Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
boozeee... 20 min pisków i inwazji fasolek i majki jezowskiej przekształciło się w piski i dzikie pianie przy shakirze, nie wiem czy nie wyjde z siebie 🤪 🤪
ja też musze sie z glutenem bujnac bo wcale nie probowałam jeszcze, w ogóle to marze o tym zeby on juz w koncu mial te zeby i umial łykać jak człowiek chociaz rozgniecione widelcem a nie taka pape zblendowana. teraz jak sie trafi nieraz jakis nieprzemielony dokladnie kawaleczek to sie krztusi jeszcze, nie ma opcji zeby polknął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

kurcze, znowu mi dwa dni minely nie wiem na czym 😮 no ja poprystu nie umiem tak usiasc i przy kompie siedz\iec, bo jestem nienormalna i zaraz mam wyrzuty sumienia ze nic nie robie i znajduje soboe jakas robote...
Neliczek sobie drzemkle wlasnie ucina i jak sie obudzi to wybieramy sie do znajomych na 2gie urodziny ich synka, ale nie chce mi sie straaaasznie!!!!!
kupilam sobie dzisiaj w ramach jesiennych zakupow butki na lekkim obcasie i sukienke i bluzke w zarze, wydalam mnostwo pieniedzy ale no coz..... bywa i tak, najwyzej hmmm, no ne wiem co to bedzie sama 🙂

nadrobilam tylko kilka stron, ale i tak zostalo moi ponad 60 z dzisiaj i nie mam juz czasu, a chcialam sie przywitac i dac znac ze zyje 🙂 i neliczek tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina - bo na gluten może być reakcja alergiczna, u mnie pojawiło się trwające ponad tydzień rozwolnienie, którego nawet leki nie chciały zatrzymać.. Teraz glutenu nie daję i z kupami mam spokój, więc zdziwiłam się że na noc mu dajesz, zwłaszcza że może też objawiać się to bólami brzuszka.. No ale jak nic mu nie jest to ok.

Kasia - a z tym nocnikiem to ja Ci nie każę z kuchni robić wychodka tylko chodziło o to, że jak widzisz go wędrującego pod stół za wiadomą potrzebą to go siup i na nocnik do łazienki albo gdzie tam chcesz.

I nagrałam film jak Lenka już się buja ale nie wiem jak go pokazać. Jak ktoś zainteresowany to wyślę na gg i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - bo na gluten może być reakcja alergiczna, u mnie pojawiło się trwające ponad tydzień rozwolnienie, którego nawet leki nie chciały zatrzymać.. Teraz glutenu nie daję i z kupami mam spokój, więc zdziwiłam się że na noc mu dajesz, zwłaszcza że może też objawiać się to bólami brzuszka.. No ale jak nic mu nie jest to ok.

Kasia - a z tym nocnikiem to ja Ci nie każę z kuchni robić wychodka tylko chodziło o to, że jak widzisz go wędrującego pod stół za wiadomą potrzebą to go siup i na nocnik do łazienki albo gdzie tam chcesz.

I nagrałam film jak Lenka już się buja ale nie wiem jak go pokazać. Jak ktoś zainteresowany to wyślę na gg i tyle.

ja juz ni mam gg ale mozesz mi wyslac na brzuszek w wiadomosc prywatna? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, odrobine nadrobilam
natnela sie na posta kasi o krzeslach i dzieciach raczkujacych .....
Moja Nela ma w kuchni swoj kacik do zabawy, tzn rozlozone tam sa jej te puzzlepiankowe i zabawki jej leza tam na okragla, to jest niedaleko calkiem od stolu, ja bylam z nia oczywiscie w kuchni caly cza,s cos tam kombinowalam sobie do jedzenia, a ona sie bawila na tej matce i nagle slysze ryk!!!!!!!!!!!!!!1 okazalo sie ze nawet nie wiem kiedy polazla pod te krzesla i przewrocila na soebie jedno z nich, i oparcie metalowe przytrzasnelo moja laleczke i ma siniaka na prawym policzku biedna.... wczorajs ie podrapala w ten sam policzek, wyglada jak po wojnie.....ale ten siniak chyba nie jest z tych bolacych, bo jak go dotykam i lekko naciskam to nie ma reakcji, plakala troche nie powiem, ale chyba tez sie mocno przestraszyla...
nie wiem co to bedzie za 2 czy 3 miesiace, albo jak zaczna chodzic nasze maluszki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - bo na gluten może być reakcja alergiczna, u mnie pojawiło się trwające ponad tydzień rozwolnienie, którego nawet leki nie chciały zatrzymać.. Teraz glutenu nie daję i z kupami mam spokój, więc zdziwiłam się że na noc mu dajesz, zwłaszcza że może też objawiać się to bólami brzuszka.. No ale jak nic mu nie jest to ok.

