Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A my już po szczepieniach. Nawet gładko poszło ale 300 zł. mniej w portfelu 😜

Ola - twoja Lenka to chyba też burzą włosów nie grzeszy nie?

😁
wszystko jej się wytarło, tylko na czubku ma trochę i trochę z tyłu i wczoraj się śmiałam że wygląda jak Waldorf 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
Ja sprzedalam dziecko i mam bardzo ambitne plany
Zabieram sie za sprzatanie, gotowanie, zmywanie, pranie i co tam jeszcze w praniu wyjdzie.. zobaczymy czy mi to wszystko wyjdzie 😁 ale zupa musi byc bo juz mi sie od trzech dni ogorkowa sni a czekalam az wezme od mamy ogorki bo moje sie skonczyly.. dzisiaj mi przytargala jeden sloik z buta a po reszte mezus pojedzie
Tak wogole to skwar niesamowity u nas.. roztapiam sie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A my już po szczepieniach. Nawet gładko poszło ale 300 zł. mniej w portfelu 😜

Ola - twoja Lenka to chyba też burzą włosów nie grzeszy nie?

😁
wszystko jej się wytarło, tylko na czubku ma trochę i trochę z tyłu i wczoraj się śmiałam że wygląda jak Waldorf 😁


No u Laury to samo 🙂 Z tyłu ma długie i fajniutkie a przodu łysolek. Ale już widać że zaczynają odrastać.

A właśnie miałam pytać. Jak to jest z tymi wózkami spacerowymi?? Moja sąsiadka co ma synka o 2 tyg. starszego od Laury wozi go już w spacerówce od maja 😮 😮 😮 Kiedy zmienia się ten wózek i czy jest to bezpieczne?? 😮 😮 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie tez tego boje bo mlody tak samo, gora miesiac i bedzie po gondoli, a boje sie go do spacerowki dawac bo to przeciez male gowno jeszzce jest i nie siedzi 🥴 no zobaczymy... ja pierwsza ture garow umylam, ide obierac ziemniaczki do zupki a potem scierac ogory. Potem jeszcze kolejne zmywanie, scieranie kurzy, zamiatanie i mycie podlog A CO ! jak na grubo to na grubo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola moge miec prosbe? Sprawdzisz czy w ten piatek o 20:00 albo 20:30 jest Ozimek wolny bo mi się kURDE nie chce to wyswietlic nie wiem czemu.
Moja tez juz niedlugo nie zmiesci sie w gondoli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola moge miec prosbe? Sprawdzisz czy w ten piatek o 20:00 albo 20:30 jest Ozimek wolny bo mi się kURDE nie chce to wyswietlic nie wiem czemu.
Moja tez juz niedlugo nie zmiesci sie w gondoli 😞

jest wolny w tym czasie 🙂 zaklepać Ci? oczywiście na Twoje nazwisko, tyle że do mnie powiadomienie telefonicznie przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam i nic nie wiem
ale moje dziecko było super mimo 28stopniowego upału śmiała się w gminie w głos jak tylko na nią popatrzyłam czyli załatwiłam becikowe i jeszcze to coś co miałam załatwić
mam receptę na kolejne mleko ale P. doktor tak mnie zgadała że o nic nie zapytałam 😮 wiem tylko że dwie zielone kupy to normalne ( z resztą już zmieniają się na musztardowe) i że to na skórze faktycznie nawet do dwóch mcy może się utrzymywać ale jeśli chcę mogę jej posmarować maścią ze sterydami a jeśli nie to ciągle nawilżać tym co mam ot tyle się dowiedziałam 🤢
ja też idę zaraz konczyć obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
wróciłam i nic nie wiem
ale moje dziecko było super mimo 28stopniowego upału śmiała się w gminie w głos jak tylko na nią popatrzyłam czyli załatwiłam becikowe i jeszcze to coś co miałam załatwić
mam receptę na kolejne mleko ale P. doktor tak mnie zgadała że o nic nie zapytałam 😮 wiem tylko że dwie zielone kupy to normalne ( z resztą już zmieniają się na musztardowe) i że to na skórze faktycznie nawet do dwóch mcy może się utrzymywać ale jeśli chcę mogę jej posmarować maścią ze sterydami a jeśli nie to ciągle nawilżać tym co mam ot tyle się dowiedziałam 🤢
ja też idę zaraz konczyć obiad


zobacz co wyczytałam o tym Bebilonie Pepti:

"3.opisywane przez Werę kwaśne, cuchnące i odparzające stolce, na którym to objawie skupiono się chyba najmniej, budzą dość jednoznaczne podejrzenie nietolerancji laktozy. Być może nietolerancja laktozy jest wtórna i przejściowa po zakażeniu w przewodzie pokarmowym. Poprawa po Humanie SL jest dość oczywista, gdyż jest to mieszanka bezlaktozowa, w przeciwieństwie do Bebilonu Pepti, który zawiera laktozę."


a tu masz cały wątek

http://www.forumpediatryczne.pl/forum/vt,0,249,24347#.TjqNJGGjOTQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola moge miec prosbe? Sprawdzisz czy w ten piatek o 20:00 albo 20:30 jest Ozimek wolny bo mi się kURDE nie chce to wyswietlic nie wiem czemu.
Moja tez juz niedlugo nie zmiesci sie w gondoli 😞

jest wolny w tym czasie 🙂 zaklepać Ci? oczywiście na Twoje nazwisko, tyle że do mnie powiadomienie telefonicznie przyjdzie 🙂


to jutro na 20:30 🙂 dzieki teraz na maila Ci wyle moj nr tel to wpisz mój nr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola zaraz przeczytam ten wątek ale chwilowo nie mam czasu
a na moim mleku pisze tak ; "Hipoalergiczny preparat do stosowania : w alergii na białka pokarmowe( w tym na białko mleka krowiego) w nietolerancji laktozy i sacharozy, w kolce jelitowej, u dzieci z wysokim ryzykiem wystąpienia alergii "
mniejsza z tym chyba muszę ją nakarmić 😉

ale teraz przebierałam kolejną zielono-musztardową kupę i nie wiek jak Lena wsadziła mi tam swoją stópkę ubraną w fajną skarpetkę i pod nosem se powiedziałam 'kurwa mać" a ta się roześmiała w głos
szkodnik jeden no 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...