Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
mały już wykąpany, najedzony, odbity 🙂 czas na usypianie. ;/

ale jak to tak już??? i co do rana prześpi????
dla mnie jakos tak za wcześnie
od poczatku wszystko opoźniliśmy i teraz jest ok
kąpiel o 21.40 i tak po 22.00 już śpi do rana albo czasem do 4.00 😠
a teraz jeszcze na dworze 🤪

u nas kapiel zawsze była o 19, potem karmienie i zwykle zasypiał koło 20-21 🙂 ale od kilku dni sobie cos przestawil i ma jedyna drzemke w dniu dluzsza niz 20 min, ktora trwa zazwyczaj 3 h od okolo 16 do 19, wiec kapie go troche pozniej 😁 no i dzisiaj usnal np o 20:30 😉 i ja staram sie tez nie siedziec po nocach, tylko klasc sie i korzystac, bo on calej nocy nie przespi, choc i tak jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia Ty cały czas w Gdańsku jesteś, czy u rodziców już?

jestem od prawie miesiaca u rodziców w Elblągu, ale w środę jade już do Gdańska, bo w poniedziałek mamy kolejne szczepienie 😉 a Twój ''mały'' to niezły klocek 😁 i to na cycu tak przybiera?;> mój to koło 7 kg waży, jestem ciekawa ile dokładnie 🙂

co wy gadacie moj ma 5,300 co wy im dajecie do jedzenia?

hehe ja karmię tylko cycem i mój 5300 ważył w 6 tygodniu 🙂 a teraz juz ma prawie 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
mały już wykąpany, najedzony, odbity 🙂 czas na usypianie. ;/

ale jak to tak już??? i co do rana prześpi????
dla mnie jakos tak za wcześnie
od poczatku wszystko opoźniliśmy i teraz jest ok
kąpiel o 21.40 i tak po 22.00 już śpi do rana albo czasem do 4.00 😠
a teraz jeszcze na dworze 🤪

u nas kapiel zawsze była o 19, potem karmienie i zwykle zasypiał koło 20-21 🙂 ale od kilku dni sobie cos przestawil i ma jedyna drzemke w dniu dluzsza niz 20 min, ktora trwa zazwyczaj 3 h od okolo 16 do 19, wiec kapie go troche pozniej 😁 no i dzisiaj usnal np o 20:30 😉 i ja staram sie tez nie siedziec po nocach, tylko klasc sie i korzystac, bo on calej nocy nie przespi, choc i tak jest lepiej 🙂
julek tez zasypia mniej wiecej 21 i spi do 4 a dzisaj do 5 kochane dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia Ty cały czas w Gdańsku jesteś, czy u rodziców już?

jestem od prawie miesiaca u rodziców w Elblągu, ale w środę jade już do Gdańska, bo w poniedziałek mamy kolejne szczepienie 😉 a Twój ''mały'' to niezły klocek 😁 i to na cycu tak przybiera?;> mój to koło 7 kg waży, jestem ciekawa ile dokładnie 🙂

co wy gadacie moj ma 5,300 co wy im dajecie do jedzenia?

hehe ja karmię tylko cycem i mój 5300 ważył w 6 tygodniu 🙂 a teraz juz ma prawie 12 🙂
julek 8 wiec nie jest tak zle 🙂 ale i tak jest roznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też by spała ale budzi ją mokry pampers, delikatna panienka, raz siknie i już kwęczy.. no i tym sposobem mam 2 pobudki w nocy a jak zmiana pampka to i cycek od razu i dupa ze spania.. też jej się pozmieniało, bo do tej pory miała jedną pobudkę ok 3-4 i nie wiem dlaczego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
moja też by spała ale budzi ją mokry pampers, delikatna panienka, raz siknie i już kwęczy.. no i tym sposobem mam 2 pobudki w nocy a jak zmiana pampka to i cycek od razu i dupa ze spania.. też jej się pozmieniało, bo do tej pory miała jedną pobudkę ok 3-4 i nie wiem dlaczego 🥴

moze czeka was skok ja tak mialam z 2 tyg temu jadl non top a potem sie okazalo ze mu sie uroslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia Ty cały czas w Gdańsku jesteś, czy u rodziców już?

jestem od prawie miesiaca u rodziców w Elblągu, ale w środę jade już do Gdańska, bo w poniedziałek mamy kolejne szczepienie 😉 a Twój ''mały'' to niezły klocek 😁 i to na cycu tak przybiera?;> mój to koło 7 kg waży, jestem ciekawa ile dokładnie 🙂

co wy gadacie moj ma 5,300 co wy im dajecie do jedzenia?

hehe ja karmię tylko cycem i mój 5300 ważył w 6 tygodniu 🙂 a teraz juz ma prawie 12 🙂
julek 8 wiec nie jest tak zle 🙂 ale i tak jest roznica

ale kazde dziecko inaczej przybiera, najwazniejsze, ze prawidlowo i zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sąsiadce z góry się piętra pojebały i mało brakło a by mi się do chałupy wbiła 😁 😁 😁
Dobrze, że zawsze zamykamy na górny zamek, a jej klucz nie pasował 😁
Ojj zdziwiłabym się.. i tak się wystraszyłam, że ktoś przy zamku majstruje, dobrze, że S. w domu bo jakbym sama była to już bym w pory narobiła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
12 kg wow moja ma z 5200 😲 😲 😲
mojej dzisiaj sie cos w nocy przestawilo bo budzila mi sie 2 razy o 3 i 6 ale zjadla i poszla dalej spac 🙂

a co do wiercenia to wspolczuje co on wierci ze tyle czasu mu to zajmuje chyba bawi sie tylko ta wiertarka z nudów

