Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

szyszka napisał(a):
a ja muszę się pochwalić, że moje dziecko wczoraj spało od 21 do 8, a dziś od 21:30 do 7 🤪 🤪

No widzisz Szyszka!!! W koncu dla Ciebie dobre czasy nadeszly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
Madzia a Majka Ci je normalnie?

Tak, normalnie je.... czasami tylko wieczorna, ostatnia butle odrzuca i marudzi, ale poza tym jest ok.Pare dni temu zjadala mi malo... ale juz je normalne dawki.... to chyba przez upal tak bylo 🥴 Ze spaniem też tak jak zwykle.... bez przerw od 21 do 7, 8, 9 rano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
jeju to czemu moje dziecie nie chce tak spac?? budzi sie od jakiegos czasu o 2, potem o 6 i dluzej nie spi. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaeczego?
kilka dziewczyn tez ma taki "problem"...niektore spia tak, inne tak....
A Twoj synus spal wczesniej inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
szyszka napisał(a):
a ja muszę się pochwalić, że moje dziecko wczoraj spało od 21 do 8, a dziś od 21:30 do 7 🤪 🤪


jeju to tylko pozazdrościć.... 😮

pozazdroscic, zwlaszcza jak ma sie okolo 6 pobudek co noc..;/ 😞

dzien dobry !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dobry...
Maja mnie juz dobija.... 😞
wstala o 7:15, zjadla i wyla na przemian z marudzeniem do 9:20. Nie chciala lezec, ani siedziec, ani smoka....bralam ja na rece to byla szczesliwa....ale nie!!!! nie przyzwyczaje jej do tego 🙂 i tak sobie ponad 2 godziny mialczala... 🤢 Myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok..... a po tej 9 to zasnela chyba z wysilku 🙂 teraz sie obudzila i juz widze, ze zacznie marudzic......
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🥴 🥴 🥴

A u mnie dziś sielanka póki co - dziecko spało całą noc do 6-tej, zjadła, pogadała trochę i śpi z tatusiem do teraz 🙃

Pamietam u siebie te czasy... 🥴
Podajesz jej ten nutra cos tam juz?

Nutriton? Nie, jeszcze go nie mam w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jeju to czemu moje dziecie nie chce tak spac?? budzi sie od jakiegos czasu o 2, potem o 6 i dluzej nie spi. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaeczego?
kilka dziewczyn tez ma taki "problem"...niektore spia tak, inne tak....
A Twoj synus spal wczesniej inaczej?


synuś? Nikola wczesniej spala do 4...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dobry...
Maja mnie juz dobija.... 😞
wstala o 7:15, zjadla i wyla na przemian z marudzeniem do 9:20. Nie chciala lezec, ani siedziec, ani smoka....bralam ja na rece to byla szczesliwa....ale nie!!!! nie przyzwyczaje jej do tego 🙂 i tak sobie ponad 2 godziny mialczala... 🤢 Myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok..... a po tej 9 to zasnela chyba z wysilku 🙂 teraz sie obudzila i juz widze, ze zacznie marudzic......
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🥴 🥴 🥴

A u mnie dziś sielanka póki co - dziecko spało całą noc do 6-tej, zjadła, pogadała trochę i śpi z tatusiem do teraz 🙃

Pamietam u siebie te czasy... 🥴
Podajesz jej ten nutra cos tam juz?

Nutriton? Nie, jeszcze go nie mam w domu

Moja Majka tez ulewa... i tak sobie mysle, czy tego nie kupic... ale nie wiem czy moge bez konsultacji z pediatra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak już po prostu ma... niedługo może znów jej się zmienić i będzie spała dłuzej...
A Ty karmisz piersia? bo juz nie pamietam, czy mowilas o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez mialys nutriton... ale nam nie pomógł a tylko zatwardzenie Nici miała, przez 6 dni kupy nie robiła. I w koncu lekarz kazal odstawic. ALe to pewnie zalezne od dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
my tez mialys nutriton... ale nam nie pomógł a tylko zatwardzenie Nici miała, przez 6 dni kupy nie robiła. I w koncu lekarz kazal odstawic. ALe to pewnie zalezne od dziecka 🙂


