Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola wiem że twój mężuś pracuje w N ale mniemam że nie na infolinii prawda?

no nie 🙂
jak do poniedziałku nie zadziała to daj mi znać a S. sprawdzi co tam się stanęło i spróbuje pomóc 🙂


Dzięki wielkie. Problem polega na tym że korzsystamy z tej oferty multiroom - czyli dwa dekdery - no i głóny dekder (czarny) działa a ten nowy biały za chuja nie bo podobno nie ma połączenia między dekoderami i w chuja z nami lecą od 2 tygodni 😞 Zobaczymy co wymyślą do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola wiem że twój mężuś pracuje w N ale mniemam że nie na infolinii prawda?

no nie 🙂
jak do poniedziałku nie zadziała to daj mi znać a S. sprawdzi co tam się stanęło i spróbuje pomóc 🙂


Dzięki wielkie. Problem polega na tym że korzystamy z tej oferty multiroom - czyli dwa dekodery- no i główny dekoder (czarny) działa a ten nowy biały za chuja nie bo podobno nie ma połączenia między dekoderami i w chuja z nami lecą od 2 tygodni 😞 Zobaczymy co wymyślą do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola wiem że twój mężuś pracuje w N ale mniemam że nie na infolinii prawda?

no nie 🙂
jak do poniedziałku nie zadziała to daj mi znać a S. sprawdzi co tam się stanęło i spróbuje pomóc 🙂


Dzięki wielkie. Problem polega na tym że korzsystamy z tej oferty multiroom - czyli dwa dekdery - no i głóny dekder (czarny) działa a ten nowy biały za chuja nie bo podobno nie ma połączenia między dekoderami i w chuja z nami lecą od 2 tygodni 😞 Zobaczymy co wymyślą do poniedziałku.

S. zapyta w poniedziałek i do Ciebie zadzwonię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no Wiola to wymiotłaś teraz 🤪
a ja się chcem bzyczyć ☺️
dobra idę spać
dobranoc

to bierz męża w obroty a nie marudzisz 😉

on mnie nie chce ja z nim też nie za bardzo 🤢
oj tam oj tam wydawało mi się że mi się chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
TUTLIPUTLI pierdzielnij coś mam jeszcze minutę 😞

minutę do czego? 😮

do pójścia spać 😁

do bzykanka 😁

phi
impossible
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że Wiola ładnie kurwami poleciała, to ja już nie będę ale powiem tylko :
KUUUURRRRRWWWWWWWWWWAAAAAAAA 🤪 🤪 🤪 🤪
jestem złym człowiekiem, samolubnym egoistycznym i upartym.
Wiecie, że Witek jeszcze nie śpi, bo moja młodzież zażyczyła sobie dzisiaj zwizytować Arkadię, więc przez 4 bite godziny dziecko maltretowało się wśród tych świateł, dzwięków i hałasów.
A najlepsze, że o 19.00 ( czas kąpilei ) kiedy Witolino moje nie poczuło wody, to taaak zaczął ryczeć, że szok. Kupowałam akurat kanapki w KFC i popędzam babę że szybciej, bo mi dziecko płacze, a ona na to? Aaa to Pani dziecko ?? nosz kurwa cały food court go słyszał. No i w sumie stawiłam się w domu o 21.20. Witek zdrzemnął się raptem 20 minut w czasie 4 godzin, resztę przegadał i niestety: ze zmęczenia nie dość, że miał czerwone i popuchnięte powieki to jeszcze nie umie usnąć i nadal się kręci.

