Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a mi pediatra nigdy nie mówila, ze Wojtek jest do przodu czy do tylu haha 😁 ale raczkuje, siedzi, (chociaz jeszcze sie nie podniesie z lezacego), wszędzie chce stawac..ale moze nie pojsc wcale szybko na nogi, mimo, ze jak sie patrzy na niego to tak sie wydaje.. moze mu byc wygodniej na czworaka i tyle. Właśnie, kazde dziecko jest innne i rozwija się w swoim tempie 🙂 wiadomo, ze lekarze musza miec jakas podkladkę w ktorym miesiacu co dziecko powinno robic, ale to jest ogolne 🙂

i też szczerbol jak Lenka 😁

hehe no dokładnie 😁 ale o to się nie martwię, ja pierwsze zeby dostalam jak miałam rok i 2 miesiące 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a mi pediatra nigdy nie mówila, ze Wojtek jest do przodu czy do tylu haha 😁 ale raczkuje, siedzi, (chociaz jeszcze sie nie podniesie z lezacego), wszędzie chce stawac..ale moze nie pojsc wcale szybko na nogi, mimo, ze jak sie patrzy na niego to tak sie wydaje.. moze mu byc wygodniej na czworaka i tyle. Właśnie, kazde dziecko jest innne i rozwija się w swoim tempie 🙂 wiadomo, ze lekarze musza miec jakas podkladkę w ktorym miesiacu co dziecko powinno robic, ale to jest ogolne 🙂

i też szczerbol jak Lenka 😁

hehe no dokładnie 😁 ale o to się nie martwię, ja pierwsze zeby dostalam jak miałam rok i 2 miesiące 😲

no co Ty? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a mi pediatra nigdy nie mówila, ze Wojtek jest do przodu czy do tylu haha 😁 ale raczkuje, siedzi, (chociaz jeszcze sie nie podniesie z lezacego), wszędzie chce stawac..ale moze nie pojsc wcale szybko na nogi, mimo, ze jak sie patrzy na niego to tak sie wydaje.. moze mu byc wygodniej na czworaka i tyle. Właśnie, kazde dziecko jest innne i rozwija się w swoim tempie 🙂 wiadomo, ze lekarze musza miec jakas podkladkę w ktorym miesiacu co dziecko powinno robic, ale to jest ogolne 🙂

i też szczerbol jak Lenka 😁

hehe no dokładnie 😁 ale o to się nie martwię, ja pierwsze zeby dostalam jak miałam rok i 2 miesiące 😲

no co Ty? 😮

serio, rodzice jezdzili ze mna po wszystkich lekarzach i nikt nie wiedział dlaczego zeby mi nie wychodza 😮 babcie jakies gadaly, ze glowa peknie, bo jakis taki zabobon jest 🤢 a ja sobie radzilam z gryzieniem, wszystko jadlam i ząbkowanie bezboleśnie przeszłam 😉 teraz mam mocne zęby i zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurde gdzie ten wątek z numerami ip tych fałszywych kont pomocy..........

już sprawdziłam 😉 to nie to 🙂

ach to chociaż to dobre przepraszam że to napiszę i nie chce nikogo obrazić ale po tych akcjach mam chore akcję i jakaś podejrzliwa się zrobiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurde gdzie ten wątek z numerami ip tych fałszywych kont pomocy..........

już sprawdziłam 😉 to nie to 🙂

ach to chociaż to dobre przepraszam że to napiszę i nie chce nikogo obrazić ale po tych akcjach mam chore akcję i jakaś podejrzliwa się zrobiłam ☺️

No chyba że ma dynamiczne IP.. to wtedy istnieje prawdopodobieństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
JUTRO JEDZIEMY Z GILUNIEM NA BASEN 🤪 🤪 🤪 sie doczekac nie moge jego reakcji 😉

Pewnie będzie zachwycony, tylko go tam dobrze powycieraj potem i odczekaj bo zimno kurewsko na dworze, żeby Ci się nie przeziębił 🤢
nie boj nic, opatule go jak noworodka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
JUTRO JEDZIEMY Z GILUNIEM NA BASEN 🤪 🤪 🤪 sie doczekac nie moge jego reakcji 😉

Pewnie będzie zachwycony, tylko go tam dobrze powycieraj potem i odczekaj bo zimno kurewsko na dworze, żeby Ci się nie przeziębił 🤢
nie boj nic, opatule go jak noworodka 😉

bo jak mi zięcia zaziębisz to..... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...