Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Frytus150 napisał(a):
Kurde moja tez dzisiaj zjadla 40 ml przed spacerem ;/ Co jest grane z naszymi dzieciaszkami 😞 😞 😞
Moja tez sie slini strasznie i raczki non stop w buzi ma;p


U mnie dzis to samo 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus - z NANa na Bebilon.... 🙂


ja też z NAN na Bebilon, bo po NAN'ie miała zaparcia.

Moja Maja tez miala zaparcia....: 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
jeju, wolniej bo nie nadążam nadrabiać 🤪

Ja tez 🤪 🤪 🤪


Madzia, poczyniałaś jakieś kroki, żeby Maja tak ładnie Ci spała?
Czy sama z siebie tak daje Ci pospać? 😉

aaaa 😁 Sama z siebie....
jak byla na moim mleku to szla spac o 21, 22, budzila sie zawsze ok 3 w nocy...., a potem ok 7....
A jak przeszla na modyfikowane, to odrazu spala po 10 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
jeju, wolniej bo nie nadążam nadrabiać 🤪

Ja tez 🤪 🤪 🤪


Madzia, poczyniałaś jakieś kroki, żeby Maja tak ładnie Ci spała?
Czy sama z siebie tak daje Ci pospać? 😉

aaaa 😁 Sama z siebie....
jak byla na moim mleku to szla spac o 21, 22, budzila sie zawsze ok 3 w nocy...., a potem ok 7....
A jak przeszla na modyfikowane, to odrazu spala po 10 godzin


łał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞
Nie wiem co się dziś stało mojemu dziecku.. Podejrzewam, że się wystraszyła tylu nowych osób i miejsca i uwierzcie mi - tak jak dziś NIGDY nie płakała, godzinę po powrocie do domu tak się rozpłakała, że płakała i płakała i płakała dobre pół godziny albo lepiej, cała była mokra, zaniosła się, potem zasnęła mi na rękach z głową na ramieniu i wzdychała - wiecie - jak się dziecko zaniesie to potem co chwilę ma taki ruch przepony. I ona śpi już ponad godzinę i nadal ma ten odruch we śnie 😞 🥴
Masakra, już się nie dam namówić na żadne wyjazdy!!! 🥴

Aha - kupiłam herbatki Hippa - wypiła z wielkim bólem 10 ml i wyrzygała wszystko, ręce mi opadają z bezradności, ona nie chce mi niczego pić poza MM i tym soczkiem z jabłka (ale tego nie mogę dawać jej przecież w takiej ilości, żeby wystarczyło). Do tego przeczytałam wczoraj w książce, że sok z jabłek oszukuje żołądek i lepiej jest dawać dziecku soczek z białych winogron, ten jabłkowy oszukuje głód i potem dziecko nie chce jeść, a jeśli już koniecznie chcemy dawać jabłkowy dziecku to rozcieńczony pół na pół z wodą...

Kasia - doktor Ozimek nie mówił, że trzeba dopajać, wtedy odpowiedział mi tylko, że jak karmię dodatkowo piersią to nie ma takiej potrzeby.. ale teraz już nie karmię, więc jak wróci z tego urlopu to nie omieszkam go odwiedzić i dopytam co z tym moim małym bombolotkiem zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞

?? amelka nadal nie chce jeść?


niestety nie nie wiem co juz robic czuje sie taka bezradna i plakac mi sie chce jutro ide do lekarza dzisiaj zjadła łącznie 100 ml mleka i 100 ml herbatki gdzie normalnie zjadala 150 ml co 3 h 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞

?? amelka nadal nie chce jeść?


niestety nie nie wiem co juz robic czuje sie taka bezradna i plakac mi sie chce jutro ide do lekarza dzisiaj zjadła łącznie 100 ml mleka i 100 ml herbatki gdzie normalnie zjadala 150 ml co 3 h 😞

wow... w takich momentach by sie przydalo aby zaczely mowic i powiedzialy o co chodzi... najgosza jest bezradnosc 😞 a normalnie sie zachowuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞

?? amelka nadal nie chce jeść?


niestety nie nie wiem co juz robic czuje sie taka bezradna i plakac mi sie chce jutro ide do lekarza dzisiaj zjadła łącznie 100 ml mleka i 100 ml herbatki gdzie normalnie zjadala 150 ml co 3 h 😞

wow... w takich momentach by sie przydalo aby zaczely mowic i powiedzialy o co chodzi... najgosza jest bezradnosc 😞 a normalnie sie zachowuje??



wlasnie nie nie zachowuje sie normalnie bo albo śpi albo marudzi placze 😞 wlasnie ta cholerna bezradnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje z naszymi dziećmi, może masowo skok rozwojowy przechodzą, bo przecież pogoda u każdej z nas inna..
Witek też mi dzisiaj dał popalić: taki strasznie marudny był, tylko na rękach ( i to w pionie ) i na rękach. I u nikogo nie było mu tak dobrze jak u mnie: matko, jak ja się go znosiłam. 🤢
I z jedzeniem też kłopoty: i na leżąco, i na kolanach, i w pokoju..zjada niewiele jak na jego możliwości, bo 60-70 podczas karmienia ( a wypijał mi już po 270.. ) 😮
i co dziwne, bo na rękach gada jak najęty, ale tylko go położyć to nie płacze nawet, tylko marudzi i żali się tak, że serce boli.
no więc kładę go sobie na brzuszku i leżymy a dom bałaganem i głodem stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany.. 😮

miejmy nadzieje, że to wszystko to tylko stan przejściowy
spowodowany skokiem rozwojowym. 🥴
i że każde nasze dziecko przechodzi go na własny sposób..

jednym dzieciaczkom już przeszło i mojej gnidzie chyba (tfu, tfu.. )
przechodzi, to może i Waszym będzie powoli lżej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...