Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
😮 😮

😲 😲

🤔 🤔

nie uwierzycie - robię te czary Wioli i już prawie cała woda jest z powrotem w kubeczku 😮
Ja nie wiem o co kaman, ale niech to zadziała 🤔

powaga?? patrzysz jak to tam "wchodzi"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
😮 😮

😲 😲

🤔 🤔

nie uwierzycie - robię te czary Wioli i już prawie cała woda jest z powrotem w kubeczku 😮
Ja nie wiem o co kaman, ale niech to zadziała 🤔

kurde Ola JA NIE PAMIĘTAM tego opisu Wili więc nie wiem o co chodzi 😮
ja zapraszam cie do mnie jak nie pomoże 😉
dziś opowiedziałam sąsiadce ( bo razem jeździłyśmy do lekarza) i ona też pojedzie do naszej "baby" niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
😮 😮

😲 😲

🤔 🤔

nie uwierzycie - robię te czary Wioli i już prawie cała woda jest z powrotem w kubeczku 😮
Ja nie wiem o co kaman, ale niech to zadziała 🤔

kurde Ola JA NIE PAMIĘTAM tego opisu Wili więc nie wiem o co chodzi 😮
ja zapraszam cie do mnie jak nie pomoże 😉
dziś opowiedziałam sąsiadce ( bo razem jeździłyśmy do lekarza) i ona też pojedzie do naszej "baby" niebawem

dla mnie to nie realne z opisu było... 🙂 jak będę miała "problem" to zrobię to na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
w ogóle to moja mama też chce sama wylewać ale jej nie pozwoliłam 😮



ja tam sama leję... 🙂

ja wiem tylko pisałam ci - ja dostałam pewne "zalecenia" a jak mama przeleje to co??? coś jej tam wyjdzie?/? czegoś się dowie??? przecież nie potrafi tego odczytać 😮 nie wiem nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seima 🙂
Ja dziś na miesie byłam sprawy załatwiałam miałam iść na szczepienie ale lekarza nie było.
Byłam w aptece po enfamil podrożył sie 400g 31zł 😮 tak myślałam przejść na Nan żeby taniej było ale jak sobie pomyśle że Daniel wypala 400zł miesięcznie to ja będę dziecku gorsze mleko podawać z oszczędności??!!! nie ma tak!
W koncu Posterisan kupiłam ja pierdziele ta maść kosztuje 35 zł! poszłam zaniosłam pieniądze do banku zostawiłam na zakupy i miałam 100 zł przygotowane na szczepienie stoje w aptece a ona do mnie 66zł poprosze 😮 jezu jak dobrze ze miałam ta 100 na szczepienie bo by mi zabrakło ale bym sie uwstydziła ja pierdziele nie spodziewałam się.
Zapomniałam dermeny kupic tak mi włosy leca a to najlepszy szampon na wypadanie włosów.
U nas ekipa podbitkę kłada jutro bede nad kuchnia pewnie i jak ja obiad zrobie jak chłopy beda mi w garnki patrzeć, a to młode chłopy z 27 lat mają wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
w ogóle to moja mama też chce sama wylewać ale jej nie pozwoliłam 😮



ja tam sama leję... 🙂

ja wiem tylko pisałam ci - ja dostałam pewne "zalecenia" a jak mama przeleje to co??? coś jej tam wyjdzie?/? czegoś się dowie??? przecież nie potrafi tego odczytać 😮 nie wiem nie wiem 🤢


no tak... w porównaniu do tej "baby" to my robimy to na sucho, bo niby dziecko się uspokaja, ale nie wiemy why płakało... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sama wosku też nie zamierzam lać bo tam są specjalne rytuały i te gałązki z miotły powinny być i trzeba wiedzieć co odmówić podczas i co potem z tą wodą zrobić po wosku...
Zresztą - niech się śmieje ten kto nie wierzy ale ja swoje wiem i swoje widziałam, zwłaszcza jak zmarł mój tata - od tamtej pory - NIE WĄTPIĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ola mnie chyba coś ominęło- dlaczego wierzysz w to od śmierci taty? co się wtedy wydarzyło?
Nie wiem czy pisałaś już o tym... jeśli tak, to możesz powtórzyć?

Nie pisałam nic bo to nie miejsce na takie tematy, ale po jego śmierci zdarzyło się coś co słyszałam i widziałam nie tylko ja 🥴 Poza tym spotkałam na swej drodze pewnego mężczyznę z Rosji, który mieszkał potem u mojej ex niedoszłej teściowej i to co on wyprawiał z ludźmi i ze mną to się w ludzkim umyśle nie mieści - bałam się go bo znał każdą moją myśl 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola mnie chyba coś ominęło- dlaczego wierzysz w to od śmierci taty? co się wtedy wydarzyło?
Nie wiem czy pisałaś już o tym... jeśli tak, to możesz powtórzyć?

