Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry
Wojtusiu kochany wszystkiego dobrego, samych szczesliwych i radosnych dni co by mamusia byla wypoczeta i razem z Toba szczesliwa 🙂
OLA ja dalam ksieciuniowi 100 zl mimo ze moja tesciowa zaczela marudzic (jak zawsze bo co ludzie powiedza i zeby wstydu nie bylo) bysmy dali wiecej bo jak to tak.. chcialA 200 zl ale jak poszlismy to sama wlozylam 100 w koperte i powiedzialam ze PIERDOLE, ma mu starczyc tyle i chusteczka
Ja wlasnie czekam na obiadek, mam nalesniki z miesem mielonym i sosem bolonskim w piekarniku zaraz bedziemy szamac 🙂
Tak wogole to znowu leje i szlag mnie trafi bo mielismy isc do mojej mamy bo ciotka przyjezdza a cos czuje ze jak zaraz nie przestanie to chuj z tego nbedzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):

co do Dukana to czytałam kiedyś ze ta dieta to wątrobe wykańcza... 🤢

Ja nie neguję i też wolałabym nie stosować żadnych diet ale MUSZĘ schudnąć, bo jak się wczoraj zobaczyłam w lustrach sklepowych to się załamałam... jak tylko osiągnę to co chcę, tj 50 kg to od razu wracam to swojego normalnego jedzenia 🙂 efektu jojo się nie obawiam.. niestety jakość skóry pozostawia wiele do życzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
frytus mozesz miec kochanka 😁 haha

Kochanek to do bzykania potrzebny a ja sie nawet z K.nie chce bzykac to po co mi kochanek 😁 😁: 😁 😁:

Frytus ale kochanek to też prezenty i kwiaty przynosi 😁

No co Ty powaznie??????? 🤪 🤪 🤪
No ale w zamian to chyba bzykanko:P
Własnie był u mnie ten przyjaciel;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠angry: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojego księciunia też standardem było 100 zł. ale dałam 300 ze względu na duuuuże ułatwienia i to jak poszedł nam na rękę. 🙂

a ja Ola polecam masaż banką chińska: matko jak po jednym razie skóra mi się ujędrniła :o
jakbyś chciała to tu mam faceta co przyjeżdża i w domu masuje:
www.biologiczna-odnowa.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szoku doznalam!!!!! Ide sobie do domu z Polunia jestem juz za furtka stanelam przed schodami wyciagam Pole z wozka a na koniu jedzie kto??? Moja kurwa pierwsza miłość,mój pierwszy chłopak Miłosc mojego zycia 🤪 🤪 🤪 w dodaku tez KAROL!!!!!!!!!!!
Ja pkierole nogi mi sie ugiełyyyyyyyyy 🤪 🤪 🤪 I on do mnie "Czesc" a ja banan na ryju i "Czesc" mowie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
szoku doznalam!!!!! Ide sobie do domu z Polunia jestem juz za furtka stanelam przed schodami wyciagam Pole z wozka a na koniu jedzie kto??? Moja kurwa pierwsza miłość,mój pierwszy chłopak Miłosc mojego zycia 🤪 🤪 🤪 w dodaku tez KAROL!!!!!!!!!!!
Ja pkierole nogi mi sie ugiełyyyyyyyyy 🤪 🤪 🤪 I on do mnie "Czesc" a ja banan na ryju i "Czesc" mowie 😁 😁 😁

I to już koniec opowieści? 🤔 Nie ma ciągu dalszego? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
u mojego księciunia też standardem było 100 zł. ale dałam 300 ze względu na duuuuże ułatwienia i to jak poszedł nam na rękę. 🙂

a ja Ola polecam masaż banką chińska: matko jak po jednym razie skóra mi się ujędrniła :o
jakbyś chciała to tu mam faceta co przyjeżdża i w domu masuje:
www.biologiczna-odnowa.pl

Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy S. wraca do domu a ja na stole naga i jakiś koleś mnie masuje? 😁 Bo ja wolę nie myśleć jaki byłby mega foch 😁
Dlatego wolę takie rzeczy załatwiać "poza domem" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
szoku doznalam!!!!! Ide sobie do domu z Polunia jestem juz za furtka stanelam przed schodami wyciagam Pole z wozka a na koniu jedzie kto??? Moja kurwa pierwsza miłość,mój pierwszy chłopak Miłosc mojego zycia 🤪 🤪 🤪 w dodaku tez KAROL!!!!!!!!!!!
Ja pkierole nogi mi sie ugiełyyyyyyyyy 🤪 🤪 🤪 I on do mnie "Czesc" a ja banan na ryju i "Czesc" mowie 😁 😁 😁

I to już koniec opowieści? 🤔 Nie ma ciągu dalszego? 😲

no koniec pojechal dalej na swoim rumaku a raczej klaczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Piekę właśnie bułeczki dukanowe, ciekawe co to za cudo będzie 😮


Ola moja siostra stosowała tą dietę 2 tyg i przerwała bo zaczęła mieć takie bolesci i wzdecia, stwierdziła, że gnije od środka ;/
A w ogóle to tego całego Dukana po sądach ciągają poczytaj sobie http://zdrowie.onet.pl/newsy/dieta-dukana-szkodliwa-dla-zdrowia,1,4406264,artykul.html
ja bym ostrożnie podchodziła do tej diety 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...