Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
no też na taką szczerość liczę: oczywiście jutro zapytam ale pewnie nie chciały mnie martwić, no bo jak to inaczej wytłumaczyć? 🤢

mysle ze nie uchronisz go przed takimi "urazami" jak jest wśród dzieci. a i do spania sie przyzwyczai.. to jego pierwszy dzien tak samemu, poczekaj co bedzie po 2-3 tygodniach minimum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem Ola ze do mnie pijesz pff mam to gdzies,ale to Ty napisalas ze ja zydze na bilet wiec Ci odpowiedzialam delikatnie i tyle. Może jestess tu najbogatsza ale nie kazdy sra kasa tak jak Ty !!!!Nie kazdego stac by wyjebac 120 zl na bilet w jedna strone do Wawy!!!! tyle....w tym temacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a miało być bez komentarza a czym kto sra to ja nie zaglądam ale w moim "żydzi" nie było niczego złośliwego w przeciwieństwie do Twoich słów wtedy i teraz
tak Ty nigdy nic zlosliwie nie piszesz;/

czcza gadka, nie mam na nią ochoty ani czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz( jak to się pisze??? ☺️ ) kurwa ja pierdolę 😁
no nic najpierw do Kasi
Kasi ja byłam w przedszkolu i wiem ze guzy są nieuniknione tak jak i w domu - czasem nawet grzecznie siedząc starsze dzieci potrafiły się stuknąć czołami i guz wyskakiwał na moich oczach 😮
a co dopiero u takiego małego szkraba który wszędzie wpełznie - a sama pisałaś że on tam najmłodszy to może jakiś silnieszy kolega\koleżanka go tak zębiskami potraktował
no nie wiem co o tym myśleć ale wiem jedno łatwo nam pisać bo my tego nie doświadczamy ale uważam tak jak Nikolina że na pełną "adaptację/aklimatyzację" potrzebujecie więcej czasu tj Wit potrzebuje
co do tej poniższej sytuacji to trochę mi się śmiać chce a trochę płakać powstrzymałabym się od komentarza ale tego nie zrobię
Aneta jesteś trochę niesprawiedliwa i to co wczoraj napisałaś ubodło także mnie (żeby nie było OLI nie bronię) ale jak słowa "żydzić" ( cokolwiek bo to nie znaczyło) odebrałam jako użyte w przenośni bo szukasz jakiś dziwnych powodów żeby do Wa-y nie jechać
nie chcesz to nie nikt cię tam na siłę nie ciągnie - ja bym pojechała ale nie jadę bo nie mogę i nawet mi się nie chce
w sumie to nie wiem po co to pisze bo ja trochę nie w temacie bo jednym okiem nadrabiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Ola, że wreszcie nie wytrzymałaś i powiedziałaś to co mi już od dawna leżało na sercu: nie mam nic do nikogo, ale robienie takich niesmacznych przytyków jest dla mnie po prostu niekulturalne 🙂
☺️


BTW:
Matylda, a ja Ciebie uwielbiam za to, że się o mnie martwisz ☺️ 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Cieszę się Ola, że wreszcie nie wytrzymałaś i powiedziałaś to co mi już od dawna leżało na sercu: nie mam nic do nikogo, ale robienie takich niesmacznych przytyków jest dla mnie po prostu niekulturalne 🙂
☺️


BTW:
Matylda, a ja Ciebie uwielbiam za to, że się o mnie martwisz ☺️ 😁


tylko za to?????????????
eeeeeeeee tam nie liczy się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Matylda, ja wszyyyystko wiem..ale jak to matka: chciałabym żeby Wit wciągnął się jak najmniej boleśnie 😁 😁

rozmawiałam już z A. ( bo przez dwa tygodnie teraz on będzie odwoził Witka a ja będę odbierać ), że jutro zostanie z nim troszkę i pogada z "ciociami" o tych sińcach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Wiem Matylda, ja wszyyyystko wiem..ale jak to matka: chciałabym żeby Wit wciągnął się jak najmniej boleśnie 😁 😁

rozmawiałam już z A. ( bo przez dwa tygodnie teraz on będzie odwoził Witka a ja będę odbierać ), że jutro zostanie z nim troszkę i pogada z "ciociami" o tych sińcach.

no i dobrze
warto się interesować ale nie przesadnie 😉
z doświadczenia wiem że tacy przewrażliwieni rodzice nie są lubiani 😉 ( tj nie mam na myśli WAS bo wy to jeszcze nowicjusze jesteście 😁 )
ale ja to takich nie cierpiałam jak mi ktoś z pretensjami przyłaził a zazwyczaj przyłazili ci od najgorszych dzieci i to tych z wybujałą wyobraźnią
BĘDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszka, ja też daję żółteczko: połowe co drugi dzień. I nie dajesz surowego do zupki, bo jak odmierzysz połowę? ni chuja 😉 a żółtko jest tak bogate w minerały, witaminy i resztę tych pierdół że watroba wysiada.

