Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc dziewczyny 🙂
widzę że tu jakaś wymiana zdań była... ehh
Może ja nie powinnam sie wypowiadac jako nowa...ale tak tylko chciałam napąmknąć że nam neurlog kazał na chwilę codziennie sadzać Nikolę ze względu na to, że wygina się do tyłu.... Wiadomo to jest cholernie niefajne dla kręgosłupa ale dla naszego napięcia mieśniowego to jest wskazane...oczywiście pozycja półsiedząca podtrzymująca i na krótko.... To tyle 🙂
Ale dziś ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy ☺️

a oczka no cóż- zaspane bo przecież ona ciągle śpi
i ponieważ robimy mało zdjęć to ona nie wie o co chodzi
muszę się nieźle namęczyć żeby łaskawie zechciała na mnie popatrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc LASKI:*
JA pierdole ale w nocy u nas burza była i lało nieziemsko,mysllalam ze umre!!!!!!!!!!!!
Matyldus-Lenka sliczna dziewczynka 🙂 i chyba do Ciebie bardziej podobna 🙂

No i zajebiscie myslalam ze bedzie dzisiaj ładna pogoda a tu klops,zimno 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie burza była wczoraj a teraz nawet fajnie
Aneta ona w ogóle nie jest do mnie podobna
i niestety do P. też nie, chociaż niektóre minki ma jego
ona to bardziej do jego rodziny od strony mamy ,każdy kto nas zna od razu dopatruje się tego podobieństwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witajcie!

Alexia jakaś masakra! Mój mąż był u Ozimka 😮 😮 😮 nie chcę tego komentować! Ja tak chciałam do tego lekarza iść sama... A ten sam z nim pojechał, a mi dupek jeden nic nie powiedział, że niby na spacer. No luuuuuuuuuuuuuuudzie.... A przecież mi mąż nic nie powie dokładnie co i jak powiedział Ozimek. Sam zachwycony tym lekarzem! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Mamy mustele! Nic więcej nie mogę powiedzieć. Ola czy Ty mieszkasz na bemowie?? bo ta droga mi się kojarzy , czy to nie jest ul. Coopera?? My tam jeździmy do znajomego 🙂 🙂

No to dziad jaki nooo 😁 Chyba bym swojego ubiła jakby mi taki numer zrobił 😮
Tak, to Bemowo - Coopera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - jak dla mnie Lenka ma Twoje oczy, ale może się mylę... 🙂

A tak w ogóle do dzień dobry, moje skarby śpią, ten stary to do 2.30 przy kompie urzędował, muszę chyba go tam skontrolować czy dup jakichś nie oglądał 😁 a mały skarbek miał czkawkę jeszcze przed chwilą ale już nic nie słyszę to pewnie usnęła.
Muszę się ogarnąć i po bułeczki iść.. Na razie to w koszuli siedzę i wypisuję głupoty.
U nas dziś, póki co, słońce, może przetestujemy dziś nowy aparat.. Jak namówię S. na spacer (a zdjęcia zapewne będą dla niego argumentem, żeby z nami iść) to wrzucę coś jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
Nie bylo mnie caly weekend, ale juz jestem 😁
W sobote bylam nad woda z Maja, Ł, i kolezanka 🙂 Troszke sie poopalalam 🙂
No i naszla nas ochota na balety (znowu - kolejny weekend na miescie), Maje Ł. zawiozl do mojej mamy i poszlismy na miasto 😁 Wczoraj Maja wrocila do domu i zgadnijcie co??? Znowu placz!!! 😞 nie mozna jej bylo w zaden sposob uspokoic 😮 W wozku ja wozilam i mocno bujalam, to troszke przysnela, wiec wzielam szybko wosk i znowu przelalam z Ł. No i oczywiscie z wosku wyszedl kot 😮 😮 😮 😮 Tym razem bardziej wyrazny... Dziecko jak sie obudzilo po 10 minutach - znowu spokojne i grzeczne!!! 😮 😮 😮 Jedym slowem - nie moze jezdzic do mojej mamy 🤨 🤨 🤨
Wczoraj ja wykapalam po 21, dalam jesc i zasnela o 22 i spala BEZ PRZERWY do 9:00 rano.... szok poprostu... nigdy AZ tak dlugo nie spala 😮 😮 😮 😮
Teraz zjadla i sobie spiewa 😁
Ide nadrabiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie od dwóch dni w nocy są takie burze, że szok....
W ogóle nie mówiłam wam, że pracowałam wczoraj dorywczo- miałam za zadanie posprzątać (tak tak, śmieci) teren nad jeziorem gdzie mieliśmy w sobotę imprezę (koncerty, zawody lokalnych 'strong manów' hihi i pokaz driftu). Jak się na to decydowałam, to miało być tylko koło sceny i piwnych namiotów, a później jak ojciec powiedział, że parking też i w ogóle cały obszar łącznie z 'plażą' i 'wyspą' to myślałam, że się zesram 🤢 A było za późno, żeby odwołać udział 😠 No i zapierdalałam przez 3,5 godziny w prażącym słońcu z 3 osobami, myślałam, że tam zdechnę. 😠 😠 😠 Ludzie to syfiarze u mnie w mieście. Jedyna dobra rzecz, że panowie, którzy zbierali się z namiotem piwnym dali nam po zimnym piwku i miałyśmy udaną przerwę 😁 Dziś idę po kasę (miało być po 75 zł, ale za tą robotę to ja chcę 150 bo naprawdę ładnie posprzątałyśmy) i jak dostanę mniej to się wkurwię 😠 😠 😠

