Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
bry
i do widzenia

srenia 😠

ja nie mam wysprzątanej chałupy i wyrozumiałego męża
tj ja nie mam zapału do niczego 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ehh życie 😞 😞 😞 😞

chałupę se trzeba było wysprzątać wczoraj oo, męża se sama takiego wybrałaś *(wiem - jestem brutalna 😜 )
życie hmm - nikt nie mówił że będzie łatwo
a podsumowując - wcześniej też miewałaś niesprzątnięte, mąż też ten sam a na forum siedziałaś - więc coś mi się tu nie zgadza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dobry.

Wpadłam się przywitać. Od dzisiaj mam neta w domu więc będę do was częściej zaglądać - zwłaszcza wieczorami.
Co u was słychać? Maluszki zdrowe??

Buziaki dla wszystkich.

😘 😘 😘 😘
no w końcuuuuu 🙃
u nas chyba po staremu, Kasia tylko ma doła bo wraca w poniedziałek do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dobry.

Wpadłam się przywitać. Od dzisiaj mam neta w domu więc będę do was częściej zaglądać - zwłaszcza wieczorami.
Co u was słychać? Maluszki zdrowe??

Buziaki dla wszystkich.

😘 😘 😘 😘
no w końcuuuuu 🙃
u nas chyba po staremu, Kasia tylko ma doła bo wraca w poniedziałek do pracy 🤢


Ojej, nie zazdroszczę jej 😞 Sama wiem ze nie jest łatwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wiola
tak Ola w sumie nic się nie zmieniło ale jednak zmieniło się sporo
zawsze generalnie sprzątałam sobie w piątki a wczoraj nie miałam czasu
dodatkowo przed wyjazdem robiłam porządki w szafach i na dole w spiżarce mamy 3 szafy 😁 i tam są takie ciuchy "przydomowe" no i nie wiem dlaczego jebie wilgocią w poniedziałek i wtorek nastawiałam po 3 pralki potem jeszcze mama dołożyła dwie, i po zmianach w szafach nie mam gdzie tego upchnąć wszystko lezy na środku
poza tym bezpowrotnie minęły te czasy kiedy LENA mogła się bawić sama 😞
w ogóle to nie wiem po co to piszę jak i tak wszystko do dupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Matylda śmiać mi się chcę bo moja Laura jest identyczna. Nie ma szans żeby została sama. Chce by c stale na rękach i nawet jak na macie leży to ktoś musi koło niej być. Dobrze, że w domu mieszka sporo ludzi bo inaczej bym chyba oszalała 🙂 Z aniołka zrobił się taki mały diabełek z charakterkiem 🙂 Ale kocham ją ponad wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
cześć Wiola
tak Ola w sumie nic się nie zmieniło ale jednak zmieniło się sporo
zawsze generalnie sprzątałam sobie w piątki a wczoraj nie miałam czasu
dodatkowo przed wyjazdem robiłam porządki w szafach i na dole w spiżarce mamy 3 szafy 😁 i tam są takie ciuchy "przydomowe" no i nie wiem dlaczego jebie wilgocią w poniedziałek i wtorek nastawiałam po 3 pralki potem jeszcze mama dołożyła dwie, i po zmianach w szafach nie mam gdzie tego upchnąć wszystko lezy na środku
poza tym bezpowrotnie minęły te czasy kiedy LENA mogła się bawić sama 😞
w ogóle to nie wiem po co to piszę jak i tak wszystko do dupy

maruda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Wiesz Matylda śmiać mi się chcę bo moja Laura jest identyczna. Nie ma szans żeby została sama. Chce by c stale na rękach i nawet jak na macie leży to ktoś musi koło niej być. Dobrze, że w domu mieszka sporo ludzi bo inaczej bym chyba oszalała 🙂 Z aniołka zrobił się taki mały diabełek z charakterkiem 🙂 Ale kocham ją ponad wszystko 🙂

Na rękach ją cały czas nosicie? 😮 Matko kręgosłup by mi całkiem chyba wysiadł jakbym miała swoją nosić.
Moja na szczęście poleruje podłogi które wcześniej wylizała, to jej ulubione zajęcie ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola wstawiła byś jakieś nowe zdjecia Laury

a moja może i się zabawi sama ale sama zostać nie moze - ktoś musi być w polu widzenia bo inaczej ryk ale jak widzi kogoś ( niekoniecznie mnie) to się pobawi trochę sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie buziaki dla gwiazdeczki Maji
A ja rano miałam dostawę króliczka i jajek wsiowych 🙂 nareście dziecko moje się doczekało bo moja mama się dużo namęczyła żeby dostać królika to nie te czasy że każdy na wsi hodował króle 😮
Mogę się podzielić jeśli któraś by chciała ☺️
zbieram się jedziemy na zakupy no i może basen uda mi się zaliczyć chodz nie wiem bo już coś Piotr jęczał że może nie dziś achh......a tak się cieszyłam no zobaczymy

a i jeszcze jedno gdzie w warszawie jest kino gdzie można iść z dziećmi wie któraś?? kiedyś słyszałam że głos jest ciszej światła jaśniej i są przewijaki dla maluchów 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooochana Wiola, co mi na bank wybaczy 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁
no mam doła, bo do pracy wracam-we wtorek 😉- a Witkacy zasili grono żłobkowiczów. I w ogóle nasze życie wywróci się do góry nogami..a ja będę zapierdalać na trzy etaty 😠 🥴

