Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ha ha ha coś mi się z postowaniem stało
no więc się wkurwiłam bo tak:
1.Kasia nie chce nic napisać co rozumiem ale nie mogę się z tym pogodzić 😞
2. do Wa-wy nie pojadę bo za daleko i mnie na to nie stać
3. zdobyłam nr do fryzjerki a ta nie odbiera
4.przyniosłam żelazko i ciągle nie prasuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
E tam, dziecko ma mleko robione na bieżąco: tyle, że mój majdan składa się z 5 butelek i 2 termosów 😁 😁 ostatnio było przewijane na stole w Bolku 😁 i nie narzekał 😮
poza tym jak zobaczę Twojego Pana Idealnego, to swiadomość, że tacy naprawdę istnieją, chyba mnie dobije.
matylda, ja też się o siebie martwię, dlatego przyjeżdżają po mnie rodzice.

ok, uciekam. będę w kontakcie.
witek nie radzi sobie z samodzielnym zaśnięciem.

nie pierdol głupot 🙂 obiecałam Ci martini to wypić za zdrowie dzieci musisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
No i Kasia mnie nieźle zmartwiła, nie wiem o co chodzi i nie chcę wiedzieć, jednak przykro mi, że Kasia cierpi. No i tęskniusiam za jej specyficznym poczuciem humoru.... I za tymi dniami, kiedy dzień w dzień robiła po tysiąc sto różnych potraw/ciast i mówiła co robi i zawsze miałam takiego smaka...

no i mimo że po porodzie miała mniej czasu to jak już pierdolnęła jakiegos posta to sikałam po gaciach
a tera dupa
i trza iść w końcu prasować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, wy narzekacie na swoje cyce, ale chyba takiej tragedii to nie ma żadna.... Aż mi się płakać chce... Już wolałabym, żeby były takie wielkie jak były w czasie ciąży, bo teraz mi zmalały i każdy prysznic kończy się jednym wielkim rykiem. A ta zwiotczała skóra... Nie ma lipy, tu już chirurga potrzeba i ja się na to decyduję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
mamuniuu kochana - wbiłam się w swoje rurki jeansowe, wylewa się po bokach ale chuj z tym - dupa wlazła 😁 😁 😁

ble
ale to musi ohydnie wyglądać to po bokach a fuj

😉
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
mamuniuu kochana - wbiłam się w swoje rurki jeansowe, wylewa się po bokach ale chuj z tym - dupa wlazła 😁 😁 😁

mam tak samo 🤪 dlatego ciagle chodze w leginsach nawet nie wiedzialam ze takiemu chudzielcowi jak ja moze sie cialo wylewac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
mamuniuu kochana - wbiłam się w swoje rurki jeansowe, wylewa się po bokach ale chuj z tym - dupa wlazła 😁 😁 😁

ble
ale to musi ohydnie wyglądać to po bokach a fuj

😉
😁

no fuj fuj ale jeszcze z miesiąc dwa i to scheisse z boków zniknie 😁 i znów będę chuda jak dawniej (chyba 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
mamuniuu kochana - wbiłam się w swoje rurki jeansowe, wylewa się po bokach ale chuj z tym - dupa wlazła 😁 😁 😁

ble
ale to musi ohydnie wyglądać to po bokach a fuj

😉
😁

no fuj fuj ale jeszcze z miesiąc dwa i to scheisse z boków zniknie 😁 i znów będę chuda jak dawniej (chyba 😁)

będziesz będziesz
moje rurki to się tylko nadają do wyjścia z psem bo mi z dupy spadają i muszę się opasywać jakimś paskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis właśnie czytałam ze odchudzanie to klatka schodowa z połpietrami kilogramy spadaja jak schodki az trafi sie na pól pietro i jest przestój i waga nie spada...i potem znów itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Spokojnie zrzucisz to, w ciazy przeciez duzo przytylas, a to i tak dobrze zeszlas....
Ja w ciazy niecale 13 kg mialam do przodu


no tak bo az 88 🙂 ale wiesz jak to jest chciałoby sie juz natychmiast i tyle 🙂 malo jem bardzo zla jestem bo chodze glodna wiec chyba teraz jestem na etapie półpiętra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...