Helka od soboty mówi A 🤪 Teraz zacznę ją uczyć E 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oluś ja nie wiem ona się ciągle zmienia , a oczy to szczerze powiem że liczę jeszcze na to że jej ściemnieją bo ma ciemne szare ( tak jak u P. w rodzinie wszyscy mają ) a ja mam ciemne brązowe
miałam Wam tu stawić zdjęcie swoje do porównania i jej jak się urodziła i to najaktualniejsze ale mi się nie chce 😜 z reszta po co ??? ☺️
Brechti ja to bym chciała chociaz z 60 zł zarobić ale jak???? gdzie???? u nas się zbiera jagody i sprzedaje ale przecież nie pójdę z nią do lasu na cały dzień 😮
dobra jeszcze chwilę tu posiedzę i spadam coś robić bo wstyd 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z cieplutkimi i chrupiącymi bułeczkami na śniadanko, ale najpierw zrobiłam młodej mleko a ona mi usnęła 🤢
Tatuś tak ją pilnuje, że też śpi w poprzek łóżka z głową przy jej łóżeczku i chrapie aż chałupie chodzi 😁 😁 😁
Echhh faceci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majulec usnal....
Aaaaaa io wiecie.... 🤢 🤢 🤢Zgubilam wczoraj telefon 😞 😞 😞 😞
Musze isc dzis do plusa, zeby wydali mi duplikat karty.... 😞 i kupic nowy telefon, chociaz kupowalam 2 tyg temu 😞 😞 😞 😞 ehhh.... najbardziej szkoda mi karty pamieci, bo mialam ja juz kilka lat.... tysiace zdjec i filmow 😞 😞 😞 Ale sie ktos naoglada 😮 😮 😮 😮

Co ja napisalam?? Nie wczoraj, tylko w sobote.... w drodze na balety 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wróciłam z cieplutkimi i chrupiącymi bułeczkami na śniadanko, ale najpierw zrobiłam młodej mleko a ona mi usnęła 🤢
Tatuś tak ją pilnuje, że też śpi w poprzek łóżka z głową przy jej łóżeczku i chrapie aż chałupie chodzi 😁 😁 😁
Echhh faceci 🙃

Ola S. ma urlop???????????????????? bo już kilka razy pisałaś że jest w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Majulec usnal....
Aaaaaa io wiecie.... 🤢 🤢 🤢Zgubilam wczoraj telefon 😞 😞 😞 😞
Musze isc dzis do plusa, zeby wydali mi duplikat karty.... 😞 i kupic nowy telefon, chociaz kupowalam 2 tyg temu 😞 😞 😞 😞 ehhh.... najbardziej szkoda mi karty pamieci, bo mialam ja juz kilka lat.... tysiace zdjec i filmow 😞 😞 😞 Ale sie ktos naoglada 😮 😮 😮 😮

Co ja napisalam?? Nie wczoraj, tylko w sobote.... w drodze na balety 🤢

tak to jest jak się idzie po pianemu na balety 😁

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Majulec usnal....
Aaaaaa io wiecie.... 🤢 🤢 🤢Zgubilam wczoraj telefon 😞 😞 😞 😞
Musze isc dzis do plusa, zeby wydali mi duplikat karty.... 😞 i kupic nowy telefon, chociaz kupowalam 2 tyg temu 😞 😞 😞 😞 ehhh.... najbardziej szkoda mi karty pamieci, bo mialam ja juz kilka lat.... tysiace zdjec i filmow 😞 😞 😞 Ale sie ktos naoglada 😮 😮 😮 😮

Co ja napisalam?? Nie wczoraj, tylko w sobote.... w drodze na balety 🤢

tak to jest jak się idzie po pianemu na balety 😁

😉

No wlasnie najgorsze jest to, ze ja wtedy JESZCZE trzezwa bylam 😁
Niewiem jak to sie stalo... 😞 Chyba w taxi zostawilam, tak mi sie kojarzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunt.
Bryyyy !!!
naprodukowałyście tyle stron, że nie mam czasu DZISiaj nadrabiać: jadę za godzinę do Karpacza 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 !!! na trzy dni, ale zawsze bez Syncia więc zamierzam SPAĆ, SPAĆ SPAĆ !!!


😁 😁

a na prośbę szyszuni: kilka nowych zdjęć Witka wstawię.
Są juz na fb, jakby co 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...