Nie pisałam nic bo to nie miejsce na takie tematy, ale po jego śmierci zdarzyło się coś co słyszałam i widziałam nie tylko ja 🥴 Poza tym spotkałam na swej drodze pewnego mężczyznę z Rosji, który mieszkał potem u mojej ex niedoszłej teściowej i to co on wyprawiał z ludźmi i ze mną to się w ludzkim umyśle nie mieści - bałam się go bo znał każdą moją myśl 🤔


Możesz mi coś więcej powiedzieć priv, czy nie chcesz o tym mówić?
Bo ciekawość mnie zjada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola mnie chyba coś ominęło- dlaczego wierzysz w to od śmierci taty? co się wtedy wydarzyło?
Nie wiem czy pisałaś już o tym... jeśli tak, to możesz powtórzyć?

Nie pisałam nic bo to nie miejsce na takie tematy, ale po jego śmierci zdarzyło się coś co słyszałam i widziałam nie tylko ja 🥴 Poza tym spotkałam na swej drodze pewnego mężczyznę z Rosji, który mieszkał potem u mojej ex niedoszłej teściowej i to co on wyprawiał z ludźmi i ze mną to się w ludzkim umyśle nie mieści - bałam się go bo znał każdą moją myśl 🤔


Możesz mi coś więcej powiedzieć priv, czy nie chcesz o tym mówić?
Bo ciekawość mnie zjada...
[/quote

ja tez bym chciala wiedziec.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisalam posta w odniesieni do posta Niny i chuj wie gdzie on jest 😠
ja w sumie odwrotnie do Oli - wiele się u mnie działo przed śmiercią taty
i ta "baba" tj jej matka też wiele nam pomogła
a tak tylko zapytam
czy wydaje wam się że to normalne jak się znajduje gniazdo gęsich jaj na strychu ????? albo świński łeb zakopany w ogródku????????????a do tego przepasany czarną wstęgą????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisalam posta w odniesieni do posta Niny i chuj wie gdzie on jest 😠
ja w sumie odwrotnie do Oli - wiele się u mnie działo przed śmiercią taty
i ta "baba" tj jej matka też wiele nam pomogła
a tak tylko zapytam
czy wydaje wam się że to normalne jak się znajduje gniazdo gęsich jaj na strychu ????? albo świński łeb zakopany w ogródku????????????a do tego przepasany czarną wstęgą????


Chyba nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie bo pisząc Ola nie wierzycie wiem miałaś na myśli mnie, ja Ci powiem tak ja wierze ze istnieje coś takiego jak metafizyka, wiem że sa tacy ludzi którzy maja nadzwyczajne moce... oni są i tyle i jak mówisz że był taki czlwoiek co działał cuda to wiem ze na pewno tak było tylko nie wydaje mi sie zeby takie odczarowania itp miały jakąś moc... w to nie wierze ale nie znaczy ze nie wierze w cuda. Ola możesz to nagrac o co chodzi z tym garnuszkiem i woda nie kumam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisalam posta w odniesieni do posta Niny i chuj wie gdzie on jest 😠
ja w sumie odwrotnie do Oli - wiele się u mnie działo przed śmiercią taty
i ta "baba" tj jej matka też wiele nam pomogła
a tak tylko zapytam
czy wydaje wam się że to normalne jak się znajduje gniazdo gęsich jaj na strychu ????? albo świński łeb zakopany w ogródku????????????a do tego przepasany czarną wstęgą????


ktoś podrzucał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisalam posta w odniesieni do posta Niny i chuj wie gdzie on jest 😠
ja w sumie odwrotnie do Oli - wiele się u mnie działo przed śmiercią taty
i ta "baba" tj jej matka też wiele nam pomogła
a tak tylko zapytam
czy wydaje wam się że to normalne jak się znajduje gniazdo gęsich jaj na strychu ????? albo świński łeb zakopany w ogródku????????????a do tego przepasany czarną wstęgą????


Chyba nie 😮

no właśnie
tata zginął w lipcu a łeb znaleźliśmy w październiku podczas kopania ogródka
a jaja rok później podczas remontu dachu
i tyle w tym temacie bo odkąd zaczęłam o tym pisać to średnio co 5 minut wywala mnie z internetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...