Klaudia, ja też mam Brauna
http://www.ceneo.pl/302060, o takiego, tylko 69 zł a daje suuuper radę, szczerze polecam 🙂

Nikolina, ile kosztuje taki inhalator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Matylda za wszystko inne też: ale uczucie miłości do Ciebie tchnęło mnie w trakcie ostrej wymiany zdań i nie wiem jakby to było odebrane 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😘
jutro Twój wielki dzień
na którą masz?????
zajrzyj chociaż w nocy please
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, wiesz ja rozumiem, ale gdyby mi powiedziała: proszę Pani, Wit wywalił się dwa razy, uderzył w szafę albo dostał grzechotką i ma siniaki tu i tu..
a nie że ukryła to przede mną a ja siniaki znajduję sama:

informacja: rzecz bezcenna..

dobra, koniec z tym tematem bo zaraz mi ktoś wyjedzie, ze się użalam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gotuje pomidorowke a dziecie drzemie 🙂
mam zamiar dac jej sprobowac mojej zupki i a propos jajka nawet wczesniej ugotowalam kilka zeby pol zoltka tez jej tam wblendowac do tej zupiny a tu nagle patrze, nieswiadomie wrabalam dwa jajka i S. zjadl tez dwa, dla dziecka nie ma wiec juz nic... a nie chce mi sie gotowac drugi raz, wiec juz chyba od jutra zaczniemy te jajka 🙂
aha, Kasiu, ja Ci powiem, ze u nas w przedszkolu to kazdy dzieciaczek ma swoja ksiazeczke i w niej jest zapisywane co i ile zjadl, o ktorej godzinie, ile razy pielucha zmieniana byla ile kup, ile siku, i jest osobno taka ksiazeczka wypadkow i nawet najmniejsze zadrapania sie w niej notuje, i potem tlumaczymy rodzicowi co i w jakich okolicznosciach sie wydarzylo, i oni to podpisuja. a jak to u Witka w zlobku wyglada?? opowiedzialy ci dokladnie jak mu minal dzien? 🙂 hmmm, naprawde trzymac za Witolina kciuki 🙂 🙂!!! i za Ciebie tez z reszta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stresujesz sie?? 🙂 ja bym sie stresowala, tzn bede sie stresowala 🙂 ale to w lutym dopiero 🙂
DROGIE BRZUSZKOWE MAMUSIE KTORE JUZ WRACACIE DO PRACY!!! JESTESCIE MOIMI BOHATERKAMI 🙂 PODZIWIAM I I ZYCZE POWODZENIA 🙂 co nie oznacza ze zazdroszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Cieszę się Ola, że wreszcie nie wytrzymałaś i powiedziałaś to co mi już od dawna leżało na sercu: nie mam nic do nikogo, ale robienie takich niesmacznych przytyków jest dla mnie po prostu niekulturalne 🙂
☺️



A ja się pomimo wszystko nie cieszę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oki niech sobie każdy myśli co chce,ale wychwalanie sie ze ile ta maż nie bedzie wiecej zarabial to tez takie niesmaczne ,no ale nie ważne...

Kupiłam Poli danonki te takie malutkie, kto sie orientuje od jakiego wieku je mozna podawac??? Bo ja jej dalam dzisiaj chyba jej nie poszkodzi co? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie nie znam na danonkach, ale ja sama kupilam neli takie dziecinne jogurciki ostatnio i jest na etykiecie napisane ze od okresu kiedy sie zaczyna wprowadzac inne jedzenie niz mleko, czyli niby te co ja podaje mozna, no ale moje dziecie jogurcikow niet......z reszta temat jogurtow juz byl na tapecie, podobno lepiej naturalny podac np z owockami lub cos, jakby nela chciala to pewnie tak bym jej dawala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...