Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
400zl, to co ty Magda kupilas??? na zwykle spozywcze zakupy??? jejku, czemu kase sie tak latwo wydaje a juz z zarabianiem troszke inaczej???

ja robie dzisiaj barszczyk czerwony z ziemniaczkami i skwarkami i bedzie jajko sadzone tez 🙂

Kaska1!!! Gofry przepiekne!!! a moge liczyc na takiego z bita smietana???? boze jak bym zjadla............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, na spozywcze.... glownie.... bo tez pampersy, kaszki, soczki... itd...
Ja jestem cocacolo - maniaczka.... wiec tylko na coca cole poszlo 40 zl 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po popołudniowym spacerku 2,5 h łaziliśmy sobie nawet tatusia w pracy spotkaliśmy 😁

ja się nie wypowiem na temat księży i kościoła ale mam pytanie czy chcąc ochrzcić dziecko trzeba iść do spowiedzi czy można to jakoś ominąć ??

ja też wgrywam filmik jak Amelka wcina jabłuszko jazdy niesamowite były a;e mam dopiero 26% 😁

Kasia zajebiaszcze gofry ty to jesteś gospodyni tak jak Wiola gotujecie wekujecie nalewki robicie pozazdrościc bo mi sie nic nie chce
Jutro mam zamiar robić zupki i takie tam dla mojej małej zobaczymy jak to wyjdzie i czy mi sie zechce ☺️


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja juz po popołudniowym spacerku 2,5 h łaziliśmy sobie nawet tatusia w pracy spotkaliśmy 😁

ja się nie wypowiem na temat księży i kościoła ale mam pytanie czy chcąc ochrzcić dziecko trzeba iść do spowiedzi czy można to jakoś ominąć ??

ja też wgrywam filmik jak Amelka wcina jabłuszko jazdy niesamowite były a;e mam dopiero 26% 😁

Kasia zajebiaszcze gofry ty to jesteś gospodyni tak jak Wiola gotujecie wekujecie nalewki robicie pozazdrościc bo mi sie nic nie chce
Jutro mam zamiar robić zupki i takie tam dla mojej małej zobaczymy jak to wyjdzie i czy mi sie zechce ☺️



mi tez sie nie chce 🤪 a to dlatego ze mamy kuchnie na dole i zanim zejde to mala juz jeczy 😮 ale w tym tygodniu sie wypowadzamy bo znalezlismy domek i tam mam kuchnie na jednym pietrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia piękna... 🙂 i jaka gaduła 😁
Moja tak długo rączek nie trzyma w ten sposób...
Jakoś lecą jej na boki 🙂

Dorka, czekam na filmik 🙂

Nie wiem co mi się chce...

Czatuję na kilka par butów na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...