Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coś Wam powiem jaki to człowiek głupi to czasem az boli.
Pisalam wam ze moja mała w nocy ciagle płacze, zapisałam ja do doktora bo może coś nie tak ale sobie mysle tej nocy dam jej o 1 butle i ok 4 ( zawsze jak płakała wyciagałam cyca i ssała) o 11 dałam butle 180ml wypiła, obudziłą się o 3;30 pobiegłam na dól zrobiłam butle, zjadła 180 i wiecej razy sie nie obudziła. Wniosek? głupia ze mnie krowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
tyminka napisał(a):
aż musze napisać normlnie wymiekam jak moja Vanesia mówi mama. mama i patrzy mi w oczy tak pięknie się nauczyła mówić jestem w szoku ze tak szybko mówi mama

Moja tez mów mama,ale one sa jeszcz enie swiadome:P
Nagraj filmik jakis z Niesia 😁


no chciałam, co wyjmuje aparat to jest tak nim zaabsorbowana ze juz tylko lezy i patrzy w niego jak w obrazek 😁 tak mysle ze może na tel ja nagram w notatce głowsowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój to straszny leniwiec ...
Nie no w szoku cały czas jestem z Poli....

Tak w ogóle cześć...
Dzis znowu mam duzo do zrobienia... Lecę na pocztę, do rossmana muszę kupić słoiczek jakiś, paczke chusteczek. Bo cos długo moje chusteczki z musteli idą. A dzis wyjeżdżamy ,to trzeba cos mieć na droge. Jeszcze spakowac się musze 🙂

wszystkie juz macie okres? Bo ja jeszcze nie miałam 🙂 I oby jak nadłużej. ( z Anielka nie miałam do 10 miesiąca jej )

Dziś Józek o mało mi nie spadł... Ale P. go złapał 😮 😮 Boże, tak sie przestraszyłam 🤢

Ola, miałam Ci wczoraj napisać. Jak juz i tak masz dużo rózniastych pieluch i nie pasuja Lence. To zobaczyc w LIDLU te lidlowskie pieluszki. Mojan koleżanka miała córeczke , której nic nie pasowała. Albo krosteczki albo straszne odparzenia natychmiast. A teraz nic się nie dzieje. One sa bardzo chłonne mówi i uczuleniowec zadowolony i z pupka dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wysiadam
nie mam siły
ona maruda rzyga gdzie popadnie w sumie chyba wyrzygała wszystko co dziś zjadła i ja śmierdzę i łóżko śmierdzi
kurde musze dzis wyjśc na chwile ale nie mam jak
ło matko wykończę się tutaj na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda trzymaj się tam!

Nina, mój za często się nie wzrusza , Ale jak Anielka powiedziała tata do niego po raz ppierwszy , to tak go zatkało, tak sie cieszył ale musiał wyjść zebym się nie zorientowała, czemu wychodzi... Ale do tej pory wszystkim sie chwali, że Anielka powiedziała pierwsze słowo TATA 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zakładam Dade i premium care na przemian i dada się skończyła ale dada 4ka dla nas za mała a 5 nie chciałam kupować i miałam problem więc poszłam do rossmana i tam znalazłam jakieś rossmanowskie 4+ wizualnie i w dotyku niezłe - zobaczymy
ja pierwszy okres miałam po 4 tygodniach , drugi za kolejne dwa i trzeci po tyg potem już jak w zegarku co 29 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie no wysiadam
nie mam siły
ona maruda rzyga gdzie popadnie w sumie chyba wyrzygała wszystko co dziś zjadła i ja śmierdzę i łóżko śmierdzi
kurde musze dzis wyjśc na chwile ale nie mam jak
ło matko wykończę się tutaj na bank

Czemu tak rzygaaaa????

nie wiem dlaczego
ona teraz rano wpierdziela 210 ml i odbiło jej się ale zaraz potem zaczęła się wściekać na łóżku- myślę że to dlatego 😮
a fuj nawet laptop śmierdzi
mam tu metraż 44 i kurwa nie chce mi się tego sprzątać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

top model z wczoraj oglądałam ☺️

Matylda, dostałam dziękuję 😘
a do roboty Cię nie zmotywuję bo mi samej tej motywacji brakuje: przez to chodzenie do żłobka mam cały dzień rozwalony..

i w ogóle padnięta jestem bo na "nogach" od 3.40: Witek bardzo przeżywa żłobek: budzi się z takim rykiem, gada przez sen, że jedyne co może go uspokoić to przytulenie: no i śpi wtedy NA mnie 😁 a weźcie się wyśpijcie z dzieckiem przyklejonym 😮 no i efekt taki: że on śpi: ja nie bo leżę na wznak, on na mnie i ja delikatnie go od czasu do czasu jak zapłacze, kołyszę.. 😁 😁 😁 😁 😁
a teraz odsypia, a na 10 mieliśmy być w żłobku 😠
dzisiaj chcę go na troszkę zostawić, zobaczymy czy się uda 😁

Nina, no i wyszło na to, że córcia głodna była i dlatego tak płakała..hieh.. uczy się ciągle człowiek na błędach 😉

i co ja mam robić jak ten śpi? 🤪
Matylda, choć sprzątniemy łazienkę 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...