I jeszcze Witek mi pokasłuje. 😮
A jak tam Laurka, jak zęby, chcę owego zdjęcia i Ciebie tu częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Witajcie buziaki dla gwiazdeczki Maji
A ja rano miałam dostawę króliczka i jajek wsiowych 🙂 nareście dziecko moje się doczekało bo moja mama się dużo namęczyła żeby dostać królika to nie te czasy że każdy na wsi hodował króle 😮
Mogę się podzielić jeśli któraś by chciała ☺️
zbieram się jedziemy na zakupy no i może basen uda mi się zaliczyć chodz nie wiem bo już coś Piotr jęczał że może nie dziś achh......a tak się cieszyłam no zobaczymy

a i jeszcze jedno gdzie w warszawie jest kino gdzie można iść z dziećmi wie któraś?? kiedyś słyszałam że głos jest ciszej światła jaśniej i są przewijaki dla maluchów 🤔

W Wola Parku w środy o 12-tej 🙂 Są seanse dla mam z dziećmi, moja sąsiadka ciągle chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Witajcie buziaki dla gwiazdeczki Maji
A ja rano miałam dostawę króliczka i jajek wsiowych 🙂 nareście dziecko moje się doczekało bo moja mama się dużo namęczyła żeby dostać królika to nie te czasy że każdy na wsi hodował króle 😮
Mogę się podzielić jeśli któraś by chciała ☺️
zbieram się jedziemy na zakupy no i może basen uda mi się zaliczyć chodz nie wiem bo już coś Piotr jęczał że może nie dziś achh......a tak się cieszyłam no zobaczymy

a i jeszcze jedno gdzie w warszawie jest kino gdzie można iść z dziećmi wie któraś?? kiedyś słyszałam że głos jest ciszej światła jaśniej i są przewijaki dla maluchów 🤔

W Wola Parku w środy o 12-tej 🙂 Są seanse dla mam z dziećmi, moja sąsiadka ciągle chodzi

no właśnie a orientujesz się ola jak to wygląda w sensie czy można obejrzeć film czy słychać tylko wrzaski i piski dzieci?? i jaka jest cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Witajcie buziaki dla gwiazdeczki Maji
A ja rano miałam dostawę króliczka i jajek wsiowych 🙂 nareście dziecko moje się doczekało bo moja mama się dużo namęczyła żeby dostać królika to nie te czasy że każdy na wsi hodował króle 😮
Mogę się podzielić jeśli któraś by chciała ☺️
zbieram się jedziemy na zakupy no i może basen uda mi się zaliczyć chodz nie wiem bo już coś Piotr jęczał że może nie dziś achh......a tak się cieszyłam no zobaczymy

a i jeszcze jedno gdzie w warszawie jest kino gdzie można iść z dziećmi wie któraś?? kiedyś słyszałam że głos jest ciszej światła jaśniej i są przewijaki dla maluchów 🤔

W Wola Parku w środy o 12-tej 🙂 Są seanse dla mam z dziećmi, moja sąsiadka ciągle chodzi

no właśnie a orientujesz się ola jak to wygląda w sensie czy można obejrzeć film czy słychać tylko wrzaski i piski dzieci?? i jaka jest cena

Nie znam szczegółów ale mogę napisać maila do sąsiadki z zapytaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewela - to jest to samo co w Wola Parku

http://kino.ewarszawa.com/Kino%2520Multibabykino%2520Z%25C5%2582ote%2520Tarasy%2520Warszawa-360.html

dziękuje patrzyłam bezpośrednio na stronie multikina ale jakoś nie mogę zobaczyć co grają no trudno najwyżej jak się zdecyduje to na miejscu się dowiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewela - to jest to samo co w Wola Parku

http://kino.ewarszawa.com/Kino%2520Multibabykino%2520Z%25C5%2582ote%2520Tarasy%2520Warszawa-360.html

dziękuje patrzyłam bezpośrednio na stronie multikina ale jakoś nie mogę zobaczyć co grają no trudno najwyżej jak się zdecyduje to na miejscu się dowiem 🙃

http://multikino.pl/pl/w-kinie/

normalny repertuar, jak zwykle, a bilety pewnie w tej samej cenie 🤢, do wyboru masz Targówek, Ursynów, Złote Tarasy i Wola Park
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...