Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobry dzien, dobry dzien.....

Dzis boze cialo i dzien ojca....

Ja planow nie mam, a zrobila bym cos. nie chce mi sie siedziec w domu 😞

A u Was jakie plany na spedzenie dzisiejszego dnia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mojej nie wiem co sie stalo ale drugi dzien z rzedu przespala mi noc od 22 do 7 rano 🙂

Matylda współczuje ci całej sytuacji z P. nie ma to jak przebywać z osobą w jednym pomieszczeniu na którą nie ma się ochoty patrzeć 🤨

a ja dzisiaj wybywam do siostry okolo 13 🙂 poza tym zero planów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
teraz też drze się, jakby go tam mordowali!!! stosowałam tą metodę podnieś, połóż itp. I to chyba tylko pogorszyło syt.


ja jeszcze na chwilkę i klade sie spać 🙂

klaudia moze poprostu sie nie najada i jest glodny moja wlasnie tak sie wydziera jakby ktos ja katowal i tak robi jak jest glodna Spróbuj dać MM i zobaczysz czy pomoze

tylko, ze na rękach jest spokojny ;/ i wystarczy, że pociągnie cyca kilka razy (jak już jest zmęczony) i zasypia. A jak go biorę do łóżeczka to znowu ryk ;/



ale to moze byc tak ze jest tak zmeczone ze zasypia i jak ja podnosisz i odkladasz to sie wybudza ja bym jednak sprobowala dac modyfikowane jak ci zasnie połóż w łóżeczku i przytrzymaj na brzuszku rękę pogłaszcz brzuszek nie odrywaj od razu u mojej to działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje drogie
My czekamy na tatusia i zlozymy mu zyczonka bo tez nic nie kupilam a potem sie chyba razem przejdziemydo mojego taty
No tak, Olka z Kaska organizuja sobie same spotkania .. jetem azdrosna..
A wlasnie Ola, prosze o ustalenie dokladnej daty spotkania 🙂 Wiola proponowala 20, dla mnie na dzien dzisiejszy moze byc. A Ty Matylda tak organizuj by przyjechac bo bedzie mi smutno jak Ciebie nie bedzie 😞 stan na rzesach i wymysl cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...