Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂
ja dopiero teraz bo znajomi z maluszkiem byli u nas calusienkie popoludnie i wieczor, Nelinia spala z Ayanem w jednym lozeczku i taaak slodkow ygladali 🙂 smiejemy sie ze to jej rpzyszly maz, z reszta ma juz 2 innych tez zaklepanych 🙂 tzn oni ja zaklepali, wiec bedzie miala w kim wybierac 🙂 🙂
my jutro wielkie pakowanie rozpoczynamy, wszystko juz poprane za chwile jeszcze kilak rzeczy musze powiesic, hmmmm bardzo sie ciesze ze lecimy do domu, ale wciaz mam w glowie ze S> zostaje sam na tyle tygodni i z tego powodu nie skacze z radosci.
co do pampkow sie nie wypowiadam bo w Belfascie biedronki nie ma
co do sexu, to ja tez mialam sex stulecia w piatek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moze sie jeszcze jeden powtorzy do wyjazdu 😜 😜 😜 😜 😜 😜
ide posprzatac w lazience bo jutro nie bede miala czasu 🙂
ale jestem jeszcze online, wiec Kasiu z przyjemnoscia obejrze filmik Wicia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina ty zawsze zadajesz takie pytania - tj takie na które odpowiedzi nie znam 😞
Dagi no kompletnie nas olewasz zaglądasz tylko nocami na chwilę 😞 a jak pojedziesz do OJCZYZNY to już zupełnie o nas zapomnisz
a o S. się nie martw pomyśl jaki będzie seks jak wrócisz 🤪
Natka i jak się urlop udał????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelina ty zawsze zadajesz takie pytania - tj takie na które odpowiedzi nie znam 😞
Dagi no kompletnie nas olewasz zaglądasz tylko nocami na chwilę 😞 a jak pojedziesz do OJCZYZNY to już zupełnie o nas zapomnisz
a o S. się nie martw pomyśl jaki będzie seks jak wrócisz 🤪
Natka i jak się urlop udał????


no co ja poradze na te moje pytania a może wiesz jakie linie lotnicze mają tanie bilety do włoch?? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojs, ale myslami jestem z wami czesciej niz tylko wieczorami ☺️
hmmm, zobaczymy jak to bedzie jak polecimy do domku z Neliczkiem, ale podejrzewam ze ogolnie bede odciazona troszke, bo tutaj jestem sama samusienka, nie mam zadnej pomocy do malej, jestesmy sami z Sola, a w domu bedzie mama i tata i ciocia i moje znajome i bede miala samochod i w ogole bedzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelina ty zawsze zadajesz takie pytania - tj takie na które odpowiedzi nie znam 😞
Dagi no kompletnie nas olewasz zaglądasz tylko nocami na chwilę 😞 a jak pojedziesz do OJCZYZNY to już zupełnie o nas zapomnisz
a o S. się nie martw pomyśl jaki będzie seks jak wrócisz 🤪
Natka i jak się urlop udał????


no co ja poradze na te moje pytania a może wiesz jakie linie lotnicze mają tanie bilety do włoch?? 🤪 🤪

nie wiem bo u mnie wszyscy busami jeżdżą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelina ty zawsze zadajesz takie pytania - tj takie na które odpowiedzi nie znam 😞
Dagi no kompletnie nas olewasz zaglądasz tylko nocami na chwilę 😞 a jak pojedziesz do OJCZYZNY to już zupełnie o nas zapomnisz
a o S. się nie martw pomyśl jaki będzie seks jak wrócisz 🤪
Natka i jak się urlop udał????


no co ja poradze na te moje pytania a może wiesz jakie linie lotnicze mają tanie bilety do włoch?? 🤪 🤪

nie wiem bo u mnie wszyscy busami jeżdżą 🤢


ja chce samolotem bo leci troszkę ponad 2 godz a autobus 14 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
przyszłam na chwile dziewczyny czy jak ktoś szczepi dziecko szczepionkami refundowanymi to czy może sobie je zmienić w każdej chwili na te płatne czy jak już szczepi się jednymi to opcji zmiany już nie ma?


można zmienić ale jak raz zmienisz to żeby poterm już do tych "zwykłych" tzn refundowanych nie wracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
przyszłam na chwile dziewczyny czy jak ktoś szczepi dziecko szczepionkami refundowanymi to czy może sobie je zmienić w każdej chwili na te płatne czy jak już szczepi się jednymi to opcji zmiany już nie ma?


można zmienić ale jak raz zmienisz to żeby poterm już do tych "zwykłych" tzn refundowanych nie wracac.


ale można to zrobić w każdym momencie nawet tak jak my mamy teraz już po 2 dawce a przed 3??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
wydaje mi się, że tak. mi to mówiła pediatra na wizycie patronażowej, nie wnikałam w szczegóły więc dokładnie ci nie powiem co i jak - najlepiej się u lekarza dopytać 😉


no będę musiała bo pierdolnęłam głupotę ale tak mi wszyscy doradzali że nie skumulowane a teraz dzieciaka mi szkoda 🥴 na samą myśl że znów mają go kuć aż mnie trzepie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY
a ja poklaskałam reszcie 😉
MAŁA SZUSZUNIU- MAJECZKO ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , DUŻO ZDRÓWKA, RADOŚCI, MIŁOŚCI- TYCH FAJNYCH LEGINSÓW/RUREK KTÓRYCH MAMA DLA CIEBIE SZUKA I OBYŚ CZĘŚCIEJ TATUSIA WIDZIAŁA

a moja nadal śpi, druga noc przespana po całości bez żadnego krzyku , a o 7.40 myślałam że wstała bo juz w łóżeczku waliła nogami na dobre, śmiała się i bawiła, ja poszłam nastawić wodę na milk , patrze a ta już zasnęła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Panie!!!!
Mati urlop kompletna porażka, zero pogody. Jeden cały dzień przespaliśmy, bo deszcz tak nawalał. Poza tym kupiliśmy nowe autko, bo tamte Ł. już "zajeździł". Mati czy ty karmisz Bebilon pepti 1???Mnie Pani doktor poinformowała, że może mi dawać na nie recepty, ale jedynie do pół roku. Wiesz jak to jest u Was??? Mojej kumpeli dawali do roku. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...