Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
I zdębiałam bo się zastanawiam gdzie się zanosi kupę do badania? Do Sanepidu? Czy w Medicover też mi zbadają? 😮 🥴 Echh taka szkolona a taka durna 🤢

a na co?tzn pod jakim katem bsdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
I zdębiałam bo się zastanawiam gdzie się zanosi kupę do badania? Do Sanepidu? Czy w Medicover też mi zbadają? 😮 🥴 Echh taka szkolona a taka durna 🤢

w wiekszosci przychodni robia badanie ogolne kału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja
Dorka napisałam że będę w nocy a nie wieczorem 😉 więc jestem ale już mnie nie ma
ja też miałam histeryczny półgodzinny płacz ale ja znam powód 😁
aha i ja rozumiem jak można upuścić dziecko bo sama mało jej nie upuściłam , kila razy jak była maleńka i jak sobie nie radziłam i później jak miała kolki i się prężyła
dobra idę i nie wiem kiedy będę bo jutro mam ciężki dzień
aha i Kasia ja jeśli coś robię to nie dla MĘŻA tylko dla świętego spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, znalazłam, w przychodni Lenki też robią posiewy. Boszzz żeby tylko było dobrze wszystko z tą kupą bo ja jej do szpitala nie dam.. 🥴 Poza tym jest jakaś taka chudziutka już, ten brzuszek taki malutki się zrobił, echh moja kochana kruszynka, niech już wyzdrowieje bo trafię do Tworek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć
mało sie udzielam bo kompletnie nie mam czasu 😞
Frytus kochana ależ musiałaś się wystraszyć dobrze ze była mama i ktoś mógł z Tobą jechać
Ola nie martw sie , lekarz tak powiedział i Cie troche nastraszył(taka jego rola wszystko zbadać) babcie mówią ze ziolna kupa jest od tego jak się dziecko powietrza nałyka więc nie martw sie często dzieci robia zielone kupy u znajomej okazało sie ze od wody musieli kupic (zapomniałam nazwy takie cuś co działa jak filtr) i było ok może zagotuj mineralną niegazowaną.
Kasia tutli u mnie dzień wygląda bardzo podobnie jak u Ciebie stad brak mojego zaangażowania w forum 🙂 a w przyszłym tyg bede miec jeszcze mniej czasu bo bede szykować dom na chrzest bo beda goście i jedzenie robimy w domju bo mamy wielki salon a zapraszamy kilka osób.
Moja mała ma problem z brzuszkiem 1 raz puszcza niepachnące bączki 🤨 i raz na 3 dn robi kupe jest placz i nerwy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Ola - mam nadzieje, ze bedzie wszystko okej...
Matylda - ale chodzilo mi o to, ze sobie nie wyobrazam upuszczenia dziecka... bo z rak tak.... ale chodzilo o nosidelko czy tam o wozek.... i tego sobie nie potrafie wyobrazic.... 😮
Aneta - obejrzalam filmik, Polunia sliczna...
Jeszcze obejrzalam filmik Twojej siostry 😁 fajna z nich para! 🙂
Kasia - podziwiam!

