Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola mój na pewno nie raczkuje. Przemieszcza sie ale w taki dziwny bardzo sposób. kiwa sie na kolankach i tak się przemieszcza. Musze go nagrac kiedys i wstawie , to zobaczycie...
moj tez nie,smiga po calym pokoju ale raczej na brzuchu sie slizgajac i odpychajac girkami 🙂


ooooooooooooo nie umiałam tego nazwac ani opisac ale właśnie cos takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
o jaaa
a skad sie u Ciebie Marinka taka prorodzinnosc w tym wieku juz wziela 🙂? ja majac 22 lata wyszlam za maz i tak uwazam ze to bardzo szybko. Ale jakos tak wyszlo 😜


hmmm skąd?? No może z tego , że miałam 2 braci a teraz nie mam żadnego i chu..wo sie z tym czuje. Bo nie mam do kogo się odezwać. Komu sie wyżalic. I dlatego chciałabym żeby moje dzieci miały kogoś bliskiego.
wiem , że czasami jest tak , że rodzeństwo nie utrzymuje kontaktu. Ale chciałbym ich nauczuc właśnie tego żeby pomagac sobie nawzajem i się wspierac... Bo ja tego nie mam...
w życiu rózne rzeczy sie dzieją , wiem , ale jak sie kogos ma to szczęście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
wiesz.. ja tez nie wyobrazam sobie byc bez rodzenstwa, i tez nie chce skazywac na to mojego dziecka ale cholerka nie wiek czy dam rade z drugim dzieckiem 🤢 nie jestem taka supermenka 😉 i cos czuje ze dlugo mi przyjdzie zastanawiac sie nad tym


Ech, Justyna ja wiem, że jeżeli teraz nie będę miała dzieci to po operacji mojej wady. raczej nie powinnam mieć dzieci. Dlatego też chciałam szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
marinka napisał(a):
22

oo to mega szacun, ja po pierwszym dziecku musiałam sporo ochłonąc zanim sie wzięłam za drugie 😉


a ja chcę 3 jeszcze 🙂 tylko musze odczekac , bo 2 cesarki . Ale może za rok lub 2 i też na kwiecień , maj bym chciała 🙂


szaaaalona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
o matko!!! no tak Marinka to ty jesteś rok młodsza!!! 🤪 🤪
ja nie wiem po stylu Twojej wypowiedzi itp myślałam ze tak z ok 30 😁 😁 😁
Ja pierdziele to witaj w klubie gówniar haha (żart) 😁 😁


acha, a co to znaczy po stylu wypowiedzi?? 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jaki Lenka ma kolor oczu? i kolejne pytanie jak wstawisz filmik albo fote to Lenka ma założone pół śpioszki powiedz mi gdzie ty je kupujesz ja nigdzie nie moge ich dostać. Następna sprawa lenka jest podobna do Vanesski Gosi. I na podsumowanie słodziaczek z niej:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola jaki Lenka ma kolor oczu? i kolejne pytanie jak wstawisz filmik albo fote to Lenka ma założone pół śpioszki powiedz mi gdzie ty je kupujesz ja nigdzie nie moge ich dostać. Następna sprawa lenka jest podobna do Vanesski Gosi. I na podsumowanie słodziaczek z niej:*

1. oczy ma brązowe - po mnie bo S. ma niebieskie
2. półśpioszków to wszędzie pełno - w każdym sklepie i na allegro też
3. dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...