoma? 😁


no wiem:P nie wyobrazam sobie Ciebie w takim kolorze 🙂

Ja zmieniam kolor wlasnie tak co 2, 3 lata 😁 nie moge za dlugo byc w 1 bo mi sie szybko nudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ehhhh 😞 Ale kwestia jest tez taka, ze czarny mi sie juz znudzil 🙂 mam go juz ze 3 lata 🙂

3 lata?
ja mam swoje jakieś 10 lat 😁
robiłam sobie tylko kilka razy latem pasemka, albo czerwone albo rude albo słomkowe 🙂


slomkowe? tzn?

nie wiesz jaki kolor ma słoma? 😁


no wiem:P nie wyobrazam sobie Ciebie w takim kolorze 🙂

Ja zmieniam kolor wlasnie tak co 2, 3 lata 😁 nie moge za dlugo byc w 1 bo mi sie szybko nudzi 🙂

nie mam żadnych fot, ale to były cieniutkie pasemka i na ciemnym brązie wyglądały bardzo fajnie - nie cała głowa - blondu nigdy nie miałam i mieć raczej nie będę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola laseczka z Ciebie 🙂
Co do ubranek dla małej tez kupiłam jej pare no i suknie na chrzest antka - jest boska!!! haha z tiulami w podszewce:P
obkupiliśmy się całą rodzinką 🙂 kupe kasy poszło ale ciuchy przynajmniej kilka lat sie ponosi (my ja i daniel) a tak soie porównuje jedzenie sie kupuje tyle kasy na to idzie a i tak sladu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?

taką mam karnację 🙂
coś tam po lecie pewnie też zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?

taką mam karnację 🙂


tak właśnie myslałam to czego narzekasz na solarke nie musisz isc a pewnie pięknie wyglądasz wstawiaj jakies aktualne foty czlowiek pozna Cie chodziarz troche 🙂 brzucha nie widzielim to chodziarz teraz co pokarz nam tu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?

taką mam karnację 🙂


tak właśnie myslałam to czego narzekasz na solarke nie musisz isc a pewnie pięknie wyglądasz wstawiaj jakies aktualne foty czlowiek pozna Cie chodziarz troche 🙂 brzucha nie widzielim to chodziarz teraz co pokarz nam tu 😜

nie mam aktualnych fot z "po ciąży" i nie ma co oglądać zresztą,
se obejrzysz na żywo jak do Wawy przyjedziesz, miałaś szansę - trzeba było po kropelki na kolkę osobiście przyjechać ooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?

taką mam karnację 🙂


tak właśnie myslałam to czego narzekasz na solarke nie musisz isc a pewnie pięknie wyglądasz wstawiaj jakies aktualne foty czlowiek pozna Cie chodziarz troche 🙂 brzucha nie widzielim to chodziarz teraz co pokarz nam tu 😜

nie mam aktualnych fot z "po ciąży" i nie ma co oglądać zresztą,
se obejrzysz na żywo jak do Wawy przyjedziesz, miałaś szansę - trzeba było po kropelki na kolkę osobiście przyjechać ooo 🙃


jak je zamówiłaś to ja juz nie byłam w wawie dopiero teraz... 🙂

a wiecie mówie do Daniela że planujemy spotkac sie wszytskie z forum w Warszawie 🙂 i mówie to pojedziemy a on jak to pojedziemy, nie pojedziemy i usmiecha sie ja móie no one tez beda z mezami wiec nie martw sie, a on nie nie jedziemy, to ja na to ok to wezme mała i auto i same pojedziemy 🙂 a on no dobra to ja Was zawioze zostawie a sam gdzies pojade hahaha a ja sie pytam co wstydzisz sie?? a on niee ale ja ich nie znam to tak dziwnie 🙂 to mówie no to jak chcesz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola laseczka z Ciebie 🙂

przeminęło z wiatrem 😞


ee głupoty gadasz! nie długo wtawisz pewnie takie foty ze nam kopara opadnie czekamy, ty tak sie zawsze opalałas czy masz ciemną karanacje?

taką mam karnację 🙂


tak właśnie myslałam to czego narzekasz na solarke nie musisz isc a pewnie pięknie wyglądasz wstawiaj jakies aktualne foty czlowiek pozna Cie chodziarz troche 🙂 brzucha nie widzielim to chodziarz teraz co pokarz nam tu 😜

nie mam aktualnych fot z "po ciąży" i nie ma co oglądać zresztą,
se obejrzysz na żywo jak do Wawy przyjedziesz, miałaś szansę - trzeba było po kropelki na kolkę osobiście przyjechać ooo 🙃


jak je zamówiłaś to ja juz nie byłam w wawie dopiero teraz... 🙂

a wiecie mówie do Daniela że planujemy spotkac sie wszytskie z forum w Warszawie 🙂 i mówie to pojedziemy a on jak to pojedziemy, nie pojedziemy i usmiecha sie ja móie no one tez beda z mezami wiec nie martw sie, a on nie nie jedziemy, to ja na to ok to wezme mała i auto i same pojedziemy 🙂 a on no dobra to ja Was zawioze zostawie a sam gdzies pojade hahaha a ja sie pytam co wstydzisz sie?? a on niee ale ja ich nie znam to tak dziwnie 🙂 to mówie no to jak chcesz:P

dzikus 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...