Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MrsTuliPanna napisał(a):
Magda, może daj jej coś zapobiegawczo? no nie wiem..smoczek w syropku umoczyć albo coś ☺️
albo pięty maścią majerankową nasmarować?




taa Kasia już dalam IBUMu mniejszą dawkę. No ale to na pewno się łagodnie nie skończy.
Matko oczy trzeba mieć w dupie, a jak zacznie razczkować to już całkiem....
A mi na kaszel lekarz kazał dawać DROSETUX (tak tylko piszę może komus sie przyda) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
a tak w ogóle chciałam Wam zapodać link do "jaram się że jestem taka szczupła i w ogóle 😁 "
http://www.youtube.com/watch?v=0-9JGjxJavU


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja liczyłam na inną ocenę odnośnie Lenki 😁 Bardziej interesuje mnie to ile czasu jej dajesz zanim polezie w chałupę 😁 Ile Witkowi to zajęło jak już się tak bujał? Ona teraz nic innego nie robi tylko się buja, a i do snu też tak kręci głową jak Krzyś Tysi (BTW - gdzie jest Tyśka? 😮 )
Co do głosu to tam piszczy ale jej nie wychodzi bo przecież zachrypnięta biedna 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
a tak w ogóle chciałam Wam zapodać link do "jaram się że jestem taka szczupła i w ogóle 😁 "
http://www.youtube.com/watch?v=0-9JGjxJavU


😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, po kim Liwka ma tak niesamowicie niebieskie oczy? 😮 Nie spotkałam się jeszcze w życiu z tak intensywnym kolorem 😮 😮 🤪 ☺️ cuccuuuuuuuudne są, i dziękuję za zdjęcia 😘 😘 😘 😘
I Liwencja śliczna jest wiesz? I nie widać po niej tego charakterku o którym piszesz a raczej: pisałaś czasami 🙂

Przepraszam, że nie zauważyłam, niby nadrabiam a się okazuje że mi kilka stron uciekło 😮



i w ogóle to chciałam powiedzieć, że po co tv:
"odkryłam" www.tvnplayer.pl 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia - ja liczyłam na inną ocenę odnośnie Lenki 😁 Bardziej interesuje mnie to ile czasu jej dajesz zanim polezie w chałupę 😁 Ile Witkowi to zajęło jak już się tak bujał? Ona teraz nic innego nie robi tylko się buja, a i do snu też tak kręci głową jak Krzyś Tysi (BTW - gdzie jest Tyśka? 😮 )
Co do głosu to tam piszczy ale jej nie wychodzi bo przecież zachrypnięta biedna 🤔


szczerze?
to Witek od takiego bujania potrzebował 1.5 miesiąca żeby ruszyć 🙂
jak chcesz zaraz wstawię ci filmik z jednego z jego ostatnich "bujań"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - ja liczyłam na inną ocenę odnośnie Lenki 😁 Bardziej interesuje mnie to ile czasu jej dajesz zanim polezie w chałupę 😁 Ile Witkowi to zajęło jak już się tak bujał? Ona teraz nic innego nie robi tylko się buja, a i do snu też tak kręci głową jak Krzyś Tysi (BTW - gdzie jest Tyśka? 😮 )
Co do głosu to tam piszczy ale jej nie wychodzi bo przecież zachrypnięta biedna 🤔


szczerze?
to Witek od takiego bujania potrzebował 1.5 miesiąca żeby ruszyć 🙂
jak chcesz zaraz wstawię ci filmik z jednego z jego ostatnich "bujań"

ona mi podkurcza nogi pod tyłek, obawiam się żeby to nie było ciąganie dupy za rękami zamiast raczkowania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ola nieobejrzysz sie jak Lenka Ci kiedys zniknie z dywanu i sie w kuchni znajdzie haha a jak Lenka gadała to Vanesska sie na mnie patrzyła z takim wyrzutem w oczach że ogladam inngo dzieciaczka hahah 😜

Ja mam aneks więc ma tam 2 metry raptem 😁 Już teraz czasem leży wpół drogi i liże podłogę 😁

pomaga maie myc podloge 🤪 a my mamy tez taki puszysty dywan i vanesska nam wyciaga te nitki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...