Więc kurwa mać zadzwoniłam do mamy i pierdolnęłam prośbę o zabranie mi dzieci ☺️ ☺️ ☺️
ja się na przewodnika z małym dzieckiem pod pachą nie nadaję: nie mówiąc o tym , jak on się rozregulował.
także kurwa mam dość i żądam samotności, ciszy i czasu tylko dla siebie i dziecka: jakbym mogła to bym wszystkich pognała precz i z synciem sobie tylko została.
A jutro A. zabiera przychówek na łódki nad Zegrze a do mnie przyjeżdza w tym czasie koleżanka: z tarotem ☺️ 🤪
ostatnio jak mi stawiała, sprawdziło mi się 100% liczę że teraz też co nieco wyjaśni 🙂
taka głupia do tego jestem 😁 😁 że sobie lubię czasami wypić wino, zapalić fajkę i posłuchać jak mi karty życie układają a ja i tak zrobię co zechcę ( no w końcu baran jestem 😉 )

I zakupiłam sobie dzisiaj jeansy ( bo nadal wchodze tylko w ciążowe, więc od 3 miesięcy chodze w spódnicach 😁 ) co by na nasze spotkanie mieć. Ale brzuch mi z nich wypływa ☺️ 🥴 jeszcze temu muszę zaradzić.

Matylda, kuchnię w Przemyślu masz b. ładną. Podoba mi się strasznie: tym bardziej, że ciekawie łamana. Niestety: Magdo z Pruszkowa, Twojej nie zauważyłam bo wykasowałaś zdjęcia 😜
Oli już chwaliłam 😜 😁


I nie mam ani kawałka chleba w domu a głodna jestem :-/


Wiola, i bardzo ładnie czytało się Twój post ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE MAM KURWA DZIEN !!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 OCHUJAM OCHUJAM I JESZZCE RAZ OCHUJAM !!
Pisalam do Was mega wielkiego posta i CHUJ!! NAgle komp moj NOWIUSKI sie ZESRAL !! Wylaczyl sie i dupa zbita, wlacza sie i zaraz wylacza, uruchamia niby i wylacza i najlepsze ze nie da go sie wylaczyc... musialam baterie wyciagnac. JEBANY KOMP ! Moj stary jest najlepszy na swiecie.. tyl go ma lat a tylko raz sie zepsul
Tak wogole to nie wiem zy sie pojawie jednak w Warszawie, jestem biedna jak mysz koscielna. Wszystko mnie wkurwia i bede marudzic !!
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 tylko moje dziecie dzisiaj slodkie i grzeczne, jak zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁
Kurwy dzisiaj lecą aż miło 😁 😁 i bez względu na szerokość geograficzną.
I co to kurwa Tyska znaczy, że ciebie nie będzie??
😠 😠 😠 😠
A jeszcze w tany nas chciałaś zaciągnąć !! 😠 😠 😠 a sama ze zwykłego piwa umykasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):


I nie mam ani kawałka chleba w domu a głodna jestem :-/

nie jedz, szybciej fałdy znikną 😁 ja sobie tak to tłumaczę 😁

BTW - biedny Witolino.. dlatego właśnie ja wolę unikać takich historii typu galerie i tłumy bo dziecię me niezwyczajne i potem reakcja jest taka jak u Was 🤢 Idź do syncia, pogłaskaj go po tej łysej głowince, ucałuj, pogadaj szeptem i będzie gut, na moją działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurwa to ja podejmę męską decyzję:

SPOTKANIE PRZEKŁADAMY NA KWIECIEŃ PRZYSZŁEGO ROKU.

Bo teraz:
-Tyska nie ma kasy
-Wiola stoi z kasą cienko
-ja jeszcze nie schudłam z i z nowych jeansow wypływa mi brzuch
-Ola nie ma się w co ubrać ( ? ) 😁
-Klaudia będzie miała chrzciny
-Dorka chciałaby a też jej coś tam wypaliło..
-Magda z Pruszkowa by mogła..
-Kamila zajęta ciągle byciem po ślubie
-Ewelina z Wawy w ogóle gdzieś zniknęła..

nosz w mordę, w przyszłym roku dzieci będą pochrzczone, my szczupłe a i kasy może się dotrzepiemy 🙂

co wy na to?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...