Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
Oto Lenka Matyldy 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=XRjgGY2eGhk

dziękuję stokrotnie 😘
ona tak się zawsze żali tj skarży na mnie jak mama wraca z pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
Matylda!!!!!!!!! Lenka Blanka jest slodziutka i chociaz nie widzialam dokladnie twojej twarzy, to odnosze wrazenie ze malutka jest bardzo do ciebie podobna!! mam racje????piekna malutka i jaka wygadana 🙂 🙂

jak to nie widziałaś mojej twarzy serio???????????mogem ci zaraz pokazać ale może lepiej nie bo koszmary będziesz miała 😉
Dorka ona ze mną też tak nie gada tylko do mamy albo w tym siedzonku a i wczoraj pierwszy raz obudziła mnie gadaniem
a jak już zacznie i nic jej nie przeszkadza to tak potrafi z 20 minut non stop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na tym zdjeciu w awatarze nie widac cie zby dokladnie, wczesniejsze chyba bylo bardziej czytelne chyba?? 🙂 chyba jeszcze troche pamietam, jestes na nk?? moglabym cie podejrzec jesli tak..... 🙂 🙂?? jak cos to Dagmara piotrowska, Checiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda oglądaliśmy z mężem Lenkę, mówię mu że to jet ta kruszynka co tak wiecznie śpi 🙂
i stwierdził tak jak Dorota: mały kotek 🙂 😉
cudna jest, a ja widziałam ze ją głaskasz po buźce 😁 😁 a mówiłaś ze tak nie robisz 😉 😉 😉
moja gada do lustra. poważnie, podchodzę zawsze do lustra i gderam jak najęta a ona patrzy to na mnie, to na siebie w lustrze i gada 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha
dziękujem za komplementy
Kasia to nie jest tak że ja w ogóle nie dotykam dziecka przecież tak się nie da nie traktuję jej jak trędowatej tylko zwyczajnie jakoś nie jestem wylewna co do okazywania swoich uczuć i nadmiernego pieszczenia jej a tu zwyczajnie chciałam ją "pobudzić" o rozmowy
ba ja nawet czasem jej buziaka sprzedam

a widzisz to ty musisz przed lustrem stać to moze będzie spokój i Liwia będzie ciągle gadac i gadać ze sobą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aha
dziękujem za komplementy
Kasia to nie jest tak że ja w ogóle nie dotykam dziecka przecież tak się nie da nie traktuję jej jak trędowatej tylko zwyczajnie jakoś nie jestem wylewna co do okazywania swoich uczuć i nadmiernego pieszczenia jej a tu zwyczajnie chciałam ją "pobudzić" o rozmowy
ba ja nawet czasem jej buziaka sprzedam

a widzisz to ty musisz przed lustrem stać to moze będzie spokój i Liwia będzie ciągle gadac i gadać ze sobą 🤪

Oj Matylda żartowałam z tym dotykaniem 😉
ja ci i tak niewierze ze Leniuszki nie cmokasz, przecież ona taka słodka 😉 😉 😜 😜 😜 😜
chyba masz racje, chociaż jak jest zmierzła i podejdziemy do lustra a zobaczy swoje odbicie to w jeszcze większy bek jest 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...