Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak, juz z butli je, tylko ze mam wrazenie ze albo dziasla ja bola i nie moze mocno ssac, bo ssie ssie ssie ssie i ledwo np 10 uciagnie.... lub druga teoria jest taka, ze w ciagu zeszlego tygodnia jadla praktycznie za kazdym razem na spiocha wiec moze troche jej sie zapomnialo, lub sie rozleniwila lub cos jeszcze innego....
teraz wlasnie wypila ze smakiem w ciagu 40 minut 50ml herbatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez cisza i spokoj, dziecko na lezaku gada, bawi sie i troche zerka na mecz fc bayern i ac milan 🙂 nasz tatko ecz oglada, a ja siedze na necie, pieknie slonce jeszcze swieci, mozna byloby pojsc w strone morza, ale juz mi sie nie chce wozka wyciagac, poza tym chyba musze sie wziasc za prasowanie wreszcie, bo mam Neliczkowa sterte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, widzę ze Karol szaleje 🙂 Może "wydoroślał" 🤪 🤪 🤪

Dagi.... hmm.... .teraz podsunęłaś mi myśl....
Bo moja teraz też nie chce zjadać.... to znaczy niby bierze tą butelkę do buzi tak jakby chciała jeść.... ale pociągnie dwa razy i płacz.... tak jakby sobie właśnie dziąsła smoczkiem podrażniała.... hmm.... tak sobie myślę, że to może to.... 🤔 🤔 🤔
Bo oprócz tego ciągle piąstki ma w buzi.... Non stop! I ślini się tak, że muszę ją 3 razy dziennie przebierać... wycieranie już nie wystarcza..... Może faktycznie to te zęby...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiesz co magda?? hmm, dzisiaj okolo 12, naprawde widac ze chce jej sie jesc, o slinie w buzi i bankach nie wspominam, ale gdy mojemu dziecku chce sie jesc, ona tak glosno przelyka sline, no to ja lece biegiem do kuchni, gotuje wode, chlodze pod bierzaca woda, zeby szybko nim sie nelka rozmysli a tu co?? pociagnela 2 razy i w placz...... i placz i placz i sline lyka. ze posmarowalam jej dziasla jakas godzine wczesniej zelem, a mozna tylko 3 razy dziennie, to dalam jej odrobinke paracetamolu tak jakis 1ml, po okolo 10 minutach sie uspokoila i wypila 50ml...... nie wiem moze to moje dziecie jakos szczegolnie wrazliwe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
no wiesz co magda?? hmm, dzisiaj okolo 12, naprawde widac ze chce jej sie jesc, o slinie w buzi i bankach nie wspominam, ale gdy mojemu dziecku chce sie jesc, ona tak glosno przelyka sline, no to ja lece biegiem do kuchni, gotuje wode, chlodze pod bierzaca woda, zeby szybko nim sie nelka rozmysli a tu co?? pociagnela 2 razy i w placz...... i placz i placz i sline lyka. ze posmarowalam jej dziasla jakas godzine wczesniej zelem, a mozna tylko 3 razy dziennie, to dalam jej odrobinke paracetamolu tak jakis 1ml, po okolo 10 minutach sie uspokoila i wypila 50ml...... nie wiem moze to moje dziecie jakos szczegolnie wrazliwe??


Być może....
Właśnie weszłam na forum w tym temacie i tam jest wyraźnie napisane, że może występować podrażnienie dziąseł podczas ssania piersi, lub butelki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilam butelke nuka, bo slyszalam, ze dosyc miekka, ale ona ssie i ssie i ssie i nic nie polyka, juz myslalam, ze oszaleje, bo szkoda mi jej bylo bo widzialam ze chce jesc i sie coraz bardziej poirytowana robi, mysmy w koncu dzisiaj po poludniu wrocili do jej Dr brownsa, bo okazuje sie ze 90ml wydoila w jakies 5 minut, wiec ja juz nie kombinuje z niczym i sobie mysle, z e w ciagu tego ostatniego tygodnia wydalam okolo 60funtow na wszystko czyli ponad 250zl, na mleka ( mam w szafce wszystkie dostepne w najwiekszej aptece i dziale dzieciecym w miescie), nowe butelki, smoczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze rzeczywiscie te nasze maluchy szybciej sie rozwijaja teraz, no wiecie te sterydowe kurczaki, i pomidory w srodku zimy zrobily swoje.
Magda a jak twoje malenstwo jada teraz?? rzeczywiscie jest roznica niz wczesniej??? tak mnie to szczerze mowiac troche pociesz,a bo sobie mysle ze w takim razie z moja nic bardzo zlego sie w takim razie nie dzieje, ze to naturalne i ze musi to w koncu minac w takim razie 🙂??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Dorka nie mowie, ze mojemu dziecku juz zeby widac przeciez 🙂) ale moze to po raz pierwszy teraz czuja nasze maluszki, ze cos tam sie zaczyna dziac i im to przeszkadza??? potem sie troszke przyzwyczaja do nowego wrazenia jakie im te dziasla niosa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, troszkę dzisiaj na ten temat czytałam.... tutaj wszystko zależy od genetyki.... jednym słowem - jeśli Tobie się wyrżnęły wcześniej to Twojemu dziecku też się wyrżną wcześniej, nie wspominając już o sytuacji gdzie zarówno Tobie jak i mężowi/narzeczonemu/chlopakowi/konkubentowi/koledze/przyjacielowi/znajomemu ect. wyszły wcześniej 🤪 🤪 🤪

Hehehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
moze rzeczywiscie te nasze maluchy szybciej sie rozwijaja teraz, no wiecie te sterydowe kurczaki, i pomidory w srodku zimy zrobily swoje.
Magda a jak twoje malenstwo jada teraz?? rzeczywiscie jest roznica niz wczesniej??? tak mnie to szczerze mowiac troche pociesz,a bo sobie mysle ze w takim razie z moja nic bardzo zlego sie w takim razie nie dzieje, ze to naturalne i ze musi to w koncu minac w takim razie 🙂??


Tak jak wcześniej....
Raz mi zjada normalnie, a za 3 godziny nie chce wcale, albo zjada 60 zamiast 150....
tutaj nic się nie zmieniło....

Dziąsła po prostu "swędzą".... co w konsekwencji (dłuższej) powoduje dyskomfort.... 🤨
Dlatego nie przejmuję się póki co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...