Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sliczne wyjec 🙂 🙂 wcale nie wyglada na wyjca 🙂 zadowolona sie wydaje 🙂 a probowalas uzyc zelu na dziaselka?? moze to to?? moja nela tez marudna jest ostatnio czesto, ale ten zel jej pomaga

masz spioszki z nexta Ola?? tzn Lenka czy ma spiochy z nexta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa
moja nie chciała jeść przy dźwięku betoniarki i na podwórzu ludzi KUPA 😁
ale w domu też nie chce 😮
Ola widzę że Lence też smakują zabawki 😁
ja już nie wiem do kogo ona podobna
Dago przez Chęciny chyba miałam okazję jechać kilka razy 🤔
Boziu co ja mam począć dziecię mnie kopie, jeść niet, zmywanie czeka ehhhhhhhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
sliczne wyjec 🙂 🙂 wcale nie wyglada na wyjca 🙂 zadowolona sie wydaje 🙂 a probowalas uzyc zelu na dziaselka?? moze to to?? moja nela tez marudna jest ostatnio czesto, ale ten zel jej pomaga

masz spioszki z nexta Ola?? tzn Lenka czy ma spiochy z nexta 🙂

tak - to Next 🙂
a na foto jeszcze zadowolona była a potem był atak histerii 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - ona teraz zrobiła się "mieszanka", bo ma moje oczy tzn kształt i kolor i nosek też mój - reszta chyba taty.. taa i zabawki jej smakują bo po dziąsłach drapią.
A co do kaszki bo nie odpowiedziałam to ja mam Bobovita kaszka ryżowa z malinami

ale co tam pisze?? tj jest napisane?? po prostu kaszka z malinami????
bo ja mam coś z MM ale tego chybaa lepiej jej teraz nie podawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - ona teraz zrobiła się "mieszanka", bo ma moje oczy tzn kształt i kolor i nosek też mój - reszta chyba taty.. taa i zabawki jej smakują bo po dziąsłach drapią.
A co do kaszki bo nie odpowiedziałam to ja mam Bobovita kaszka ryżowa z malinami

ale co tam pisze?? tj jest napisane?? po prostu kaszka z malinami????
bo ja mam coś z MM ale tego chybaa lepiej jej teraz nie podawać

Nie - jak masz z MM to nie dawaj, a ja mam dokładnie TAKĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko 🙂
mała w nocy nie chciała spac nie dzziwne bo w dzien 6 h spała 😮 wiec do 11 pospałysmy poszłam do banku uhot obiad wyprasowałam 30 pieluch i ubranka i zaraz mój ulubiony wakacyjny serial PLOTKARA 😉 jeszcze musze 2 prania zrobic kupa roboty przed tymi chrzcinami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Olu Twoja Lenka jest cudowna:*

Co do kaszek to ja kupuje NESTLE mleczno-ryzowa z dodatkiem MM narazie je malinowa albo bananowa 🙂

dziękuję ☺️
Andżela a nie boisz się że tam inne MM jest? 😮


Niee bo tam jest to samo MM co teraz je czyli NESTLE NAN PRO!dlatego kupuje tej samej firmy co mleko 🙂tylko ze on je ta kasze podawana lyzeczka nie z butelki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Olu Twoja Lenka jest cudowna:*

Co do kaszek to ja kupuje NESTLE mleczno-ryzowa z dodatkiem MM narazie je malinowa albo bananowa 🙂

dziękuję ☺️
Andżela a nie boisz się że tam inne MM jest? 😮


Niee bo tam jest to samo MM co teraz je czyli NESTLE NAN PRO!dlatego kupuje tej samej firmy co mleko 🙂tylko ze on je ta kasze podawana lyzeczka nie z butelki!

Ja jeszcze do tego etapu nie doszłam.. Póki co się nie śpieszę, trochę się boję, że rozepcham jej żołądek 🥴
A i widziałam że są też kaszki HUMANA z jabłuszkiem z tej serii co mam MM, hmm może jej zamówię? 🤨 Ale to dopiero jak się skończy ta kaszka i nowe mleko będę zamawiać.. Za jednym zamachem zamówienie złożę w aptece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Olu Twoja Lenka jest cudowna:*

Co do kaszek to ja kupuje NESTLE mleczno-ryzowa z dodatkiem MM narazie je malinowa albo bananowa 🙂

dziękuję ☺️
Andżela a nie boisz się że tam inne MM jest? 😮


Niee bo tam jest to samo MM co teraz je czyli NESTLE NAN PRO!dlatego kupuje tej samej firmy co mleko 🙂tylko ze on je ta kasze podawana lyzeczka nie z butelki!

Ja jeszcze do tego etapu nie doszłam.. Póki co się nie śpieszę, trochę się boję, że rozepcham jej żołądek 🥴
A i widziałam że są też kaszki HUMANA z jabłuszkiem z tej serii co mam MM, hmm może jej zamówię? 🤨 Ale to dopiero jak się skończy ta kaszka i nowe mleko będę zamawiać.. Za jednym zamachem zamówienie złożę w aptece 🙂


Ja musze mu wzbogacac diete bo on z tych duzych i samym mleczkiem by sie nie najadl 🙂jak widzi miseczke jak robie mu kaszke to juz sie cieszy 🙂
on mi zjada tej kaszki 6 lyzek stolowych na raz ale dostaje ja tylko raz dziennie a tak pije mleczko i ewentualnie dostaje jeszcze roznego rodzaju sloiczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - jaka ona już fajna ☺️ I jaki kłapouch? Puknij się w głowę bo widać tamto nocne puknięcie nie starczyło 😜



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ale zobacz jakie ma fajne USZKA 😁 😁 😁 😁 😁
ona jak nie śpi to albo drze papę albo tak zaciesza cały czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...