Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a ja przeprowadziłam śledztwo i zobaczyłam że jest na duuuuużo, duuuuuuużo więcej on-line
aisak TEŻ 😠 😠


ej no piszta jakieś głupoty
Aneta , Nina dlaczego nie chcecie zamulać ??????
a Fryta miałam ci napisac że jak chcesz to mój P. może cię przytulić 😁

Matylda Ty Czubku :P Moze on nie chce;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola takich obszczańców to ja mam w sklepie u Karabasza ( Kasia nie Barabasza tylko KARABASZA ) na przeciwko ale kuźwa chodzi mi o takiego ochlaptusa co ma jakieś większe potrzeby i możliwości i żeby to trwało dłużej niż 4 minuty , i żeby chociaż ładnie pachniał ( nie winem i szczochami) i żeby miał zarośniętą klatę , czyste paznokcie, tj w zasadzie żeby w ogóle miał "to coś" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również dziękuję za powodzenia 😉
Kasia ja już od kilku dni pochlipuje 🥴 🥴 🥴 ☺️ ☺️
ale pewnie po pracy będziemy wracać z taką siła, z taką tęsknotą,ale i z żalem że nie mam tyle czas dla dziecka i przegapiamy ich ważne momenty 🥴 🥴
Lenka jest przez urocza,ale sie biedaczka zaklinowała 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola takich obszczańców to ja mam w sklepie u Karabasza ( Kasia nie Barabasza tylko KARABASZA ) na przeciwko ale kuźwa chodzi mi o takiego ochlaptusa co ma jakieś większe potrzeby i możliwości i żeby to trwało dłużej niż 4 minuty , i żeby chociaż ładnie pachniał ( nie winem i szczochami) i żeby miał zarośniętą klatę , czyste paznokcie, tj w zasadzie żeby w ogóle miał "to coś" 😁

och kurwa no to masz wymagania 😁
a mi się ochlaptus z takim kojarzy oooooooooooo 😁 😁 😁 😁 😁


[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/10904775313298623564.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziś dobry humor nie wiem dlaczego
dlatego nie idźcie
Aneta ale ja mu mówiłam o Tobie i powiedział że chętnie cię przytuli



a co do tego skakania to faktycznie miałam zadyszkę nie tylko z braku kondycji po prostu zapomniałam jak to się robi , nie wiedziałam czy to ma być posuwiste czy ruchy tarte czy na żabkę czy na zająca i sie zamęczyłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
czemu moje dziecko zrywa się z placzem i pozniej nie moze porzadnie zasnac, klade go 50 razy do lozeczka a on znowu zaczyna plakac? 😠 😞

Asia - ja tak sobie myślę że może on ma w dzień za dużo wrażeń albo jest coś czego się boi 🤔
A tam gdzie śpi ma włączoną lampkę czy śpi przy zgaszonym świetle?

lampkę ma zapaloną, a później ją gaszę..nie wiem sama, moze rzeczywiscie ma za duzo wrazen, bo tak jest odkad przyjechalismy do Elblaga, a tu codziennie kogo innego widzi i w ogole..nie wiem juz 😞 właśnie zasnał..


Asia, Witek ma tak samo: dzisiaj po połoudniu np tak zerwał się z płaczem ze snu, że resztę drzemki dospał na moim cycu 😮
i ja myślę, że za dużo wrażeń i sobie nie daje rady z trawieniem tego w mózgu: ma tak odkąd zaczął raczkować, i też nie wiem jak mu pomóc: czasami pomaga jak szepczę o niego i głaszczę go po głowie.. czasami nawet noszenie nie jest w stanie go uspokoić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
mam dziś dobry humor nie wiem dlaczego
dlatego nie idźcie
Aneta ale ja mu mówiłam o Tobie i powiedział że chętnie cię przytuli



a co do tego skakania to faktycznie miałam zadyszkę nie tylko z braku kondycji po prostu zapomniałam jak to się robi , nie wiedziałam czy to ma być posuwiste czy ruchy tarte czy na żabkę czy na zająca i sie zamęczyłam 🤢


Matylda no miej litosc dla tych wygłodniałych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola takich obszczańców to ja mam w sklepie u Karabasza ( Kasia nie Barabasza tylko KARABASZA ) na przeciwko ale kuźwa chodzi mi o takiego ochlaptusa co ma jakieś większe potrzeby i możliwości i żeby to trwało dłużej niż 4 minuty , i żeby chociaż ładnie pachniał ( nie winem i szczochami) i żeby miał zarośniętą klatę , czyste paznokcie, tj w zasadzie żeby w ogóle miał "to coś" 😁

och kurwa no to masz wymagania 😁
a mi się ochlaptus z takim kojarzy oooooooooooo 😁 😁 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪 🤪

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/10904775313298623564.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
mam dziś dobry humor nie wiem dlaczego
dlatego nie idźcie
Aneta ale ja mu mówiłam o Tobie i powiedział że chętnie cię przytuli



a co do tego skakania to faktycznie miałam zadyszkę nie tylko z braku kondycji po prostu zapomniałam jak to się robi , nie wiedziałam czy to ma być posuwiste czy ruchy tarte czy na żabkę czy na zająca i sie zamęczyłam 🤢

ty masz miszcza
😁 😁 😁
choc przyznaje ze mi tez sie nie chce skakac. ostatnio sie wymowilam zakwasami po aerobiku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
czemu moje dziecko zrywa się z placzem i pozniej nie moze porzadnie zasnac, klade go 50 razy do lozeczka a on znowu zaczyna plakac? 😠 😞

Asia - ja tak sobie myślę że może on ma w dzień za dużo wrażeń albo jest coś czego się boi 🤔
A tam gdzie śpi ma włączoną lampkę czy śpi przy zgaszonym świetle?

lampkę ma zapaloną, a później ją gaszę..nie wiem sama, moze rzeczywiscie ma za duzo wrazen, bo tak jest odkad przyjechalismy do Elblaga, a tu codziennie kogo innego widzi i w ogole..nie wiem juz 😞 właśnie zasnał..


