Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Nie martw się Ola, jesteś dopiero co po porodzie, na pewno za rok będziesz wyglądać niemalże identycznie jak na tym zdjęciu.
W ogóle to ja takiego brzuszka nigdy nie miałam! I już raczej mieć nie będę 😜

Nie ma takiej możliwości bo mam rozstępów full na brzuchu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola, okrutna jestes 🥴 🥴 🥴

ja? dlaczego? 😮

Bo nie chcesz pokazac, nawet swojego "popiersia" 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola, okrutna jestes 🥴 🥴 🥴

ja? dlaczego? 😮

Bo nie chcesz pokazac, nawet swojego "popiersia" 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁
po piersiach zostało też wspomnienie 😁

Juz nie opowiadaj.... bo na pewno wyolbrzymiasz 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

zeszlo mi troche dzisiaj, nie wiem na czym za bardzo, wlasnie zjedlismy obiad z ukochanym, on gotowal, a ja drzemke z Neliczka sobie ucielysmy 🙂

bylam dzisiaj na silce znow, to jzu 4 raz w tym tygodniu, hmmm, jak zwykle nie mam problemow z cwiczeniami na nogi, wszystko ladnie pieknie, nawet zadyszki nie mam, a brzuch??? szkoda gadac!!!! porobilam troche cwiczen z pilka, i na ramiona i do tego spalilam okolo 450 kcal na biezni i croos trainerze i schodach.... jutro tez bym poszla. tak czytam ze wy brzuszki trzaskacie wiec tez moze cos porobie???? tylko ja nie mam dywanu i mnie plecy beda bolaly, moze sobie cos brzuszkopodobne znajde i do tego podloze koc???

aha, sprobowalam wczoraj dac Neli inne mleko, nazywa sie aptamil, ale to ten sam producent i opakowanie co polski bebilon i co?? zjadla bez zajakniecia 140!!!!! tylko ze mialam ledwo 2 kartoniki po 200ml, a ostatnio kupilismy cala puszke sma, wiec juz w przyszlym tygodniu jak sie to skonczy to kupie aptamil, moze to rzeczywiscie jej bardziej smakuje???hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do popiersia 🙂 mi zwisy dwa pospilitki zostaly po jedrnych kraglych cycuszkach rozmiar c, teraz mam obwisle d........

Olcia!!! nie przesadzaj, ominely mnie fotki, bo dopiero sie pojawilam, ale wierze ze siwetnie ygladalas i tak naprawde pewnie i teraz wygladasz bardzo dobrze, gdy brakuje tylko 3 kg do wagi sprzed ciazy a do tego miesci sie w spodnie czarne rurki ( dobrze pamietam??? 🙂 to nie moze byc az takiej duzej roznicy przed i po!!!! nie kokietuj!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powrocilam..
Boze caly dzien bylam z Poznaniu z kolezankami na zakupach, jak ja to kocham... dziecko mnie tak nie wymecza przez caly dzien jak takie lazenie..
Ale kupilam sobie sliczna sukienke, w sam raz na wypad do warszawskich klubow w sierpniu 🤪
Padam na twarz.. ide zaraz malego kapac i musz pozniej cos zjesc bo mnie ssie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...