Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejjlloo
A ja tam mam figure bez zmian, taka jak przed, tyle ze moze brzuch ladnieszjy bo wczesniej bywal troszke wiekszy od przezarcia 😁 a teraz jakis taki plastszy. I mam 178 cm i waze jakies 64,5 przed ciaza wazylam 63,5. I Jest gitara
Tak wogole to moj zzaraz ucieka do roboty i wroci dopiero w czwartek, no i dobrze, odpoczne sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam o tych waszych wagach i zastanawiam sie czy mam juz popadac w czarna rozpacz 🙂 🙂?????
ja mam 163 wzrostu i waze hmmmm za duzo, uwiezcie mi na slowo, pierwsza cyfra to ani nie 5, ani nawet nie 6!!!!! ale ja nigdy chudzinka nie bylam, w zasadzie to moglabym nawet powiedziec ze jestem grubszej kosci, lub po prostu ciezkkiej kosci, zawsze rozmiar 38 i ponad 60 kg, teraz jak powiedzialam, juz nawet nie 6 z przodu, czarnch rurek jeszcze nie wloze, tzn wloze ale nie zapne, hmmm, ale stracilam kg, wiec jestem dobrej mysli, do wesela moze sie doprowadze do jakiego takiego stanu 🙂 🙂 hmmmm a brzuch??
poza rozstepami, ktore mam a i owszem, ale bleknace juz, tez mi sie wydaje ze jest jakis bardziej plaski... nie zwija sie w rulony tak latwo jak wczesniej....

a tak swoja droga to Nela dostala swoja wyplate i zaszalysmy 🙂 🙂 tzn ja zaszalalam, bo z powodu brzydkiej pogody moje dziecie wreszcie zasnela!!!! jej!!! 🙂 🙂 kupilam jej ogrodniczki z body, dwie pary takim spiochow bez rekawowo i bez stop, tzn to wlasciwie nie spiochy ale nie wiem jak sie nazywaja, skarpetki, dzinsy legginsy, i zestaw slicznych kolorowoych bodziakow, chyba z 6 w zestawie i kazdy innegfo pieknego soczystego koloru 🙂 🙂 troszke pieniedzy wydalam, ale tragedii nie ma 🙂

i wlasnie sie zastanawiam, czy prac wszyskie te rzeczy tak jak pralam wszystko zanim sie urodzila?? juz sama nie wiem, pogoda brzydka nie mam gdzie suszyc, nie schnie nawet to co wisi juz, sterta czeka do wyprania.,.... mam dylemat..... nie jeden z reszta....
mam problem z podejmowaniem decyzji na to wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie piore zadnych ciuszkow juz, pralam tylko pierwsze przed narodzinami a teraz juz zadnych nie piore i jakos mojemu dziecku nic nie dolega 🙂 oczywiscie nie mowie o ciuszkach z lumpeksu bo to wiadomo 😉 a moja mama co chwile przynosi mi takie ciuchy z lumpa (nie wiem gdzie ona to wyczaja) ze normalnie cud miod malina 🙂 zreszta takie maluchy raczej ciuszkow nie niszcza, zacznie sie dopiero potem jak beda ganiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
moge, to dawaj na maila mojego

zara bedzie
ale jak to dużo czasu zajmuje to się nie stresuj wstawisz jak bedziesz miała jak
ja jak się to załaduję to ci wyślę i idę z psem bo zaraz wyrwie łańcuch i potem wrócę
jak ci się uda podkreślam nie zależnie od pory to wstawisz linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...