Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

oooooo - Bry!!! 🙂
A ja jadem sem do biblioteki po ksiazki (i zaplacic kare za przetrzymanie ☺️ ), jak bede wracac, to wejde sem do sklepu, moze kupie jakas bielizne, bo ta co mam to sie nadaje do d..... 🤪
Maja gada jak najeta.... nie chce spac 😞 Coś mi dzis ulala sporo i ksztusi sie smoczkiem 😮 😮 😮 Ja nieznaju takiego czeguś.... 😮 😮 😮
Bede pewnie tutaj przed poludniem i znow posiedze do poznaaaa caly dzien, a Was bedzie tyle co nic 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heeejka. My od 7 nie spimy... mlody siedzi w bujaczku i sobie gada, a ja chyba sniadanko zrobie.
Dzisiaj wybywam na zakupy 🙂 trza sobie nowe ciuszki kupic i Kacperkowi tez 🙂
wkońcuuuuuuuuuuuuuuuuuu słoooooooooooooneczko jest 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aiisak świetne zdjęcie w awatarze, bomba 🙂
Kurcze tak jak czytam Twoje posty że Liwcia tak cały czas płacze to się zastanawiam czy czasem ją coś nie boli?? Co na to wszystko lekarz? Może właśnie Wam przydałoby się usg brzuszka.... no chyba że jakieś czary baby ze wsi tak jak w przypadku Witka 🙂
A swoją drogą przelewałas małej wosk nad głową??? Bo coś mi się obiło o uszy a raczej oczy że (chyba) Magda przelewała... ja też to zrobiłam. Mała mi dwa dni pod rząd płakała - przelałam wosk i natępnego dnia wszystko się uspokoiło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
aiisak świetne zdjęcie w awatarze, bomba 🙂
Kurcze tak jak czytam Twoje posty że Liwcia tak cały czas płacze to się zastanawiam czy czasem ją coś nie boli?? Co na to wszystko lekarz? Może właśnie Wam przydałoby się usg brzuszka.... no chyba że jakieś czary baby ze wsi tak jak w przypadku Witka 🙂
A swoją drogą przelewałas małej wosk nad głową??? Bo coś mi się obiło o uszy a raczej oczy że (chyba) Magda przelewała... ja też to zrobiłam. Mała mi dwa dni pod rząd płakała - przelałam wosk i natępnego dnia wszystko się uspokoiło....

dziękujemy 🙂 tata kosił trawę a Liwka zatkała uszy bo jej przeszkadzało 😁 😁
tez sie zastanawiałam nad usg brzuszka, chyba poproszę pediatrie o skierowanie
ale tak jak juz pisalam wg mnie Liwka płacze najczęściej ze zmęczenia, ona nie potrafi sama zasnąć, ziewa, tre oczka, zaczyna marudzić, to ja ja szybko na rece do usypiania ale czasami przegapię moment i potem bardzo ciężko ją uspokoić, jak juz zasnie to budzi sie dosyc szybko, nie wiem czemu 😮 i znow placze bo nie wyspana, w kolko to samo 🥴
nie wiem czy czytałaś może książkę "jezyk niemowląt" mi ewidentnie Liwka wyszła typowy wrażliwiec 😮,
a jak sie przelewa ten wosk?????faktycznie Madzia pisala ale nie umiem tego znaleźć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak tak jak w andrzejki 🙂 dziecko lezy w łóżeczku (musi spac) nad główka trzymasz miske z woda i nad nią klucz, przez klucz lejesz wosk w ta miske z woda 🙂 sa rozne metody - ja robilam tak... chyba Magda tak samo. Mam nadzieje ze w miare jasno napisalam...
A moze faktycznie ja cos boli i dlatego nie moze przysnac i bol ja budzi, albo jest przestraszona dlatego sprobuj z tym woskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry, 😉

Ja z Mają już po śniadaniu, dziecię odbywa drzemkę (zasnęła sama u siebie w łóżku 🤪 )
a ja leżę pod kołdrą a w parapet tłucze deszcz. Rozpoczynamy pakowanie mojego M. Boże 😞 chyba się zapłaczę 😜

No i oczywiście sto lat dla małej Milenki !
od ciotki Marty i Majeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂

1. Brechti, wspieram trzymam kciuki i zapewniam że dasz radę: jeszcze na szczepieniu okaże się, że hela wspiera cię bardziej niż my 😉 😁

2. Matylda, bo u mnie w rodzinie słodkożercy są i jak na grillu zabraknie słodkości to na bank avanti będzie i stąd kilka ciast.


z/w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry, my od kilku dni śpimy do 10-tej 😜 Ja w końcu wyspana chodzę.

