Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ola moje dziecie też jak nigdy jakieś marudne dziś chyba go pogoda dziś meczy a mnie też głowa boli wiec może coś w tym jest! ja po zakukach już. Teraz szykuje ogórki do zakiszenia i bede robiła dżemy wisniowe. A mój mąż właśnie wygrał laptopa szok jaki 🤪 🤪 🤪 🤪

jak gdzie kiedy? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ola moje dziecie też jak nigdy jakieś marudne dziś chyba go pogoda dziś meczy a mnie też głowa boli wiec może coś w tym jest! ja po zakukach już. Teraz szykuje ogórki do zakiszenia i bede robiła dżemy wisniowe. A mój mąż właśnie wygrał laptopa szok jaki 🤪 🤪 🤪 🤪

jak gdzie kiedy? 😮


bo my gramy na nk w gierki i mój mąż logował sie na jakiejś stronie play i wielu innych aby zdobyć eurogąbki które póżniej wymieniamy w grze i tak sie zalogował a był do wygrania laptek i dziś pani zadzwoniła z nowiną 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa
jak przeczytałam nazwy tych domów studenckich to się kawą oplułam i zapomniałam co miałam napisać wiec zrobię to później
bo przecież i tak nie wiem skąd sie tu wzięłam jak miałam być dopiero wieczorem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do Was pytanie jak Wy myjecie butelki po mleku? bo nam polozna kazala taka szczotka czyscic no i mylam nia to butelki po jakims czasie zrobily sie tluste i brudne 🤢 to terz myje po swojemy gabka z plynem do naczyn a pozniej wyparzam i butelki sa czyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
mam do Was pytanie jak Wy myjecie butelki po mleku? bo nam polozna kazala taka szczotka czyscic no i mylam nia to butelki po jakims czasie zrobily sie tluste i brudne 🤢 to terz myje po swojemy gabka z plynem do naczyn a pozniej wyparzam i butelki sa czyste.

ja nie uzywam wcale plynu do naczyn.. myje gabka, a pozniej tylko wyparzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
mam do Was pytanie jak Wy myjecie butelki po mleku? bo nam polozna kazala taka szczotka czyscic no i mylam nia to butelki po jakims czasie zrobily sie tluste i brudne 🤢 to terz myje po swojemy gabka z plynem do naczyn a pozniej wyparzam i butelki sa czyste.


myje gąbką z płynem i wyparzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
mam do Was pytanie jak Wy myjecie butelki po mleku? bo nam polozna kazala taka szczotka czyscic no i mylam nia to butelki po jakims czasie zrobily sie tluste i brudne 🤢 to terz myje po swojemy gabka z plynem do naczyn a pozniej wyparzam i butelki sa czyste.


myje gąbką z płynem i wyparzam 🙂

ja nie używam żadnych płynów bo to nie jest tłuste, myję ciepłą bieżącą wodą i wyparzam wrzątkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a czym można jeszcze wyparzyć jak nie wrzątkiem ??? 😜

ja myję ciepła wodą bez gąbki tylko palcem śmigam i bez płynu, a i "wyparzam wrzątkiem " ale tylko raz dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola a czym można jeszcze wyparzyć jak nie wrzątkiem ??? 😜

ja myję ciepła wodą bez gąbki tylko palcem śmigam i bez płynu, a i "wyparzam wrzątkiem " ale tylko raz dziennie

można wyparzyć wodą o temp. 80 stopni i parą mądralo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola a czym można jeszcze wyparzyć jak nie wrzątkiem ??? 😜

ja myję ciepła wodą bez gąbki tylko palcem śmigam i bez płynu, a i "wyparzam wrzątkiem " ale tylko raz dziennie

można wyparzyć wodą o temp. 80 stopni i parą mądralo

aha ☺️
tzn ja nie wyparzam tylko gotuję- chyba ☺️
ja już wykąpana , wysuszona i takie tam zaraz idę po dziecię bo jeszcze na dworze a jak ją oporządzę to se chyba tosty zrobię jak mi się zachce ale chyba mi się nie zachce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja właśnie sandwich'e mężusiowi robię z żółtym serkiem 🙂

podrzuć i mi please
a on sam nie umie robić?????????? 😜
ja robię z kiełbachą, serem, cebulą i ogórkiem kiszonym 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem czy to normalne, ale moje dziecko które do tej pory nie mogło zmieścić 90 ml mleka teraz zjada albo 130 MM albo np dzisiaj zjadła 110 ml mojego mleka i dopchała 60-tką MM 😮 🤔
Czy to powód do zmartwienia? Bo już nie wiem co się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja nie wiem czy to normalne, ale moje dziecko które do tej pory nie mogło zmieścić 90 ml mleka teraz zjada albo 130 MM albo np dzisiaj zjadła 110 ml mojego mleka i dopchała 60-tką MM 😮 🤔
Czy to powód do zmartwienia? Bo już nie wiem co się dzieje...


bardziej niepokoiło by mnie, jeśli jadła by dużo mniej 😉
no i ja bym nie panikowała, może ma ten cały "skok".
no i jakby moja zaczęła jeść momentalnie dużo, dużo więcej ciągle to przy najbliższej okazji skonsultowałabym ten przypadek z lekarzem. o.

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, to ciekawe, bo moja nela wczoraj jadla od 30 do 50 ml srednio, dopiero na wieczor zjadla 150 co bylo dla mnie wielkim szokiem, az balam sie ja ruszyc i odlozyc do lozeczka, a dzisiaj zjada za kazdym razem 130-140 co 3-5 godziny.... wlasnie nie wiem o co chodzi, czy mam sie juz cieszyc ze na stale zaczela jesc wiecej, czy to tylko dzisiaj??? a moze przerwa dluzsza o 30 miedzy posilkami zrobila roznice??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...