Asia, Witek ma tak samo: dzisiaj po połoudniu np tak zerwał się z płaczem ze snu, że resztę drzemki dospał na moim cycu 😮
i ja myślę, że za dużo wrażeń i sobie nie daje rady z trawieniem tego w mózgu: ma tak odkąd zaczął raczkować, i też nie wiem jak mu pomóc: czasami pomaga jak szepczę o niego i głaszczę go po głowie.. czasami nawet noszenie nie jest w stanie go uspokoić 🤢

właśnie u mnie przestaje plakac, jak biore go na rece i przytula sie do cyca..a jak chce go wlozyc do lozeczka to zaczyna strasznie plakac 😞 czasami jak go drapie lub poklepuje po pleckach to zasnie, ale zazwyczaj zrywa sie tak co chwile 🥴 pewnie za duzo wrazen.. ooo i teraz kwili bidaczek przez sen 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju dziewczyny ja was podziwiam
ja to nie wiem czy dałabym radę z tymi pobudkami
tylko ja dalej nie wiem co to jest "pobudka"
bo moja też teraz płakała przez trzy min i skakała po łóżeczku i "dadowała" ale poszłam tylko zoabaczyć czy się nie zaklinowała zerknęłam zza szafy i nawet się nie pokazłam zeby mnie nie widziała i dalej śpi i tak jest w zasadzie od zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę na SYMPATIĘ kogoś poszukać 😉















matko ale jestem wyposzczona










Aneta ale z tym K. to na prawdę koniec???? ja tego nie komentowałam bo myślałam że to chwilowe i dalej tak myślę
ale jaka jest sytuacja - napisz please tyle ile możesz
bo jeśli chodzi o TE sprawy to ja Ci serio P. mogę pożyczyć
tylko bilet musiałabyś mu zapłacić bo to trochę daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
troche nadrobiłam i od razu do Ciebie szyszunia 😞 aż mi łzy leciały mój Boże współczuje Ci bardzo! Co Wy tam przeszłyście 😞 😞 😞 moja tez miała 3 dniówke lek. nie wiedził co dostała antybiotyk wyszła wysypka i kazał odstawić.
Matylda gratuluje ząbka
I przepraszam ze nie odniosę sie do reszty ale przeleciałam co 10 strone 😞
Wczorajbyła taka piękna pogoda ze poszłam z mała na cmentarz zapalić znicze ( bo w św.zmarłych nie mogliśmy bo malutka chora leżała) a potem pojechaliśmy na obiad. a potem do nocy sprzątałam pokój który jest nie skończony (był zagracony) i robie tam siłownie 🙂 🙂( to pokój przeznaczony na 2 dziecko):P dziś cały dzięń u moich rodziców byliśmy moja mała chodzi 😮 trzyma sie np. daniela rąk i idzie a mnie to martwi bo to zle ze nie raczkuje 😞 od czw mówi mama , lala, wawaw 😁 😁 jakiś skok rozwojowy zrobiła może właśnie dlatego tak przez 2 tyg non stop ALE TO NON STOP ryczała 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A co Ty jej każesz zapłacić za bilet - przecież to się nie opłaca, wyda kasę za 4 minuty bzykania? 😁 😁 😁 Tylko se smaku narobi dziewczyna 😁

eeeeeee to ze mną schodzi mu tak DŁUGO nią to obstawiam minutę 😁 😁 😁 😁 😁
Boże Drogi
muszę coś w tej kwestii zrobić bo zaczynam fisiować
macie jakieś rady ??????????????
dziś wybuchnęłam i mu powiedziałam że mnie to wkurza i ta "abstynencja" i długość trwania i powiedział mi jaka jest przyczyna 😞


ej ile WAS tu jest z miasta?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A co Ty jej każesz zapłacić za bilet - przecież to się nie opłaca, wyda kasę za 4 minuty bzykania? 😁 😁 😁 Tylko se smaku narobi dziewczyna 😁

eeeeeee to ze mną schodzi mu tak DŁUGO nią to obstawiam minutę 😁 😁 😁 😁 😁
Boże Drogi
muszę coś w tej kwestii zrobić bo zaczynam fisiować
macie jakieś rady ??????????????
dziś wybuchnęłam i mu powiedziałam że mnie to wkurza i ta "abstynencja" i długość trwania i powiedział mi jaka jest przyczyna 😞


ej ile WAS tu jest z miasta?????

popatrz w tabelkę to se przypomnisz kto z miasta.. poza tym o jakie miasto Ci chodzi? duże, małe, każde? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...