Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aha dodam jeszcze że moje dziecko od dwóch miesięcy nie podnosi głowy leżąc na brzuchu
nie potrafi odwrócić głowy w żadną stronę (leżą) tylko leży tak jak sie ją położy
i dwa tygodnie temu przestała gaworzyć więc niebawem chyba czeka nas wizyta u neurologa









przyniosłam ją z wózka na górę a ona nadal śpi 😠


matylda mała wioli też nie podnosiła główki i ona stosowała jakieś ćwiczenia z super efektem może napisz do niej niech ci podpowie jakie

tak ale Laura ma zdiagnozowaną asymetrię i ma rehabilitację a my dopiero do neurologa trafimy
mam nadzieję ze nie jest za późno


nie będzie tak źle, napewno będzie okej troszkę wiary 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
tak Ewelina, bylabym wdzieczna 🙂 a moze sie uda cos, S. bylby dumny 🙂 🙂 bedziemy mialy pretekst przylatywac do polski czesciej przez to, jesli rzeczywiscie sie nia zainteresuja 🙂 np takie zdjecie do gazety, super sprawa 🙂 🙂


napisz kochana jakim sposobem ci wysłać na nk maila czy jak sobie życzysz??


moze byc na nk zaraz cie znajde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola na pewno kłade ja nie tak często jak wy bo ona znowu ciagle śpi no ale częściej niż kiedyś
i ona wtedy nie płacze po prostu nic nie robi zaraz jej głowa opada na którąś stronę i albo tak leży albo zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
:x

Kasia noooo - weź powiedz.. ja wiem że chcesz..
Kasiaaaaaa!!!
😁 😁 😁 😁

nie no niech milczy lepiej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
tak Ewelina, bylabym wdzieczna 🙂 a moze sie uda cos, S. bylby dumny 🙂 🙂 bedziemy mialy pretekst przylatywac do polski czesciej przez to, jesli rzeczywiscie sie nia zainteresuja 🙂 np takie zdjecie do gazety, super sprawa 🙂 🙂


napisz kochana jakim sposobem ci wysłać na nk maila czy jak sobie życzysz??


moze byc na nk zaraz cie znajde 🙂


już wysłalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinko moja Pola ma takie same ciuszki jak Twoj Dawiadek na avatarze 🙂Czyli co moja siostra jej meskie ciuszki zakupila 🤪 🤪

Moja Polcia uwielbia lezec na brzuszku i bardzo wysoko podnosi glowke i dosc dlugo ja trzyma,aha ona bardzo lubi jak ja nosz e w pozycji do odbijania wtedy robi oczy jak 5 złotch i odlada swiat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dobra, ja też idę lulu, do swojego okruszka, bo sama tam biedna śpi..
Moja mała myszka ☺️

Dobranoc 😘

jak sama 😮
przecież ma swój pokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ewelinko moja Pola ma takie same ciuszki jak Twoj Dawiadek na avatarze 🙂Czyli co moja siostra jej meskie ciuszki zakupila 🤪 🤪

Moja Polcia uwielbia lezec na brzuszku i bardzo wysoko podnosi glowke i dosc dlugo ja trzyma,aha ona bardzo lubi jak ja nosz e w pozycji do odbijania wtedy robi oczy jak 5 złotch i odlada swiat 😁


o matko no ja kupiłam je na dziale chłopcy ale te ciuszki są tak neutralne że pasują i do dziewczynek i do chłopaczków grunt że są ładne i kolorowe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ewelinko moja Pola ma takie same ciuszki jak Twoj Dawiadek na avatarze 🙂Czyli co moja siostra jej meskie ciuszki zakupila 🤪 🤪

Moja Polcia uwielbia lezec na brzuszku i bardzo wysoko podnosi glowke i dosc dlugo ja trzyma,aha ona bardzo lubi jak ja nosz e w pozycji do odbijania wtedy robi oczy jak 5 złotch i odlada swiat 😁


o matko no ja kupiłam je na dziale chłopcy ale te ciuszki są tak neutralne że pasują i do dziewczynek i do chłopaczków grunt że są ładne i kolorowe 😉


DOKLADNIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ewelinko moja Pola ma takie same ciuszki jak Twoj Dawiadek na avatarze 🙂Czyli co moja siostra jej meskie ciuszki zakupila 🤪 🤪

Moja Polcia uwielbia lezec na brzuszku i bardzo wysoko podnosi glowke i dosc dlugo ja trzyma,aha ona bardzo lubi jak ja nosz e w pozycji do odbijania wtedy robi oczy jak 5 złotch i odlada swiat 😁


o matko no ja kupiłam je na dziale chłopcy ale te ciuszki są tak neutralne że pasują i do dziewczynek i do chłopaczków grunt że są ładne i kolorowe 😉


DOKLADNIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojs tam, co za roznica z tymi ciuszkami 🙂 ja ostatnio na dziale chlo[piecym znalazlam piekne body, zestaw mam na mysli, w kolorze granatowym, przytlumionym zielonym, czerwien, pomarancz, i cos tam jeszcze, i kto mi powie ze moja Nela nie moze tego nosic??? przeciez to kwestia gustu, zestawienia z czyms innym,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelina Dawidek na tym zdjęciu jest cudowny
i ta minka
mniam tylko schrupać 😘


dzięki kochana 🙂

tzn nie tylko na tym on w ogóle jest fajniutki ale ta fotka jakaś szczególna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ojs tam, co za roznica z tymi ciuszkami 🙂 ja ostatnio na dziale chlo[piecym znalazlam piekne body, zestaw mam na mysli, w kolorze granatowym, przytlumionym zielonym, czerwien, pomarancz, i cos tam jeszcze, i kto mi powie ze moja Nela nie moze tego nosic??? przeciez to kwestia gustu, zestawienia z czyms innym,

te ciuszki są teraz takie ładne i jest ich tyle że jest w czym wybierać 😁 nie to jak kiedyś mama mi mówiła że kiedyś to tylko białe body były a ponieważ była krawcową z zawodu to cudowała z ciuszkami dla mnie np. farbowała śpiochy i tetrowe pieluchy ładnie wyszywała to były czasy ehhhh 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelina Dawidek na tym zdjęciu jest cudowny
i ta minka
mniam tylko schrupać 😘


dzięki kochana 🙂

tzn nie tylko na tym on w ogóle jest fajniutki ale ta fotka jakaś szczególna ☺️


matylda tylko sie nie zakochaj bo nie ty pierwsza 😜 ten mój syn do sie nie odgoni od babeczek hihi
ale to dobrze łatwiej w życiu bedzie miał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo, do tematu o rozszerzaniu diety niemowlaka: mnie się wydaje wprowadzanie takich specyfików powinno być dostosowane do indywidualnego rozwoju dziecka, co oczywiście nie znaczy żeby podawać jedzonko trzy tygodnie po urodzeniu...

Na ostatniej wizycie nic nie wspomniałam lekarce, że zagęszczam mleko kaszką; sama mi powiedziała, że mogę zacząć już tak robić (bo młoda strasznie dużo je ostatnio a ponoć nie można ciągle zwiększać ilość podawanego mleka).

Zresztą pewnie nikt i tak tego nie przeczyta, no cóż, popiszę dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siamano
jaaacie sune.. ale dzien, padam na twarz
ale bylo super, bylismy se nad WODAAA i bylo STRAAASZnie goraco, ale sie pochlupalam jak male dziecko 😉 a moj synus byl taki kochany, taki grzeczny, zlote moje dziecko 😘 😘 😘 wrocilismy dopiero po 21 do domku.
A ! Ja tak podniecona tymi nowymi smaczkami w diecie malucha zakupilam jeden sloiczek, jabluszko ze slodka marchewka. Sprobowalam jednego dnia dalam mu malutka dziecieca lyzeczke, i zaraz moje dzieciatko po zjedzeniu zaczelo marudzic, plakac i nie wiedzialam o co mu kaman 🤔 ani spac, ani srac i wogole.. w koncu z takimi nerwami go podnioslam a on biedaczek zwymiotowal to co zjadl.. czuc bylo ze to ten sloiczek 🥴
Mialam troche dola ze tak zareagowal ale postanowilam drugiego dnia znowu sprobowac i niestety sytuacja sie powtorzyla, byl zyg..
Tak wiec moje dzieciatko niestety musi jeszcze poczekac na takie nowosci.. mysle ze sprobojemu znowu po 4miesiacu. Teraz przyszly mi znowu jakies paczuszki, tym razem z bebiko i mam sloiczek z jakas zupka po 4 miesiace i ze dwie kaszki i bedziemy probowac za jakies pol miesiaca znowu. Ale daje mu polizac i possac jabluszko 🙂 strasznie mu smakuje i drze pape jak mu zabieram 🙂
Ja spijam winko, odpoczywam bo to slonce mnie dzisiaj wykonczylo a moj mezus oczywiscie musial uruchomic produkcje frytek 🤔 ten to byl umarl bez tych frytek non i oczywisc ie znowu mu sie odlozy na boczkach 😁 ale coz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Heyo, do tematu o rozszerzaniu diety niemowlaka: mnie się wydaje wprowadzanie takich specyfików powinno być dostosowane do indywidualnego rozwoju dziecka, co oczywiście nie znaczy żeby podawać jedzonko trzy tygodnie po urodzeniu...

Na ostatniej wizycie nic nie wspomniałam lekarce, że zagęszczam mleko kaszką; sama mi powiedziała, że mogę zacząć już tak robić (bo młoda strasznie dużo je ostatnio a ponoć nie można ciągle zwiększać ilość podawanego mleka).

Zresztą pewnie nikt i tak tego nie przeczyta, no cóż, popiszę dla siebie.
JA CZYTAM ANNO !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...