Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

asiaa2028 napisał(a):
ojeeeju Lena jest przesliczna ! I juz taka wyrazna bardzo 🙂 fajna synowa bede miala 😜

😁
tylko kiedy ja nad to morze pojadę do nie wiem
może od razu na zmówiny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ojeeeju Lena jest przesliczna ! I juz taka wyrazna bardzo 🙂 fajna synowa bede miala 😜

😁
tylko kiedy ja nad to morze pojadę do nie wiem
może od razu na zmówiny 😁


przyjedziesz, przyjedziesz 😁
a jak nie to my Was nawiedzimy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie was wszystkie wywiało??????
w takim razie ja też idę w kimono
na dwór nawet mi się nie chce wyjść bo chyba z 50 stopni jest
w domu mi się po dupie leje 🥴
na razicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Jestem na chwilę bo sprzedałam dziecko babci tj mojej mamie i poszły na spacerek 🙂
Chrzciny udane, Lenka nawet nie pisnęła tylko się księdzu przyglądała a było 3 chłopców i to już dużych bo jeden nawet 10 mcy miał i wyli jak psy 😁

Tysia - ja rezerwuję Twojego Krisa dla swojej Lenki - podoba mnie się on - mały przystojniak 😉

Kasia
- sen nie zależy od wagi bo moja też już całe noce przesypia a waży mniej od Witka, a co do aparatu to mamy Nikona - jak będziesz chciała szczegóły to daj znać a napiszę jaki model 🙂

Matylda - Leniuszka fajniusia - mała śmieszka 🙂

Zaraz wrzucę jakieś fotki, tzn tylko kilka bo dużo ich nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola, zdjecia super!
A Lenka to cala Ty i nikt mi nie powie ze nie!!!

wszyscy mówią że to cały tatuś 🤢

Widze teraz Lenke i z tata i z mama.... i moim zdaniem to cala Ty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola cholera jasna piękna jesteś - w Tobie zakochałam się bardziej niż w Sebastianie 😁 ☺️
i też nikt mi nie powie- Lenka to istna mamusia no skóra zdjęta - choć pewnie zmieni się jeszcze ze sto razy ale na dzień dzisiejszy Lenka to Twoje dziecko do S. an nawet mini podobieństwa nie widzę
to moje zdanie
a nie masz jeszcze z jednej fotki z "obiadku" ?? chciałam zobaczyć jak to wyglądało
Nina ma piękne fotki małej jak na stole leży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola cholera jasna piękna jesteś - w Tobie zakochałam się bardziej niż w Sebastianie 😁 ☺️
i też nikt mi nie powie- Lenka to istna mamusia no skóra zdjęta - choć pewnie zmieni się jeszcze ze sto razy ale na dzień dzisiejszy Lenka to Twoje dziecko do S. an nawet mini podobieństwa nie widzę
to moje zdanie
a nie masz jeszcze z jednej fotki z "obiadku" ?? chciałam zobaczyć jak to wyglądało
Nina ma piękne fotki małej jak na stole leży 😁

no coś mam ale ja w domu nie robiłam 🙂
no i dziękuję za komplement ☺️
BTW - na stole nie wolno leżeć, tym bardziej kłaść dziecka - NINA ZJEBY DOSTANIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola cholera jasna piękna jesteś - w Tobie zakochałam się bardziej niż w Sebastianie 😁 ☺️
i też nikt mi nie powie- Lenka to istna mamusia no skóra zdjęta - choć pewnie zmieni się jeszcze ze sto razy ale na dzień dzisiejszy Lenka to Twoje dziecko do S. an nawet mini podobieństwa nie widzę
to moje zdanie
a nie masz jeszcze z jednej fotki z "obiadku" ?? chciałam zobaczyć jak to wyglądało
Nina ma piękne fotki małej jak na stole leży 😁

no coś mam ale ja w domu nie robiłam 🙂
no i dziękuję za komplement ☺️
BTW - na stole nie wolno leżeć, tym bardziej kłaść dziecka - NINA ZJEBY DOSTANIE!!!

ja nic o kładzeniu na stole nie wiem ale fotki fajnie - mam nadzieję ze jej nie zjedli 😁 🥴
to jak będziesz miała chwilę kiedyś to pokaż jeszcze parę fotek
i ja teraz mówię poważnie - ja już swoej mordy nigdy nie wstawię bo mam kompleksy i wstydzę się
o
a i czekam na mamę i P. i spadam na rowery - przejadę dziś około 50 km - jutro pewnie się nie ruszę ale co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od trzech dni przeżywam koszmar z karmieniem
ogólnie jest grzeczna ale kuźwa butlę 120 ml albo 150 ml daję jej około półtora godziny bo albo się śmieje, albo bawi się butelką , albo wierzga i podskakuje albo marudzi i to wszystko podczas jednego karmienia 😮
trzeba ja brać , ponosić, pogadać i potem następna próba 2 minuty ssania i dalej to samo 😮
ale zęby jej chyba nie idą choć zauważyłam taka dziwną błonkę u góry na dziąśle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Aaaaaa i Majce wychodza KŁY na dole... juz widac....

foto zrób i poka 😮


Ciezko bedzie, bo ona sie wierci jak cholera....

Nie ma zebow jeszcze... ale sa takie babelki z ktorych wyjda zabki... to juz bardzo wyraznie i dobrze widac...nie wiem czy chcesz to ogladac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda na tych fotach wiele nie widać, ale lokal ogólnie fajny i stół ładnie przybrany był, na całym stole białe margaretki rozsypane były i jedzenie pycha i ciasta i lody, wszyscy zadowoleni 🙂 Może potem coś wrzucę.
A Ty nie pierdol o jakichś kompleksach, nie wydziwiaj i nie wymyślaj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...