uuu.... to jednak sie nie zdecyduje, bo moja ma chyba "tendencje" do zatwardzen... wole juz jak uleje to troszke, niz ma sie meczyc z kupka... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka, ja tez tak robie.... bo calej butli na raz nie da rady.... zawsze zwymiotuje.... wiec ZAWSZE w polowie butli ja odbijam (nie rzadko wtedy wystepuje histeria - Boze, mamo, czy to juz koniec??????????), no i jak odbije to daje druga czesc butelki.... i tak caly czas..... Ale i tak zdarza jej sie ulac.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
my tez mialys nutriton... ale nam nie pomógł a tylko zatwardzenie Nici miała, przez 6 dni kupy nie robiła. I w koncu lekarz kazal odstawic. ALe to pewnie zalezne od dziecka 🙂


uuu.... to jednak sie nie zdecyduje, bo moja ma chyba "tendencje" do zatwardzen... wole juz jak uleje to troszke, niz ma sie meczyc z kupka... 🥴


no u na to podzialało na zatwardzenie i lekarz mowil ze tak moze sie dziac bo mleko wtedy jest za geste. Ale wiem ze niektore maluchy robia po tym normalna kupe.... A poza tym mialam cholerne przeboje z tym nutritionem bo kupilam najpierw jedno opakowanie - i nie bylo tam miarki, potem drugie i tez nie i dalej kupowalam. w koncu mialam 6 opakowan bo dopiero w 6 byla miarka 🙂 dzwonilam do nich z pretensjami, a oni"ze to bład produkcyjny" i "ze mam pecha" ale na przeprosiny przeslali mi 4 duze mleka bebilon(bo wtedy mala takie pila) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Wydaje mi się, że tak już po prostu ma... niedługo może znów jej się zmienić i będzie spała dłuzej...
A Ty karmisz piersia? bo juz nie pamietam, czy mowilas o tym


teraz karmie MM Nan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
my tez mialys nutriton... ale nam nie pomógł a tylko zatwardzenie Nici miała, przez 6 dni kupy nie robiła. I w koncu lekarz kazal odstawic. ALe to pewnie zalezne od dziecka 🙂


uuu.... to jednak sie nie zdecyduje, bo moja ma chyba "tendencje" do zatwardzen... wole juz jak uleje to troszke, niz ma sie meczyc z kupka... 🥴


no u na to podzialało na zatwardzenie i lekarz mowil ze tak moze sie dziac bo mleko wtedy jest za geste. Ale wiem ze niektore maluchy robia po tym normalna kupe.... A poza tym mialam cholerne przeboje z tym nutritionem bo kupilam najpierw jedno opakowanie - i nie bylo tam miarki, potem drugie i tez nie i dalej kupowalam. w koncu mialam 6 opakowan bo dopiero w 6 byla miarka 🙂 dzwonilam do nich z pretensjami, a oni"ze to bład produkcyjny" i "ze mam pecha" ale na przeprosiny przeslali mi 4 duze mleka bebilon(bo wtedy mala takie pila) 🙂


No to i tak dobrze, ze dostalas to mleko... a duze bebilon 38 zl kosztuje w koncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wydaje mi się, że tak już po prostu ma... niedługo może znów jej się zmienić i będzie spała dłuzej...
A Ty karmisz piersia? bo juz nie pamietam, czy mowilas o tym


teraz karmie MM Nan


Hmm.... nie wiem.... Moja Maja po jakims czasie miala zatwardzenia po NANIE, a Nikola nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wydaje mi się, że tak już po prostu ma... niedługo może znów jej się zmienić i będzie spała dłuzej...
A Ty karmisz piersia? bo juz nie pamietam, czy mowilas o tym


teraz karmie MM Nan


Hmm.... nie wiem.... Moja Maja po jakims czasie miala zatwardzenia po NANIE, a Nikola nie ma?


na szczescie nie ma...co drugi dzien robi kupe. Gorzej było po bebilonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie - bebilon lepszy... chociaz te kupy takie wodniste.... jak musztarda... doslownie 🙂
Jak sie pokloce z Ł. to przeleje mu do sloiczka z musztarda 😁 Nie no, zartuje oczywiscie! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...