Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo.
Ja wyruszam dzisiaj na działke z małym 😉 bedziemy sie opalać 😁
ja jestem za spotkaniem w warszawce 🙂 i jestem za dyskoteka czy jakims pubem tez 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
NAJLEPSIEJSZEGO DLA TOMASZKA :d :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 Uff nadrobilam wszystko 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Tomaszka:*
A ja wczoraj pol dnia spedzilam na zakupach ach troszke poszalam!a jak wrocilam bylam taka padnieta ze nawet nie wiem kiedy usnelam dobrze ze malym zajela sie moja mamcia 🙂
szukalam jak glupia po wszystkich aptekach szczepionki dla malego bo we wtorek czeka nas kucie!
A dzis dzien zapowiada sie uroczo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuch mnie boli jak na okres , ciekawe czy coś się rozkręci 😁
w sumie to mogłoby ale bez bólu tak jak ostatnio a dziś jakoś gorzej sie zaczyna, tym bardziej że mam polipa w macicy i mam dokładnie obserwować to co ze mnie wypływa , gdyby pojawiło sie coś niepokojącego tj inny ból, skrzepy itp to mam jechać na IP
no i w związku z tym jakoś tak kiepsko się czuję a mam jeszcze dziś obiad ugotować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz wstalam amelka caly czas spi z jednym obudzeniem o 8 😁
Tomaszku wszystkiego Naj 1oo Lat 😘 😘
Kasiu udanych chrzcin nie spij się za bardzo 🙃

Co do wczorajszego wypadu na działke do znajomych nad jeziorko byl jak najbardziej udany poza jednym szczegółem wiecie co nie wiedziałam że są kobiety jeżeli można było ją nazwać kobietą która jest totalnym szmatławcem Wczoraj wybralismy sie z dziecmi na spacer nad jeziorko dodam ze oni maja dziecko w wieku 2 lat jestesmy juz na plaży a tam na środku nie tyle w krzakach co pod drzewem na widoku widzimy laske która jest rozkraczona a jakiś gościu ją bzyka zero jakiegoś skrępowania stały z 3 samochody a oni nic w dodatku jak zaczelismy sie zblizac nieswiadomi tego ze oni tam sa to z za krzaków wyłania się 4 kolesi nie wiem moze czekali w kolejce do niej 🙂 wiec my oczywiście zawróciliśmy i poszliśmy w inną stronę bo nie daj boże wyskoczą z jakimś nożem jak się odezwiemy i zwrócimy uwagę Wracając po 15 min oni nadal ją bzykali nie wiem czy ten sam czy juz inny dodam ze lał już wtedy deszcz my spierdzielaliśmy do domu z dzieciakami dobrze że miały przeciwdeszczowe folie bo my cali przemokliśmy bo trzeba bylo wracac 2 km Tak więc wczoraj doznałam szoku chyba bede miała jakąś traumę hehe ☺️ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brzuch mnie boli jak na okres , ciekawe czy coś się rozkręci 😁
w sumie to mogłoby ale bez bólu tak jak ostatnio a dziś jakoś gorzej sie zaczyna, tym bardziej że mam polipa w macicy i mam dokładnie obserwować to co ze mnie wypływa , gdyby pojawiło sie coś niepokojącego tj inny ból, skrzepy itp to mam jechać na IP
no i w związku z tym jakoś tak kiepsko się czuję a mam jeszcze dziś obiad ugotować 😞


moja kuzynka po chyba 3 czy 4 miesiacach właśnie miała bardzo silne bóle i okazało się ze ma skrzepy i musiała być wyczyszczona 🤢 A ja miałam jeden okres i narazie nie mam drugiego jeszcze chodź już powinnam dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 Uff nadrobilam wszystko 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Tomaszka:*
A ja wczoraj pol dnia spedzilam na zakupach ach troszke poszalam!a jak wrocilam bylam taka padnieta ze nawet nie wiem kiedy usnelam dobrze ze malym zajela sie moja mamcia 🙂
szukalam jak glupia po wszystkich aptekach szczepionki dla malego bo we wtorek czeka nas kucie!
A dzis dzien zapowiada sie uroczo 🙂


a wiesz ze jak kupujesz sobie sama szczepionki to szczepienna nie ponosi odpowiedzialności za reakcje dziecka na nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
oj ja Dorka
ja chyba bym zwymiotowała na taki widok
ale nie dziw się szmat nigdzie nie brakuje



wiem ze nie brakuje ale nie bylam tego świadoma chyba ale teraz juz jestem bo kobieta która chodź trochę się szanuje nie zrobiłaby czegoś takiego wogóle czy możemy tu mówić o kobiecie bo to dla mnie nawet nie byla kobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brzuch mnie boli jak na okres , ciekawe czy coś się rozkręci 😁
w sumie to mogłoby ale bez bólu tak jak ostatnio a dziś jakoś gorzej sie zaczyna, tym bardziej że mam polipa w macicy i mam dokładnie obserwować to co ze mnie wypływa , gdyby pojawiło sie coś niepokojącego tj inny ból, skrzepy itp to mam jechać na IP
no i w związku z tym jakoś tak kiepsko się czuję a mam jeszcze dziś obiad ugotować 😞


