Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
to dodaj jej 3 bo jesli na kazde 90 masz 2 miarki to wychodzi ze na 45 ml jest jedna wiec ty dajesz o 40 wiecej niz na opakowaniu wiec mozesz juz jej dac te trzecia

zobaczę najpierw, bo jak nie będzie rzygała po 2 miarkach to nie będę sypać więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
to dodaj jej 3 bo jesli na kazde 90 masz 2 miarki to wychodzi ze na 45 ml jest jedna wiec ty dajesz o 40 wiecej niz na opakowaniu wiec mozesz juz jej dac te trzecia

zobaczę najpierw, bo jak nie będzie rzygała po 2 miarkach to nie będę sypać więcej
ale byloby gesciejsze i napewno troszke dluzej by jej zeszlo, ale jak uwazasz, najpierw ja poobserwuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
to dodaj jej 3 bo jesli na kazde 90 masz 2 miarki to wychodzi ze na 45 ml jest jedna wiec ty dajesz o 40 wiecej niz na opakowaniu wiec mozesz juz jej dac te trzecia

zobaczę najpierw, bo jak nie będzie rzygała po 2 miarkach to nie będę sypać więcej
ale byloby gesciejsze i napewno troszke dluzej by jej zeszlo, ale jak uwazasz, najpierw ja poobserwuj

no zobaczę, jutro ją poobserwuję i jak wróci S. z pracy to dodam trzecią miarkę na noc do spania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
jest tu kto??

tylko ja chyba 😮
a gdzie Matylda zniknela??
A ! Zapomnialam ze jej P. ma urlop to pewnie razem gdzies sie szlajaja

Pisała, że do rodziny jego mają jechać na jakieś spotkanie, tylko o tej porze to pewnie już w domu są i się gżą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gdzie są wszystkie? 🤢
Tyska?
Matylda?
Kasia?
Dorka
Nina
aisak?
kasjalena?
asiaa?
Ewelina z Wawy?

i cała reszta??? 😠


ja jestem 🙂 fajnie że ktoś o mnie pamięta 🙂 Byliśmy u rodziców i dopiero dotarliśmy do domu. Musiałam wyjść bo wkurzało mnie niezmiernie że moje dziecko nie chce jesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytuś jak tam corcia?? Zdrowieje?

No zdrowiejej ,juz dziba drze i radosna jest 🙂 Disiaj byłam z nia na spacerze ,najpierw zachowywala sie jakby byla pod wpływem marihuany,a potem fety masakkra!!!
Potem przyszlysmy do domu po ponad 3 godz daje jej butle a ta calym dziobem zaczela sie smiac w glos odrazu moje dzicko wrocilo 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale delikatna chrypke jeszcze ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, jednoczę się z Tobą w uczuciach męsko-damskich..
oj jak ja sie jednoczę...

Ola co do zagęszczacza.. zobaczysz, że przywyknie do niego. Mój też na początku wariował ale tylko chyba z dwa karmienia. Potem mu przeszło. I dostawał przez dwa miesiące takie gęściorne przez smoczek 1 😁 i jak przeszłam w końcu na 2 to łykał aż miło i taki zdziwiony był, że WRESZCIE luz ma z tym jedzeniem 😁
i ja daje tak na oko, na 150 ml: 3 miareczki
na 180/ 4 miareczki
a żeby było śmieszniej to karmienie o 13 to obiadek więc dostaje kaszkę ryżową z jabłkami i do tego też zagęszczacz: i pije bez problemu 😁 a gęściorne tak, że mu się dziwię. Ale on chyba takie lubi 😮

i jest mi dzisiaj smutno i źle i smutnooooo.
I mam problem nie n forum a nie wiem jak zdobyć w sobie siły na pokonanie go 🥴 🤔


Frytuś zazdrość za posiadanie własnego rycerza na koniu... 😁 😁

Nika
i co w końcu sprowadziliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Matylda, jednoczę się z Tobą w uczuciach męsko-damskich..
oj jak ja sie jednoczę...

Ola co do zagęszczacza.. zobaczysz, że przywyknie do niego. Mój też na początku wariował ale tylko chyba z dwa karmienia. Potem mu przeszło. I dostawał przez dwa miesiące takie gęściorne przez smoczek 1 😁 i jak przeszłam w końcu na 2 to łykał aż miło i taki zdziwiony był, że WRESZCIE luz ma z tym jedzeniem 😁
i ja daje tak na oko, na 150 ml: 3 miareczki
na 180/ 4 miareczki
a żeby było śmieszniej to karmienie o 13 to obiadek więc dostaje kaszkę ryżową z jabłkami i do tego też zagęszczacz: i pije bez problemu 😁 a gęściorne tak, że mu się dziwię. Ale on chyba takie lubi 😮

i jest mi dzisiaj smutno i źle i smutnooooo.
I mam problem nie n forum a nie wiem jak zdobyć w sobie siły na pokonanie go 🥴 🤔


Frytuś zazdrość za posiadanie własnego rycerza na koniu... 😁 😁

Nika
i co w końcu sprowadziliście?


Kasiu to nie moj rycerz 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...