Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Samych dobroci i dużo siły i snu, i żebyś Liweczko dała mamie pospać 😘
I dla Fabianka: niech co dzień będzie radością dla mamy i jej kręgosłupa 😘 😘
I dla Kacperka: zdrowia, jak najwięcej pięknych uśmiechów i niech nie przestaje zadziwiać mamy 😘 😘


Witek też od 5 nie śpi 🤢
chyba idą kolejne zęby bo zachowuje się dokładnie tak samo jak przy pierwszym.. 🤢 🤢

Klaudia, i super że wszystko dobrze !! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Magda czy Nikola już siedzi?


jak ją ja posadze to potrafi dłuższąąą chwilkę posiedzieć. Ale sama z leżącego się nie podniesie i nie usiądzie - dwa razy jej się zdarzyło tylko. A czemu pytasz? Wojtuś siedzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Magda czy Nikola już siedzi?


jak ją ja posadze to potrafi dłuższąąą chwilkę posiedzieć. Ale sama z leżącego się nie podniesie i nie usiądzie - dwa razy jej się zdarzyło tylko. A czemu pytasz? Wojtuś siedzi?

no pytam, bo Nikolka jest starsza troszke od Wojtusia, a on mi tez jeszcze nie siada wlasnie.. ale mysle, ze maja jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Magda czy Nikola już siedzi?


jak ją ja posadze to potrafi dłuższąąą chwilkę posiedzieć. Ale sama z leżącego się nie podniesie i nie usiądzie - dwa razy jej się zdarzyło tylko. A czemu pytasz? Wojtuś siedzi?

no pytam, bo Nikolka jest starsza troszke od Wojtusia, a on mi tez jeszcze nie siada wlasnie.. ale mysle, ze maja jeszcze czas 🙂


spokojnie mają jeszcze czas 🙂 Nikola poza tym urodziła się w 38tyg, czyli jak neurolog stwierdził jest tak jakby o 2 tyg młodsza neurologicznie niż wiekowo.... Więc neurologicznie ma 6 miesięcy. Dzieci podobno samodzielnie siedzą przed 8 miesiącem, niektóre w 7. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry!
wszystkiego Najlepszego Dla Liweczki 🙂 i dla Kacperka 🙂 duzo zdrowka i samych radosnych dni!
Sto latek i duzzooo caluskow maluszki!

Kasia- z tymi zyczeniami to bym sie zgodzila a jesli chodzi o kregoslup to bym to stwierdzenie podkreslila bo moj kregoslup wola o pomoc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ale dziś zimno 🤢

U mnie swieci sloneczko i nawet cieplo jest 🙂


Rano była straszna mgła tera sie troche przejasniło ale słonka nie widac 😞

powinno sie rozpogodzic u mnie zapowiadali 21 stopni ale popoludniu zalamanie pogody i ma byc deszcz 🤢
trzeba to jeszcze wykorzystaci na spacerek wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dziewczyny pierzecie nowo kupione ubranka przed pierwszym założeniem dzieciom?

i mama tłumaczyła że trzeba ale ja piorę te które bezpośrednio do ciała przylegają ☺️


no ja prałam do tej pory, ale dziś się zaczęłam zastanawiać nad tym, że chyba lekko przesadzam. Koszulki, bodziaki itp. to chyba warto uprac, ale przecież kombinezonu chyba prac nie będę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ale dziś zimno 🤢

U mnie swieci sloneczko i nawet cieplo jest 🙂


Rano była straszna mgła tera sie troche przejasniło ale słonka nie widac 😞

powinno sie rozpogodzic u mnie zapowiadali 21 stopni ale popoludniu zalamanie pogody i ma byc deszcz 🤢
trzeba to jeszcze wykorzystaci na spacerek wyjsc 🙂


no ja mam zamiar dziś iść do parku większego ale wolała bym aby słoneczko wyszło! u sumie to nawet śpiworek do wózka dziś podpieliśmy z męzem rano na wszelki wypadek i kurtka też dla małego naszykowana.
Kurcze wogóle nie wiem jak ubierać małego w takie dni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dziewczyny pierzecie nowo kupione ubranka przed pierwszym założeniem dzieciom?

i mama tłumaczyła że trzeba ale ja piorę te które bezpośrednio do ciała przylegają ☺️


no ja prałam do tej pory, ale dziś się zaczęłam zastanawiać nad tym, że chyba lekko przesadzam. Koszulki, bodziaki itp. to chyba warto uprac, ale przecież kombinezonu chyba prac nie będę 🤔

są różne szkoły mojemu nigdy nic nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez musze kupic spiworek....
ale chciałam kupić taki zwykły tzn. taki z tych tańszych.... Ale okazało się że do mojego wózka musi być śpiworek maxi cosi za ponad 200zł 😮 bo inny nie pasuje do spacerówki. o Ludu. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...