moja kuzynka po chyba 3 czy 4 miesiacach właśnie miała bardzo silne bóle i okazało się ze ma skrzepy i musiała być wyczyszczona 🤢 A ja miałam jeden okres i narazie nie mam drugiego jeszcze chodź już powinnam dostać

a to powinien być mój czwarty okres
no ja właśnie dowiem się na następnej wizycie czy trzeba to czyścić , bo lekarz mówił że polip mały i może się złuszczyć i wydalić podczas miesiączki

kurcze ale wam tu apetyczne tematy rana serwuję 😮
idem coś porobić póki jeszcze daję radę chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka a może to nie byli ludzie tylko zwierzęta leśne
jakaś sarenka z jelonkiem 😁
hehe pewnie najebani , ruchać się chciało i nic nie pamiętają a dziś ktoś im opowie co i gdzie robili




a moja szczepionka zdrożała i to znacznie i mnie delikatnie mówiąc wkurwiło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brzuch mnie boli jak na okres , ciekawe czy coś się rozkręci 😁
w sumie to mogłoby ale bez bólu tak jak ostatnio a dziś jakoś gorzej sie zaczyna, tym bardziej że mam polipa w macicy i mam dokładnie obserwować to co ze mnie wypływa , gdyby pojawiło sie coś niepokojącego tj inny ból, skrzepy itp to mam jechać na IP
no i w związku z tym jakoś tak kiepsko się czuję a mam jeszcze dziś obiad ugotować 😞


moja kuzynka po chyba 3 czy 4 miesiacach właśnie miała bardzo silne bóle i okazało się ze ma skrzepy i musiała być wyczyszczona 🤢 A ja miałam jeden okres i narazie nie mam drugiego jeszcze chodź już powinnam dostać

a to powinien być mój czwarty okres
no ja właśnie dowiem się na następnej wizycie czy trzeba to czyścić , bo lekarz mówił że polip mały i może się złuszczyć i wydalić podczas miesiączki

kurcze ale wam tu apetyczne tematy rana serwuję 😮
idem coś porobić póki jeszcze daję radę chodzić


hej dziewczynki matylda a ty karmisz piersia i masz okres? ja jeszcze nie miałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brzuch mnie boli jak na okres , ciekawe czy coś się rozkręci 😁
w sumie to mogłoby ale bez bólu tak jak ostatnio a dziś jakoś gorzej sie zaczyna, tym bardziej że mam polipa w macicy i mam dokładnie obserwować to co ze mnie wypływa , gdyby pojawiło sie coś niepokojącego tj inny ból, skrzepy itp to mam jechać na IP
no i w związku z tym jakoś tak kiepsko się czuję a mam jeszcze dziś obiad ugotować 😞


moja kuzynka po chyba 3 czy 4 miesiacach właśnie miała bardzo silne bóle i okazało się ze ma skrzepy i musiała być wyczyszczona 🤢 A ja miałam jeden okres i narazie nie mam drugiego jeszcze chodź już powinnam dostać

a to powinien być mój czwarty okres
no ja właśnie dowiem się na następnej wizycie czy trzeba to czyścić , bo lekarz mówił że polip mały i może się złuszczyć i wydalić podczas miesiączki

kurcze ale wam tu apetyczne tematy rana serwuję 😮
idem coś porobić póki jeszcze daję radę chodzić


hej dziewczynki matylda a ty karmisz piersia i masz okres? ja jeszcze nie miałam ☺️

od tygodnia już tylko dokarmiam piersią ale pierwszy okres miałam już 4 tygodnie po porodzie i później co tydzień tj tydzień krwawiłam tydzień przerwy teraz mam dłuższą przerwę
to że karmi się piersią nie ma za bardzo znaczenia zależy jaki organizm
i co najmniej dwa krwawienia już były z owulacją bo było widać na usg dojrzewający pęchęrzyk czyli od dawna znowu jestem płodna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Matylda ja wczoraj szukalam szczepionki i w kazdej aptece inna cena 😮 😮

no tak rozumiem ale ja miałam coś na P. co u mnie w przychodni mają i wszyscy tym tu szczepią i 5w1 kosztowała ostatnio 115 zł potem była wycofana, niedostępna przez dwa tygodnie a teraz ta sama kosztuje 165zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

my juz po 2 snaidaniu i kapieli, malla sobie gada w foteliku, teraz moja kolej na sniadanko 🙂

aha 🙂 i dostalam wczoraj znow okresu, to bylby juz chyba 3??? hmmm, Matylda, my chyba troche zsynchronizowane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ola jeszcze nie ,ale przypuszczam że jest WAS więcej szczęściar

chociaż ja nie narzekam bo jak dotąd nie bolało , matko i oby tak zostało, chociaż dziś jeszcze nic nie ma ale czuję się na prawdę dziwnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Ewelina, jesli dobrze kojarze, to Ola jeszcze nie miala miesiaczki 🙂 przynajmniej kilka dni temu pisala ze jeszcze nie miala


o dzieki pożniej jej spytam. słyszałam tylko ze im pozniej sie dostanie tym wieksza szansa ze bedzie regularna

kurde ja przed ciążą miałam jak w zegarku co 29 dni
a teraz od ostatniej już sporo minęło ale nie wiem ile muszę sprawdzić w kalendarzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...