Ide na solarke i spacer z Majulcem!
AHAAAAAAAAAAAAAA - mialam napisac !!!
Z racji tego, ze moje dziecko juz nie chce jezdzic w gondoli..... zmienilam jej na spacerowke!! i dzis piewszy spacer w "nowym" wozku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry
mam chwilę bo podczas karmienia zaczęła robić kupę więc musi się skupić
co ja miałam napisać
aaaaaaa
Magda z Pruszkowa LENIE żadna zawartość słoiczka nie wejdzie , pomijam fakt że nie umie jeść, ale to nawet rozumiem trening czyni mistrza ale jak już uda się trafić do buzi to robi skwaszoną minę i wypluwa wszystko z dużą ilością śliny, a ja ciągle próbuję i jest coraz gorzej , później się nudzi łapie za śliniak i zakłada sobie na głowę i wtedy już wszystko jest umazane i tak jest z marchewką, gruszką, jabłkiem, gruszką i jabłkiem, marchewką i jabłkiem - nic a nic 😮
fuuuuuuuuu ale śmierdzi tu koło mnie 🥴
Magda z Łodzi ja też zamierzam za jakieś dwa tyg zamontować spacerówkę ale tylko dlatego że LENA jak się napręży to nie mieści się w gondoli , tylko ja nie wiem jak to będzie bo ona jest kompletnie niestabilna , tj w ogóle nie trzyma głowy prosto, więc nawet na wpół siedząco nie będzie , ale chyba mam trzy poziomy regulacji oparcia więc będzie mogła leżeć
Ola ja myślę że u WAS to jednak taka niepokojąca reakcja na zmianę mleka, brzuszek LENKI oszalała no ale faktycznie lepiej to sprawdzić , a że brzuszek ma mniejszy to wiadomo , przecież wszystko "usuwa" jelita pracują więc to normalne
ja już sto razy pisałam jakie kupy sie u nas pojawiły i w sumie tym się nawet nie martwię bo po kupie jest wesoła jak skowronek , tylko minął tydzień a buzia nadal szorstka i klatka piersiowa bez zmian i dziś jedziemy z tym do lekarza jak nie powie nic konkretnego to zmieniam lekarza
w ogóle od wczoraj kaszle 😮
aha i ma jeszcze swoją ulubioną zabawkę czyt. pieluchę 😁 co ona z nią wyrabia matko zarzuca sobie sama, potem ściąga, opatula się , zjada itp.itd. ale jaki zaciesz przy tym 🤪
tak więc muszę sie ogarnąć i KUPĘ która mi śmierdzi , przygotować obiad, pojechać do lekarza a potem nie wiem co pocznę
moi już zaczęli przygotowania zmiany tego dachu , tak jak pisałam mają mnóstwo roboty , nie wiem czy P. urlopu wystarczy 🥴, a w ogóle to mimo wszystko trochę mi go szkoda, on nigdy nie miał prawdziwego urlopu, nawet jak ma wolne z pracy to tu na wsi zawsze ma coś do roboty
a i jeszcze coś chciałam napisać ale zaraz mnie tu zlinczujecie
☺️
ja nigdy nie uważałam że brzydkich dzieci nie ma- bo są i do tej pory wydawało mi się że Lena jak ot taka normalna, przeciętna no ale ostatnio wydaje mi się zwyczajnie "brzydka" no taka mała Pawlica 😁 i jeszcze uszy ma odstające a jedno to już w ogóle , P. nazywa ją kłapeuszkiem 😁
ale P. siostra też tak ma , że jedno ma jak ucho słonia 😮
to na razie chyba tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

U nas kup ciąg dalszy, dziś już 2 sztuki.. Ale wiecie - chciałam zawieźć tą kupę na posiew, nawet prywatnie i pytam czy robią i zaczęło się, a na co a po co, że to normalne, że ta krew to przy takiej ilości kup standard, że mam się nie martwić, że tak się często zdarza przy zmianie diety i w końcu pani doktor telefon dorwała i kazała się z dzieckiem pokazać.. Ale ja tam nie pójdę z wiadomych względów - mogę iść tam tylko dziecko zaszczepić i nic poza tym. Anyway - stwierdziły że nie ma potrzeby szukania problemu tam gdzie go nie ma i że mam na razie kupy nie badać 😮

Nina - ja do mleka od początku daję Żywca - nie leje kranówy chociaż pewnie nie jest zła 🙂

Dobra idę się ogarnąć bo siedzę w majtach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże a ja nie wiem w co ręce wbić
i jak na złość młoda potrzebuje teraz mojej uwagi a wczoraj przespała cały dzień 😮
Ola a Ozimek Ci coś mówił kiedy te zmiany skórne po mleku mogą zniknąć , tzn wiesz o co chodzi po jakim czasie od stosowania nowego mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boże a ja nie wiem w co ręce wbić
i jak na złość młoda potrzebuje teraz mojej uwagi a wczoraj przespała cały dzień 😮
Ola a Ozimek Ci coś mówił kiedy te zmiany skórne po mleku mogą zniknąć , tzn wiesz o co chodzi po jakim czasie od stosowania nowego mleka

Słońce ale przecież ja Ci pisałam że nam kazał stosować Latopic raz dziennie do wieczornego mleka - dawałam Ci linka - jeśli masz taką możliwość to kup i podawaj Lence - to kosztuje coś ok 15 zł - mamy to stosować przez 2 miesiące więc pewnie szybko to nie zejdzie, a ja jeszcze jej ani razu tego nie dałam bo już tyle tego dostaje w każdym mleku że jak jeszcze to dołożę to katastrofa 🙂
http://www.doz.pl/apteka/p47346-Latopic_proszek_07_g_10_saszetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dzieki 🙂
I co zamierzazz teraz z kupami robic? Poczekac?
Zapisałam mała do Medicover w koncu bedzie miala bezplatnie dobrego neonatologa 🙂
Fabianek to prawdziwy misio.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No prawdziwy pączuś 😉


Ciuszki zaczelam mu ubierac w rozmiarze 86 😮 😮 bo wszystkie juz byly za male 😮

😮 😮 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...