Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka, a gdzie Twój pracuje?



pogotowie 🙂


zajebiaszczo 🙂 a jako kierowca, czy sanitariusz? 🙂


jako ratownik medyczny (sanitariusz 😁) ale jeździć też może

fajna taka praca! 🙂 i to z sienkiewicza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka, a gdzie Twój pracuje?



pogotowie 🙂


zajebiaszczo 🙂 a jako kierowca, czy sanitariusz? 🙂


jako ratownik medyczny (sanitariusz 😁) ale jeździć też może

fajna taka praca! 🙂 i to z sienkiewicza?


był na sienkiewicza ale od miesiaca jest na górniaku na braterskiej mają baze Praca taka sobie często zgarniają lumpów z ulicy albo jeżdżą za przeproszeniem do sraczki bólu glowy i nadciśnienia raz na jakis czas maja fajna wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dorka, a gdzie Twój pracuje?



pogotowie 🙂


zajebiaszczo 🙂 a jako kierowca, czy sanitariusz? 🙂


jako ratownik medyczny (sanitariusz 😁) ale jeździć też może

fajna taka praca! 🙂 i to z sienkiewicza?


był na sienkiewicza ale od miesiaca jest na górniaku na braterskiej mają baze Praca taka sobie często zgarniają lumpów z ulicy albo jeżdżą za przeproszeniem do sraczki bólu glowy i nadciśnienia raz na jakis czas maja fajna wizyte

mialam znajomego w pogotowiu kiedys, ale juz nie jezdzi.... jedna wizyta sie skonczyla awantura i bojka... 😞 skonczyl ze zlamana reka 😁
Przynajmniej sie nie nudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem, moje dziecie po calym dniu jedzenia 60- 70 wsunelo 180 i poszlo spac 🙂 😮 😮

ona chyba tak jak stwierdzila polozna, ktora odwiedzila kiedys Kaske, jest przestawiona na nocny tryb posilkowania, do okolo 15 jedzenie moze dla niej nie istniec, a potem je jakies zawrotne ilosci jak np 170, a przed chwila jej zrobilam 140 wsunela w momencie i jescze chciala wiecej, dorobilam 40, mysle, eeee tam, zje moze pociumka dwa razy i wypluje, a ta wsunela w momencie i to 40, nie wiem co mam zrobic, jak Ty kaska Witka przestawilas?? poprostu mam jej dawac mniej w nocy i na noc?? i to wystarczy?? bedzie pozniej glodniejsza i wypije wiecej w dzien?? brzmi prosto 🙂 ale co z wykonaniem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi, jaka Nela jest śliczna !!! i z łysinki się akurat ja, mama Witka, nie śmieję 😁 😁 bo moje dziecko też łyse 😁 😁
ale niestety przeze mnie, bo mu własną ręką i wacikiem wytarłam...

Dagi, przestawić było ciężko ale się udało:
Jak wiesz Wit wyjadał mi na kolację już 270 ml ☺️ 😮 🤢, o 19.30 a o 22.30 wsuwał kolejne 180.. bez tego był płacz, szarpanie i łzy. ( w dzień jadł tak sobie, koło 100, 90..czasami 120..)
więc jednego dnia zmniejszyłam mu kolację do 180, nocne karmienie ( te 0 22.30 ) na 150..w nocy dostawał też 180 ☺️ i to też zostało zmniejszone do 150..
drugiego dnia zmniejszyłam mu kolację do 150, pozostałe zostawiając tak jak były.
było ciężko: z zasypianiem: płakał i ssał mi ramię, palce, piąstki. W nocy na gwałtu rety pchał pięści do buzi i ssał tak łapczywie, że az się serce kroiło. Ale w dzień zaczął mi więcej zjadać: szczególnie rano..no i byłam cierpliwa do tego: tak długo przetrzymywałam te jego zabawy ze smoczkiem, gadanie do butelki, aż wypijał wszystko a przynajmniej większość.
No i jest to czasochłonne: mi takie przestawienie zajęło z tydzień.
Ale dzięki temu Wit zjada w ciągu dnia wszystko, w nocy wypija swoje 150 i już ładnie zasypia, i co ważne: śpi mi duuuużooo spokojniej, bo bywało, że budził mi się w nocy co godzinę. A on zwyczajnie miał przeciążony żołądek.Fakt, że nadal się budzi ale to już inna bajka 😁
z tym, że zje i od razu po odbiciu zasypia dalej więc bez problemu.

