Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠

e tam
to tylko kupka 🤪
ja zawsze oglądam Leonową KUPKĘ z każdej strony żeby wiedzieć co zjadł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
aiisak świetne zdjęcie w awatarze, bomba 🙂
Kurcze tak jak czytam Twoje posty że Liwcia tak cały czas płacze to się zastanawiam czy czasem ją coś nie boli?? Co na to wszystko lekarz? Może właśnie Wam przydałoby się usg brzuszka.... no chyba że jakieś czary baby ze wsi tak jak w przypadku Witka 🙂
A swoją drogą przelewałas małej wosk nad głową??? Bo coś mi się obiło o uszy a raczej oczy że (chyba) Magda przelewała... ja też to zrobiłam. Mała mi dwa dni pod rząd płakała - przelałam wosk i natępnego dnia wszystko się uspokoiło....


noooo.... widze ze nastepna osoba, ktorej wosk przelany nad glowa pomogl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠

e tam
to tylko kupka 🤪
ja zawsze oglądam Leonową KUPKĘ z każdej strony żeby wiedzieć co zjadł 🤪

No to już Twoja sprawa, ale nie interesuje mnie czy ktoś ją oglądał czy nie, jak dla mnie mógł ją nawet zjeść na śniadanie, ale KURWA wyrzucać przez balkon? Nie można było do kosza lub kibla? 🥴 Dla mnie to ewidentny brak kultury, buractwo i tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠

e tam
to tylko kupka 🤪
ja zawsze oglądam Leonową KUPKĘ z każdej strony żeby wiedzieć co zjadł 🤪

No to już Twoja sprawa, ale nie interesuje mnie czy ktoś ją oglądał czy nie, jak dla mnie mógł ją nawet zjeść na śniadanie, ale KURWA wyrzucać przez balkon? Nie można było do kosza lub kibla? 🥴 Dla mnie to ewidentny brak kultury, buractwo i tyle 🥴

nie no ja tylko tak napisałam
ale faktycznie jeśli ktoś zrobił to specjalnie to chamstwo to potęgi chyba że pies kuper przez szczeble wystawił i się załatwił ( bo nie wiem czym macie zabezpieczone balkony)
jednym słowem a raczej dwoma "kupa gówna" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
MILENKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE I MAMUSI 😘
bry

ja tu jestem od rana ale jakoś nie mam nastroju
u nas ok mała śpi od 22.00 do 6.30 dosłownie codziennie , jest w sumie na butli ale czasem sobie pociumka cyca zwłaszcza rano i wieczorem
ja dziś troszkę sprzątam , tj trochę bardziej bo tak jakoś mam w piątki żeby weekend miec wolny
byłam u mojej babci , mała trochę marudziła- ona ewidentnie nie lubi odwiedzać kogoś, ale później pogadała trochę
a babcia ciągle "no daj jej cycusia, no daj" i tak w kółko aż się wkurwiłam , no i pojawił się temat chrzcin bo przecież mała była marudna bo nie ochrzczona , słuchać tego nie mogłam


aha co do tego wosku to ja nie wiem na czym to polega dokładnie ale u mnie to bardzo popularne, tylko u mnie nie przelewa się go przez klucz tylko zwyczajnie do wody do drugiego naczynia, i u mnie coś później robi się z tą wodą tj wylewa sie w jakies specjalne miejsce ale nie wiem gdzie
i dziwie się że wam samo wylewanie pomaga, bo u mnie jest taka pani od tego i nawet nie trzeba być z dzieckiem wystarczy jakiś ciuszek, pieluszka ( nie uprane) i ona powie wszystko co dolega ale zawsze jest jakis sposób "leczenia" ona radzi co i jak , każe szukać jakiś ziół, układać jakoś specjalnie albo nosić albo w ogóle robić jakieś dziwne rzeczy i to pomaga
ona bierze za to 80zł za samo wylanie ale przyjeżdżają do niej ludzie z całej Polski 😮

a ja nie mam żadnych planów na weekend
tj może jutro pójdę na jagody bo u nas można na tym nieźle zarobić , a skoro młoda na butli to mogę ją spokojnie zostawić


w sumie to chyba bez różnicy przez co przelewa się ten wosk 🙂 Ja tez znam kilka sposobów, jeden z woda święconą... Przeczytałam książkę o zdejmowaniu uroków z dzieci.... i tam też bym sposób ze starą zapoconą koszulką matki.... więc jest tego mnóstwo.... Bożeee.... czuję się jak czarownica.....oki lece na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠

e tam
to tylko kupka 🤪
ja zawsze oglądam Leonową KUPKĘ z każdej strony żeby wiedzieć co zjadł 🤪

No to już Twoja sprawa, ale nie interesuje mnie czy ktoś ją oglądał czy nie, jak dla mnie mógł ją nawet zjeść na śniadanie, ale KURWA wyrzucać przez balkon? Nie można było do kosza lub kibla? 🥴 Dla mnie to ewidentny brak kultury, buractwo i tyle 🥴

nie no ja tylko tak napisałam
ale faktycznie jeśli ktoś zrobił to specjalnie to chamstwo to potęgi chyba że pies kuper przez szczeble wystawił i się załatwił ( bo nie wiem czym macie zabezpieczone balkony)
jednym słowem a raczej dwoma "kupa gówna" 🤪