Dorciaaa 😁 12 tygodni a nie kilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
12 kg wow moja ma z 5200 😲 😲 😲
mojej dzisiaj sie cos w nocy przestawilo bo budzila mi sie 2 razy o 3 i 6 ale zjadla i poszla dalej spac 🙂

a co do wiercenia to wspolczuje co on wierci ze tyle czasu mu to zajmuje chyba bawi sie tylko ta wiertarka z nudów

Asi chyba chodziło o 12 tydzień?? Czy nie? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Sąsiadce z góry się piętra pojebały i mało brakło a by mi się do chałupy wbiła 😁 😁 😁
Dobrze, że zawsze zamykamy na górny zamek, a jej klucz nie pasował 😁
Ojj zdziwiłabym się.. i tak się wystraszyłam, że ktoś przy zamku majstruje, dobrze, że S. w domu bo jakbym sama była to już bym w pory narobiła 😁 😁 😁

hehehhe nie dziwie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
12 kg wow moja ma z 5200 😲 😲 😲
mojej dzisiaj sie cos w nocy przestawilo bo budzila mi sie 2 razy o 3 i 6 ale zjadla i poszla dalej spac 🙂

a co do wiercenia to wspolczuje co on wierci ze tyle czasu mu to zajmuje chyba bawi sie tylko ta wiertarka z nudów

Asi chyba chodziło o 12 tydzień?? Czy nie? 😮

tak o 12 tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
12 kg wow moja ma z 5200 😲 😲 😲
mojej dzisiaj sie cos w nocy przestawilo bo budzila mi sie 2 razy o 3 i 6 ale zjadla i poszla dalej spac 🙂

a co do wiercenia to wspolczuje co on wierci ze tyle czasu mu to zajmuje chyba bawi sie tylko ta wiertarka z nudów

Asi chyba chodziło o 12 tydzień?? Czy nie? 😮

hehe no pewnie, ze tak 😉 nie wyobrazam sobie nosic i bujac takiego 12-kilowego dzieciaczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja nie wiem ile waży ale ponad 5 kilosów na pewno. u nas zawsze kąpiel jest po 20.00, potem ostatnie karmienie i usypianie i tak do 22.30-23.00 zleci. Ostatnio budzi się nad ranem na szybkie cycu-cycu i śpimy do około ósmej (zazwyczaj to 8.30 a raz nawet 9.30).

I nie wiem co się z nią dzieje, taki aniołek z niej był a ostatnio straszna straszna maruda! I za dużo 'gada'! (wcześniej mniej gadała, więcej się śmiała i była spokojna przez cały dzień, a teraz non stop nawija a jak skończy jej się gadka to w ryk albo jęczy).

Klaudia, konkretnego dzidziusia masz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam się, kiedy przejść na pampersiaki namber 3.... To w końcu ważna chwila 🙃 Używacie już trójeczek?

Mnie została prawie cała połowa dużej paczki dwójek i zastanawiam się, czy kupić jeszcze jedną małą paczkę 2 czy już spróbować 3... Dwójki już jej uda uciskają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Zastanawiam się, kiedy przejść na pampersiaki namber 3.... To w końcu ważna chwila 🙃 Używacie już trójeczek?

Mnie została prawie cała połowa dużej paczki dwójek i zastanawiam się, czy kupić jeszcze jedną małą paczkę 2 czy już spróbować 3... Dwójki już jej uda uciskają....

no właśnie my od wczoraj zaczęliśmy 3-ek używać bo też uciskały nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Zastanawiam się, kiedy przejść na pampersiaki namber 3.... To w końcu ważna chwila 🙃 Używacie już trójeczek?

Mnie została prawie cała połowa dużej paczki dwójek i zastanawiam się, czy kupić jeszcze jedną małą paczkę 2 czy już spróbować 3... Dwójki już jej uda uciskają....

no właśnie my od wczoraj zaczęliśmy 3-ek używać bo też uciskały nóżki 🙂

my w zeszłym tygodniu skonczylismy 1 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Zastanawiam się, kiedy przejść na pampersiaki namber 3.... To w końcu ważna chwila 🙃 Używacie już trójeczek?

Mnie została prawie cała połowa dużej paczki dwójek i zastanawiam się, czy kupić jeszcze jedną małą paczkę 2 czy już spróbować 3... Dwójki już jej uda uciskają....

my od jakichs 2-3 tygodni 3 juz uzywamy 😉
ide juz do lozeczka kochane 🙂 Dobrych przespanych nocek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Zastanawiam się, kiedy przejść na pampersiaki namber 3.... To w końcu ważna chwila 🙃 Używacie już trójeczek?

Mnie została prawie cała połowa dużej paczki dwójek i zastanawiam się, czy kupić jeszcze jedną małą paczkę 2 czy już spróbować 3... Dwójki już jej uda uciskają....

no właśnie my od wczoraj zaczęliśmy 3-ek używać bo też uciskały nóżki 🙂

my w zeszłym tygodniu skonczylismy 1 🤢

to Wy 100 lat za murzynami jestescie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...