No i co dziwne: w dzień też mi zaczął lepiej sypiać 😮

Ola.. ja zwykle jem gofry suche takie, ale chciałam ci dogodzić ☺️ ☺️ ☺️

zmęczona jakoś bardzo jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja nie lubię coca coli wolę PEPSI albo ŻYWCA 🤪
ja już po 10 ciu spacerach z LENĄ - dziś jest okropna
a teraz spadam z LEONEM - będę w nocy
\

Też wolę Pepsi dla mnie Cola jest zbyt słodka, a Żywiec to moje ulubione piwo, ale za cholerę nie powiem kiedy go piłam. Chyba jeszcze na studiach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Wszystkie poszly a ja dopiero znalazłam czas. W końcu dziś odsapnęłam z ulgą. Dziecko wyzdrowiało po jednej saszetce. I w tym miejscu bardzo, ale to bardzo dziękuję Oli 🙂 2 noce zawaliłam, ale może dziś się wyśpię.

☺️
przekażę Wojtkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - Twoja mała czekoladka taka słodka - do schrupania... (.............. to zdanie zostało wykasowane, bo jeszcze zostałabym źle zrozumiana 😁 ). Kochana mała pyzulka ☺️

Kasia - to smaż gofry na nowo - ja też wolę suche.. za słodyczami nigdy nie przepadałam specjalnie jakoś

Dorka
- jak nie macie ślubu kościelnego to nawet nie masz po co iść do spowiedzi bo nie dostaniesz rozgrzeszenia 🙂 więc masz z bańki tak jak ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wszystkie poszly a ja dopiero znalazłam czas. W końcu dziś odsapnęłam z ulgą. Dziecko wyzdrowiało po jednej saszetce. I w tym miejscu bardzo, ale to bardzo dziękuję Oli 🙂 2 noce zawaliłam, ale może dziś się wyśpię.

☺️
przekażę Wojtkowi 😁


Ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam. O burzliwa dyskusja była. Jeśli chodzi o mnie to zawsze chciałam mieć ślub kościelny, nie wyobrażałam sobie inaczej. Ale jeśli trafiłabym na człowieka, na którego nie byłabym pewna to na 100 bym nie wzięła. Każdy wierzy w co i jak chce. Każdy ma prawo robić po swojemu. Wiele też zależy od sytuacji. Tyle w tym temacie.
A tak przy okazji to ja za chrzest dałam 250 zł!!!!!!!!!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
jejkuu jaki z Neli słodziak jest to szoook 😲 sliczna czekoladka, i jak dlugo lezy tak z raczkami 🙂 moj to sie juz tak przekreca, ze na chwile z oka go spuscic nie moge, jedynie na ziemi, ale tez zaraz wychodzi za kocyk 🙂

u mnie jest to samo - cudak już tak cuduje że zaraz na boku leży, głowę wygina do tyłu i tak się nogami odpycha że chwila i już ma głowę tam gdzie miała nogi 😮
też jej z oka nie mogę spuścić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej wpadłam na chwilke ......mam doła chce mi sie wyc a w zasadzie to wyje i wogole zaczynam miec chyba jakas depredsje czy cos 🤨

a co się stanęło? 🤔

nie mam juz sił...wszystko mnie dobija a zamiast mi pomagac wszystko wszyscy utrudniaja... a na dodatek to sa najgorsze urodziny jakie do tej pory miałam nikt nich nie pamietał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej wpadłam na chwilke ......mam doła chce mi sie wyc a w zasadzie to wyje i wogole zaczynam miec chyba jakas depredsje czy cos 🤨

a co się stanęło? 🤔

nie mam juz sił...wszystko mnie dobija a zamiast mi pomagac wszystko wszyscy utrudniaja... a na dodatek to sa najgorsze urodziny jakie do tej pory miałam nikt nich nie pamietał

urodziny dziś masz? 😮
to spełnienia marzeń i oby Ci się wszystko poukładało ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej wpadłam na chwilke ......mam doła chce mi sie wyc a w zasadzie to wyje i wogole zaczynam miec chyba jakas depredsje czy cos 🤨

a co się stanęło? 🤔

nie mam juz sił...wszystko mnie dobija a zamiast mi pomagac wszystko wszyscy utrudniaja... a na dodatek to sa najgorsze urodziny jakie do tej pory miałam nikt nich nie pamietał

urodziny dziś masz? 😮
to spełnienia marzeń i oby Ci się wszystko poukładało ☺️ 😘

dziekuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...