Wiem, że psy są mądre, ale nie aż tak, poza tym nie ma opcji, żeby się po ukosie wysrał, bo Ci co tego kundla zasrańca mają to mieszkają 2 piętra wyżej, ale nie centralnie nad nami tylko po lewej stronie od naszego balkonu 🤨
Tak czy inaczej, podłość ludzka nie zna granic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠


boże przepraszam wiem ze to nie miłe ale nie moge powstrzymac sie od śmiechu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠


boże przepraszam wiem ze to nie miłe ale nie moge powstrzymac sie od śmiechu 😁 😁

Nie byłoby Ci do śmiechu gdybyś znalazła to u siebie - uwierz mi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠


boże przepraszam wiem ze to nie miłe ale nie moge powstrzymac sie od śmiechu 😁 😁

Nie byłoby Ci do śmiechu gdybyś znalazła to u siebie - uwierz mi 🥴


Oluś wiem ale weszłam i do razu na wstępie przeczytałam to.
Tylko dziwi mnie że chodz mało Cie znam to potulny kotek z Ciebie nie jest i rozprawisz sie z nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja w ogóle nie wierze w te przelewanie wosku ani te przełamanie ale jeśli to co robicie nie zagraża zdrowiu dziecka ani Waszemu to jest to ok


Nina, uwierzyla bys gdybys sama miala taki problem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola, a znasz tych ludzi? kto to? (wlasciciele psa)

taa, wiem kto to i w życiu bym się nie spodziewała po nich tego 🥴
No ale pozory mylą, nikt inny tu psa nad nami nie ma...


Moze nie chcieli na Twoj balkon, tylko na trawnik, a tak im jakos przez przypadek zlecialo.... 🙂 Ale na trawnik to tez zle.... ogolnie zle zrobili i tyle 🙃 A Ty moze idz do nich z reklamowka, a w niej kupka... i powiedz - oddaje, bo to Wasze 🤪 ciekawe jaka mieli by mine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola śmieszne to jest serio ale ja bym poszła do tych ludzi
ja też pety wyrzucałam przez balkon i jak wiatr zawiał to do jakiejś baby na balkon wpadały i przyszła ładnie powiedziała co i jak i już się to więcej nie powtórzyło




aha pierwszy raz poszłam z małą do sklepu bo nie śpi od rana - nie marudzi ale nie śpi i tam sprzedaje ta sąsiadka co straciła dziecko w kwietniu i pogadałam z nią i i przyszła jej teściowa i w ryk 😞 i mówi do niej że Twoje juz by było takie 😞 spieprzałam stamtąd czym prędzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
My po wczorajszym szczepieniu...było w miare mały wogóle nie poczuł ukłucia zacza płakac jak był juz ubrany i wychodzilismy z przychodni 😮
wazy 7300 😁 klusek
dał nawet sie mamie zrelaksowac u kosmetyczki po tych męczarniach
wszystko wraca do normy z T zaczą przemawiac ludzkim głosen...wiec raczejj idziemy na t weselicho...ciekawe do ktorej potrwa...a tak mi sie nie chce isc 🤨
mały z moja mama zostaje...
ale umnie dzis skwar ducha mozna wyzionąć,albo safari albo antarktyda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🥴 😞
ktoś nam wrzucił z góry psie gówno do kwiatów 😞 🤢
Ludzie to świnie 😠


boże przepraszam wiem ze to nie miłe ale nie moge powstrzymac sie od śmiechu 😁 😁

Nie byłoby Ci do śmiechu gdybyś znalazła to u siebie - uwierz mi 🥴


Oluś wiem ale weszłam i do razu na wstępie przeczytałam to.
Tylko dziwi mnie że chodz mało Cie znam to potulny kotek z Ciebie nie jest i rozprawisz sie z nimi

Za rękę nikogo nie złapałam, więc nic zrobić nie mogę 🤢 Pozostaje zagryźć zęby.. tylko niesmak zostaje, cóż - takie uroki mieszkania w "warszawskich" blokach (nigdy mi się to nie zdarzyło przez 25 lat mieszkania w blokach w moim rodzinnym mieście, chyba tu inna kultura obowiązuje 🥴 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja w ogóle nie wierze w te przelewanie wosku ani te przełamanie ale jeśli to co robicie nie zagraża zdrowiu dziecka ani Waszemu to jest to ok

Nina Magda dobrze napisała że uwierzyłabyś gdybyś miała taki problem 😮
ta nasza "pani" z wykształcenia pedagog i pracuje w szkole i on ateż wylewa jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła a zawsze pomaga i dokładnie powie czego się czego wystraszyło albo co je boli- ja nie potrafię tego wyjaśnić i z moją nie byłam bo na razie wszystko OK ale w rodzinie i u znajomych wielu osobom pomogła i mówię przyjeżdżają do niej ludzie z całej Polski 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina mimo wszystko zazdroszczę weselicha
ja mam dopiero w październiku 😞



Ola kup sobie jamniczka i podrzuć im kupę na górę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja na bank kupię maltańczyka dla Lenki normalnie zakochałam się w tych psach a jak wrócę na wieś za parę lat to zakładam hodowlę bokserów to są najwdzięczniejsze psy POLECAM
bo pekińczyki Magda to straszne uparciuchy i zawziętuchy - matko co ja z moim teraz mam to normalnie szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...