Kasia - a z tym nocnikiem to ja Ci nie każę z kuchni robić wychodka tylko chodziło o to, że jak widzisz go wędrującego pod stół za wiadomą potrzebą to go siup i na nocnik do łazienki albo gdzie tam chcesz.

I nagrałam film jak Lenka już się buja ale nie wiem jak go pokazać. Jak ktoś zainteresowany to wyślę na gg i tyle.

ja juz ni mam gg ale mozesz mi wyslac na brzuszek w wiadomosc prywatna? ☺️

oki, jak wgram na yt to wyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na gg proszę 🙂

albo może np na czacie kwietniówek, widac kto wchodzi, kto wychodzi..

i zaraz mnie chuuuj strzeeeeli !!!! 😠 😠

od 35 minut próbuję położyć moje dziecię spać i chyba jeszcze tylko nie tańczyłam i nie śpiewałam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja z tym glutenem dawałam najpierw pare dni w dzień było wszystko okej ale miałam dość tej kaszy mannej gotowania i wogóle dlatego kupiłam kaszkę z glutenem ale moje dziecko nie je kaszki w ciagu dnia więc dlatego ma podawane na noc i wszystko jest w porządku
mi na gg prosze link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
ja też na gg proszę 🙂

albo może np na czacie kwietniówek, widac kto wchodzi, kto wychodzi..

i zaraz mnie chuuuj strzeeeeli !!!! 😠 😠

od 35 minut próbuję położyć moje dziecię spać i chyba jeszcze tylko nie tańczyłam i nie śpiewałam !!!

to na co czekasz? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
ja też na gg proszę 🙂

albo może np na czacie kwietniówek, widac kto wchodzi, kto wychodzi..

i zaraz mnie chuuuj strzeeeeli !!!! 😠 😠

od 35 minut próbuję położyć moje dziecię spać i chyba jeszcze tylko nie tańczyłam i nie śpiewałam !!!

to na co czekasz? 😜



że kiepska ze mnie śpiewaczka i z tekstem słabo 😁


wyjęłam z łożeczka, trudno, będzie jęczał pod nogami do 19, nie położe już teraz, nie ma bata 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
ja też na gg proszę 🙂

albo może np na czacie kwietniówek, widac kto wchodzi, kto wychodzi..

i zaraz mnie chuuuj strzeeeeli !!!! 😠 😠

od 35 minut próbuję położyć moje dziecię spać i chyba jeszcze tylko nie tańczyłam i nie śpiewałam !!!

to na co czekasz? 😜



że kiepska ze mnie śpiewaczka i z tekstem słabo 😁


wyjęłam z łożeczka, trudno, będzie jęczał pod nogami do 19, nie położe już teraz, nie ma bata 😠

To Ty mnie nie slyszalas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
ja też na gg proszę 🙂

albo może np na czacie kwietniówek, widac kto wchodzi, kto wychodzi..

i zaraz mnie chuuuj strzeeeeli !!!! 😠 😠

od 35 minut próbuję położyć moje dziecię spać i chyba jeszcze tylko nie tańczyłam i nie śpiewałam !!!

to na co czekasz? 😜



że kiepska ze mnie śpiewaczka i z tekstem słabo 😁


wyjęłam z łożeczka, trudno, będzie jęczał pod nogami do 19, nie położe już teraz, nie ma bata 😠

To Ty mnie nie slyszalas 😁 😁 😁


oj nie targuj się 😁 😁 😁 😁
jakaś wymówka musi być 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę buraczki na ćwikłe trzeć 😮 😮


czasami kiedy Wito pęta mi się tak pod nogą mam niestety wrażenie brzydkie, że zachowuje się jak piesek... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
daj Boże żeby zaczął chodzić i se poszedł do drugiego pokoju w Heroes pograć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
idę buraczki na ćwikłe trzeć 😮 😮


czasami kiedy Wito pęta mi się tak pod nogą mam niestety wrażenie brzydkie, że zachowuje się jak piesek... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
daj Boże żeby zaczął chodzić i se poszedł do drugiego pokoju w Heroes pograć 😁

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
jak Lenka zacznie raczkować będziesz wiedziała o czym mówię ☺️ ☺️ ☺️ 😜 😜 😜 😜

idę do roboty...

a tak się nie chceeeee...

ja wiem o czym mówisz ale Ci Heroes'i 😁 😁 😁 😁 Byś dziecku rozrywkę znalazła a nie przed kompa wyganiasz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...