Ania - a gdzie Ci babka Helę porwała? 😲 😮

szyszka napisał(a):
Tutliputli, pokazała byś choć jedną nową fotkę Witka, prosimyyyy ☺️


Kasia teraz będzie Wita tuczyła, bo ja powiedziałam, że chudzinka i zdjęcia nowego nie wstawi póki Wit nie będzie miał fałdek na nóżkach i rączkach 😁

Kasjalena - a kiedy Ty urodziłaś Nikolę jeśli mogę zapytać? ☺️

U mnie w końcu słońce i jutro idziemy ze znajomymi do parku (Kasia wie do którego) na piwko
I w końcu ludzi innych zobaczę 😁


Milenko kochana - całuski od Lenki i cioci Oli i spóźnione życzenia dla Mai linkowej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alexia - jasne - w 38 tyg - 23 marca, termin miałam na 4 kwietnia 🙂


To dlaczego Ci ją zakwalifikowali na wcześniaka? No chyba, że ja coś źle zrozumiałam 🤨


Nie, nie zakwalifikowali mnie jako wczesniaka, a raczej Nikoli 🙂 Ale chcieli sprawdzić główkę, brzuszek ze względu na to że urodziła się trochę przed terminem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILENKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE I MAMUSI 😘
bry

ja tu jestem od rana ale jakoś nie mam nastroju
u nas ok mała śpi od 22.00 do 6.30 dosłownie codziennie , jest w sumie na butli ale czasem sobie pociumka cyca zwłaszcza rano i wieczorem
ja dziś troszkę sprzątam , tj trochę bardziej bo tak jakoś mam w piątki żeby weekend miec wolny
byłam u mojej babci , mała trochę marudziła- ona ewidentnie nie lubi odwiedzać kogoś, ale później pogadała trochę
a babcia ciągle "no daj jej cycusia, no daj" i tak w kółko aż się wkurwiłam , no i pojawił się temat chrzcin bo przecież mała była marudna bo nie ochrzczona , słuchać tego nie mogłam


aha co do tego wosku to ja nie wiem na czym to polega dokładnie ale u mnie to bardzo popularne, tylko u mnie nie przelewa się go przez klucz tylko zwyczajnie do wody do drugiego naczynia, i u mnie coś później robi się z tą wodą tj wylewa sie w jakies specjalne miejsce ale nie wiem gdzie
i dziwie się że wam samo wylewanie pomaga, bo u mnie jest taka pani od tego i nawet nie trzeba być z dzieckiem wystarczy jakiś ciuszek, pieluszka ( nie uprane) i ona powie wszystko co dolega ale zawsze jest jakis sposób "leczenia" ona radzi co i jak , każe szukać jakiś ziół, układać jakoś specjalnie albo nosić albo w ogóle robić jakieś dziwne rzeczy i to pomaga
ona bierze za to 80zł za samo wylanie ale przyjeżdżają do niej ludzie z całej Polski 😮

a ja nie mam żadnych planów na weekend
tj może jutro pójdę na jagody bo u nas można na tym nieźle zarobić , a skoro młoda na butli to mogę ją spokojnie zostawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema
u nas słońce 🙂 🙂 wooow
juz byłam rachunki popłaciłam
Jutro znów do wawy a w nd cały dzien nad jeziorkiem i gril z moimi koffanymi ludzmi
aha wczoraj zaczęłąm rob ic brzuszki i wsio ok wiec dzies wiecej a jutro jak wrócimy z wawy jedziemy po bieżnie 🙂 ustawie w sypielnie i bede biegac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...